Юлските дечица мечтаят за братче или сестрица

  • 12 136
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 845
Нани-то и аз се притеснявах да не ги деля децата си, но мисля че се справям Crazy Всяко едно си е уникално само по себе си и те привлича с индивидуалността си Heart Eyes
Имате много поздрави от Диди от Италия.
Тук е голяма жега и чакам малко да се разхлади, че да изведа Венцито на разходка.
Тази сутрин научих, че ще ходим на балкан за 2 дни през уикенда. Леле тъкмо почти оправих багажа и се почва наново ooooh! Ама нали е за хайманлък -не отказвам Naughty hahaha hahaha
Ели-може да ходиш само на упражнения, те са най-важни и присъствието е задължително. На лекции-от време на време - за да те запомнят преподавателите. Нямаш ли възможност да запишеш малката на ясла? В нашия университет имат и ясла и градина за студентите. Да не те объркам, но чак след втория семестър-демек година-можеш да се прехвърлиш задочно и само ако има свободни места. Не се давай на твоя мъж да ти дава тон в живота. Сега ти се е дал шанс, не го пропускай Hug Пък и нали малката си има баща, да вземе и той малко да се прояви в грижите на малката  #Cussing outДа види дали ти е лесно на теб. Hug

# 17
  • Мнения: 433
О,Ели я ми изпрати зза малко мъжа си,та да види от къде изгрява слънцето #Cussing outКак може да се държи така пуритански с теб,направо ме вбесява всеки път като го споменеш какъв е ...И преди ти бях казала,че най-важното е да си извоюваш самостоятелност и независимост,а това може да стане само ако излезеш от неговата финасова опека.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 298
Записвам се засега   jumpuu
Утре ще Ви чета..

# 20
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Както винаги в неделя тук е мъртвило...Пък аз все в неделя имам време да ви навестя за по-дълго  Mr. Green.
Arllina, моля се за сестричката ти!
Ели, тоз твоя мъж много командори  Peace!
Nan-че, къде забегна и ти? Още ли продължава купона? Давай снимки да гледаме!

Ние пък вкъщи май сме на път да се изпонатръшкаме болни! В петък сутринта Вяра се събуди с темература - лекарката каза, че е някаква вирусна инфекция. Давам осцилокоцинум и сякаш вече се оправи. Обаче аз и баща й днес сме с болки в гърлото, мен мо боли глава, отпаднало ми е, ужас...
И в тая жега никъде не можем да мръднем. Цял ден сме вкъщи. А в града има рокерски събор и само бръмчат мотори, Вяра като ги чуе изпада в паника, качва се на леглото и си повтаря "няма ташно".

Айде, ставам, че станахме непослушни...

# 21
  • Мнения: 2 481
Ехооо ние бяхме малко на балкан,снощи се качихме спахме на хлад,днес цял ден Юл има разстройство и повръща,и си се прибрахме тъкмо, по нощите, зарязахме платената стая, но по добре Юл да е добре,там горе няма нито аптека ни лекар,взехме тук някакъв сироп сега за повръщане и така,за никъде не сме Sad  От цял балкан сумати хотели ни в един има ентерол или нещо такова само в един имаше смекта ама тя като повръщааа


А мъжо ще го култивирам, ама и аз незнам как,вие ми помагате,  поне с нахъсване Rolling Eyes Днес си говорихме надълго,той си мисли че (знаел де) че студентките не ходели по лекции ми по ***********  хотели мотели  Crazy   луда работа  ooooh! ревнува ме,и днес с един татко на люлките люляме щерки  нашия седи на пейката ,а после ми се жалва много съм си говорела с таткото,ми като си люляме заедно децата си говорим Crossing Arms  newsm78 ooooh!

Хайде махам се че ме боли глава,почивка с деца-няма такава работа  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 688
Ей, гадна работа са тия вируси  #Cussing out. И Яна от сутринта е кисела, докато накрая се усетих да й измеря температурата - около 38 градуса, има и разстройство. Баща й го изкара това преди два дена, аз също имам температура  Sad.

Иначе вчера се видяхме с Анет и Сузи на една много хубава детска площадка, с какви ли не люлки, пързалки и даже лодки, за наше голямо учудване - безплатна  Simple Smile. Не че много се видяхме, защото всеки си ходеше по отрочето, а те си имат и по повече  Wink. Много са сладки и Жорко, и Тошко, както и по-големите им дечица. По-нататък ще гледам да покажа някоя снимка, не че много се получиха, защото всяко търчеше в своя посока. Яна накрая нацелува Жорко и Жаси, ако бяхме се видели за по-дълго сигурно щяха да станат приятелчета  Simple Smile.
За съжаление Джорджито и Друнди също са болнички, а на Тиция ЛС-то о видях късно, та не се видях с тях.

Дано утре не сме по-зле от днес, че жалко за почивката.

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 23:57 от Betta

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Betta много ми е мъчно за Яна - дано да се оправи бързо. Ако имате нужда от лекар или нещо друго обади ми се.  Hug И на мен ми беше много приятно да се запознаем с вас и Сузи! От моите снимки нищо не се е получило - или са размазани, или децата не се виждат. Crossing Arms
Заведах Тошко тази сутрин в яслата - нямаше ревове. До като оправим документитие г-жата каза че бил спокоен. Знам аз, че първия ден е така. После започват да плачат.........
И сега да ви кажа имам големи угрезения - седим си с батко му в къщи, а той милия ще става обществен продукт. Да му се не види - за големия хич нямах такива угризения Hug, а сега защо ми е така криво за малкото - не знам.

# 24
  • Мнения: 1 341
Здрасти от нас с Ема. Hug
Много болни дечица и мами, бързо оздравяване на всички. Вяра, Яна, Юл, Друнди, Ели, Джорджи, Бета, Пепи силни прегръдки от нас Hug
Искам и аз на среща с вас, момичета! Sad От няколко дни не съм в час. Страшна носталгия ме гони, не искам да седя повече тук. Всеки ден се питам какво аджеба правя тук newsm78?! Няма го този живец като в България, няма ги приятелите, познатите, раздумката с тях, купоните, абе всичко, всичко ми липсва. Да не казвам голяма дума, но май няма да изкараме още дълго тук. Naughty Спирам по въпроса, че като го мисля много, май не е  хубаво.

Иначе сме добре-здрави сме. Ема е по-послушна от няколко дни, казва си за гърнето, вслушва се какво й говоря...абе по-разбрана е.
Не мога да си събера мислите, ще пиша по-късно пак, като съм в час.

 Hug

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 00:11 от Ронка

# 25
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
    Здравейте момичета,ние най-накрая се прибрахме от морето,това ми беше най-кошмарната отпуска в живота,всички бяхме болни близо десетина дни от вируса с високата температура и разстройството,слава богу ни се размина болницата с Цвети благодарение на това,че пиеше много вода,но е минус два килограма,всичко и виси,на моята линия не се отрази изобщо за най-голямо съжаление.Имах проблеми в работата,звъняха ми през половин час скъсаха ми нервите и тамън оздравяхме,трябваше да се прибираме спешно в София.Мъжа ми получи тромбофлебит по неизвестни причини,явно има дълбоки разширени вени,които не се виждат,пие една торба хапчета,изобщо гаден месец.Сякаш накой ни прокле,а с такова желание и ентусиазъм тръгнахме на почивка,нали откакто Цвети се е родила за повече от десет дни не сме ходили никъде,а то какво стана.
 
   Арлина Hug Hug Hug,много прегръдки от мене за тебе и сестричката ти,да е жива и здрава малката племеничка,дано всичко да се оправи,понякога дори най-черните прогнози се опровергават и нещата завършват добре.Кураж и вяра и господ да е с вас,ще се моля всичко да бъде наред Praynig Надежда има винаги! Като знам,че на майка ми извадиха еднокилограмов тумор,който беше зад гръдната кост и стигаше до сърцето и белия дроб,а лекарите казваха,че в най-добрия случай ще се опитат поне да облекчат състоянието и,за да не била смъртта мъчителна,а дали ще преживее операцията шансовете бяха 50 на 50.Обаче операцията беше повече от успешна,тумора доброкачествен,без да враснал в другите органи и го махнаха целия,а сърцето издържа и сега жената си е много добре и пак е готова да ми гледа детето.

   Бетта,как е Яна,оправяте ли се?Като си дойдете в София свиркай да се видиме,домъчняло мо е за вас Hug

   Ели,браво на тебе,честито,много успехи в учението,а за мъжа ти не се ядосвай,рано или късно ще му дойде акъла в главата и ще разбере,че в едно семейство решенията се взимат от двама души,а не само от един и като порасне Юл малко или много ще трябва да се вслушва и в нейното мнение.

   Лети,не успях да ти се обадя,не сме идвали във Варна повторно,нали се разболяхме,десет дни не сме излизали от къщи,пък и да ви донесем някой вирус,не става,ще се видим някой друг път когато ситуацията е по-благоприятна.

   Нанни честито бебче в коремче,а татито едва ли ще обича някой повече от Данката,но поне колкото обича  него със сигурност,а емоцията е голяма,повярвай ми,второто дете се гледа с много по-голям кеф от първото,не се замисляш дали правиш нещата перфектно или не,защото вече знаеш как ,просто му се радваш Heart Eyes

   Жоржи,много се радвам за баща ти,как сте болнички ли сте,а що се отнася до "бебешкия пубертет",след третата година попреминава,аз не съм имала такива проблеми,че нали съм много зла децата ме гледа в очите Mr. Green ,но племеника ми беше точно като Друнди,сега обаче е много добро и послушно дете,всеки случай по никакъв начин не трябва да му показваш,че това което прави те вбесява Hug

   Дидито Hug Hug Hug

   Нанче,само успехи в новото начинание,и наистина много се надявам  да си заслужава,защото си страхотен човек,много смела и винаги позитивно настроена Heart Eyes

   Ивка76,как сте с Цецко,дано от проблемите и помен да не остане Hug

   Айде за сега изчезвам,че колко работа още имам залепнах за тая клавиатура и до довечера дали ще успея незнам,иначе багажите ги оправих веднага щом пристигнахме,то един камион багаж карахме дрехи,колела,пърета,манджи на Цвети(да пита човек за какво,като бяхме болни)извади ми душата,добре,че имам пералня на Бяла,та поне нямаше нищо за пране Wink

Снимки ще пусна,но да видим къде да ги кача,че тая Снимка бг. откакто я промениха за нищо не става.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 15:30 от Пиги®

# 26
  • София
  • Мнения: 170
Ехоооооооо,я казвайте сега,забравихте ли ни вече?
Най-накрая се прибрахме от дългото гостуване при бабите и честно казано си ми е много хубаво в къщи.
Вие как сте?Ще ви чета после,че съм сложила да варя един боб и сега ще се позанимавам с него.
Ама много ми липсвахте,да знаете.Люси е станал голяма панта,няма удържане.А аз с моят голям шкембак само тичам след него.Скоро ще се появи и другия бебок и тогава съвсем ще ми се разкаже играта.
Хайде до после.

# 27
  • Мнения: 1 341
Крис, онзи ден си мислех за вас. Hug Радвам се, че сте добре, още малко остана и ще се появи и новият член на семейството ви. Simple Smile

Рени, разказвай как беше на курса в София. Галко как прие раздялата, а ти?

Ние и тази седмица сме сами, Калин пак е командировка. Confused

# 28
  • Мнения: 1 240
Крис  Hug Пиши как си, как караш бременността и Люси как се чувства като бъдещ батко?

Пиги, добре дошла отново! Дано бързо се оправи мъжа ти и забравите всичко лошо!

И ние сме в кюпа с разстройство и повръщане. Утре ще ходя за 1-2 часа до офиса и взимам болничен. Дано се оправим бързо. За сега сме на Хидрасек, но съм взела за всеки случай и свещички. Гергана повърна сутринта, а следобяд имаше разстройство. Цял ден не е яла нищо. Утре трябваше да пускаме изследвания за детска, но ще ги отложим.

# 29
  • София
  • Мнения: 688
Пиги, ама и вие сте изкарали една почивка, ужас  Hug!
То и нашата нещо не върви на добре. Вчера уж спадна температурата на Яна, заспа си, обаче към 2 и половина се събуждаме, а тя скимти насън. Мерим температурата (добре, че купухме този термометър за ухо, мери за 1-2 сек) и косата ми се изправи - 40.7 градуса. Дадохме хексалгин, ама не спада  ooooh!. Тони ходи до ресторанта долу да търси оцет, правихме й компреси до 4 часа, дадохме и Панадол, тогава чак спадна под 38 градуса и заспа. През цялото това време беше закачена за мен да цока, пусне ли и започва да мрънка.
Наобяд поспа повече и се събуди свежа и без температура, ходихме даже и на плаж, но вечерта пак вдигна над 38. Гледахме й гърлото, няма налепи, изглежда е вирус. И разстройство вече няма, изглежда, защото не е яла от вчера нищичко, почти и не пие, надявам се организмът й да знае какво прави, като отказва храна. Забелязала съм, че досега като е била болна, винаги е искала точно храните, които са нужни, за се оправи. Сега само вика "Иска да цока, моля" и едвам я отлепвам от мен, направо ми разтегна гърдите  Rolling Eyes.
А да не говорим, че с мъжа ми не сме спрели да се караме, за какво ли не и почва да ми писва вече сериозно. Все се заричам да не избухвам, ама нещо не се получава, като и отсреща няма желание.

Айде, оплаках се, дано от утре нещата се пооправят.
Всички други болнички също да се оправят.

Крис, Hug, кога ти беше термина? Как се справяш с двете тежки задачки дотук?

Общи условия

Активация на акаунт