Лятото минава вече,още плажче иска БЛАГОЕВГРАДСКОТО човече 11

  • 10 460
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ами хайде утре сутринта ако искате да се видим за по кафенце. Пишете по кое време точно ви е удобно, аз съм си сама и ми е все едно.

# 16
  • благоевград
  • Мнения: 164
Хайде утре в 10 /за да се събудят вси4ки/ в Лоди .

# 17
  • Мнения: 19
Пожелавам Ви приятно и спокойно кафенце в Лоди...за съжаление няма да мога да Ви го сервирам аз...но някой друг път като идвам в Блгд  поне с Дани да се засечем там:)

# 18
  • Мнения: 2 837
Здравейте. Неи съм писала, понеже бях в болница. Загубихме бебчето. В неделя ме кюртираха. Все още незнам как се чувствам и наистина не мога да пиша нищо повече. Само се надявам това, което стана, да не се случва на никого повече.
Пожелавам ви хубаво прекарване в "Лоди".

# 19
  • Мнения: 286
Билянче Hugмного съжалявам Hug Cry
Дано наистина повече не се случва на вас и на никого,но природа какво да се прави понякога не,избежно,нали казват ако е писано Praynig,
Сигурна съм че ще ти е много мъчно сега,ние сме с теб Hug


Някой изобщо ще идва ли на тази среща и ако е така защо на Лоди,ако няма с деца нека да се видим пред Лоди пък да седнем на друго място newsm78

# 20
  • благоевград
  • Мнения: 164
Билянче  Hug Hug , нищо няма да кажа само те гушкам мн мн силно.

Ами Дани май само аз и ти сме навити ако искаш все пак да се видим пред Лоди /вярно 4е сте без деца/ Марси каде за4езна ще идва ли

# 21
  • Мнения: 286
Аз нещо се отказвам,честно казано,започнах да чистя в къщи,хайде друг ден да се съберем повече хора,Ина не се сърди Hug

# 22
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Joy Да се сърдя ли ? Глупости ти нали каза че имаш работа към блг и неисках да си сама. Ок до друг път  Peace

# 23
  • Мнения: 286
Да ти кажа наистина имам работа ама все я отлагам и като знам че децата ще си дойдат на обяд и нямам много време да свърша каквото и да е какво да правя Confused
Ето моите снимки от купона
Поне това да направя сега,неможах да ги подредя както трябва все още,някои са с краката на горе,но така ме изнерви тая янимка бг че ще започна да си правя другаде албуми,от Рилският неможах да кача,до после Peace

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Привет на всички!
Вие защо така се отказвата от срещата????
Аз точно ви готвех изненадка - малката с бабата ще са на "Лоди" към 10-10,30ч.
Така и аз щях да съм част от срещата  hahaha Joy, обаче вие се излагате.

Иначе аз от вчера съм на работа, бързо мина отпуската (но беше и мнооого кратичка).

Айде ,за сега чао и дано срещичката е в почивните дни, за да се впише и аз
в програмата , а не само индиректно чрез малката!
Лек и спокоен ден на всички!   bouquet

# 25
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Ana2   много съжалявам за загубата! Cry
Толкова се радвахме всички тук...., но Ви пожелавам на теб
и цялото ти семейство вече само положителни емоции и бързо
да преодолеете загубата.  bouquet  bouquet  bouquet

jinjer_78 ти отново блестиш почти на всяка снимка.
Чудесни са ви всички , дори и тези с кракате нагоре!  Joy
Чао за сега!

# 26
  • Мнения: 286
Деси,ааа не така Naughtyзначи ние ще показваме снимки а ми ти от морето кога ще покажеш Naughty

# 27
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet super sa snimkite. сАМО прическата ти е мн странна  newsm78 Мн е зализана виж към края на купона се е по отпуснала и ми харесва пове4е bowuu

# 28
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Билянка много съжалявам за бебчо.  CryЖелая ти да се въстановиш колкото може по бързо и съвсем скоро Румката да стане батко. Heart Eyes
Аз от вчера следобяд нямам интернет, чак току що дойде. Иначе много ми се пиеше с някой кафе, амааа.....
Сутринта звъннах на Ели да погледне във форума, дали ще има среща и тя ми каза че сте се отказали. Sad
Аз утре ще прескача с Венци до Банско, може ако работят лифтовете да кача Вики с баби те до Вихрен или просто да се помотая с тях. А в петък сутринта потегляме за Боровец.
jinjer много ти отива зелената рокля. Wink  И на Деси като на нас морето през отпуската и беше Аква парка. Joy Имам няколко снимки на нашият фотоапарат, ако не ни спре пак нета следобят ще ги кача.
P.S. В четвъртък съм свободна, та ако искате тогава може да пийнем по кафенце. Wink

# 29
  • Мнения: 11 607
Момичета, благодаря ви за пожеланията за рожденните дни! Малко по-късно ще се включа с четене и писане!

Ана2 - съжелявам много!

Общи условия

Активация на акаунт