В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 24 385
  • 411
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 817
 Здравейте! Аз от много, много време не съм писала, но гледам още фигурираме в списъка Laughing, което ме радва. Заглавието е супер! Wink
и наш Кристиан е стегнат за първолак, както и майка му Joy
Гледам за телефони си говорите да кажа и аз: Нова страст ни е сега. Съвсем скоро /преди 2 дни/ получи подарък за РД -телефон. Много е щастлив все още с новата придобивка. Навсякъде е с него.
Обаче и аз се чудя как ще го опази да не го потруши или загуби newsm78
Дали все още ги крадат телефоните? И това ме притеснява...

п.п/ Сега като попрочетох по-назад и видях, че ще се виждаме "на яве" с Олинце Grinning
Само като прочетох изискванията след род. среща и ми се сториха много познати.
Аз не бях на РС, че не бяхме в града, но имах там човек, който ни представляваше Wink
Та така и ние сме в "Й.Йовков " и най-вероятно децата ни ще учат в един клас.  Laughing, че и ние сме при младата учителка.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:22 от _venera

# 331
  • София
  • Мнения: 39 856
Дали все още ги крадат телефоните? И това ме притеснява...
И аз от това се притеснявам. Или Дияна ще го забрави и някой ще си го познае Simple Smile
Една позната каза за такъв случай. Щерка й си забравила тел-а, някакво хлапе го прибрало. Разбрали кой й е прибрал тел-а и хлапето казало "аз го взех да го зарежда". Донесло го, ама баща му бил сменил настройките. Демек познал си тел-а Simple Smile

# 332
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Венера, писах ти на лични. И ние сме при младата г-жа Simple Smile Ще се виждаме, че като гледам и малките ни синове са почти набори  Laughing

# 333
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ето ме и мен.
Тоалета за първия учебен ден вече е купен,останаха обувките,но не мога да намеря нейния номер. Confused
Да кажа само,че в Сити центъра в магазин Спорт мания имаше хубави момчешки ризи с къс ръкав. Peace

# 334
  • Мнения: 3 886
ДА им амного с къс ръкав но аз не искам такива искам като тази на снимката синята ако има такива само че друг цвят   ако някой види нека свирка моля

# 335
  • Мнения: 636
Здравейте!
 Криси ще получи подарък за рожденния ден от баба си телефон. Мисля, че няма да е излишен - тя ще ходи на занималня, ще е добре да имам връзка с нея. Ще се разберем за това, кога се използва телефона - надявам се,че няма да се разсейва с него.
 Тя и тази седмица е при майка ми, в петък ще е взема. Сега събота и неделя бяхме там и вече и е мъчно за в къщи. Като стане дума за училище очите и се пълнят със сълзи, защото няма да е с приятелите и от градината. Опитвам се да обясня, че ще намери нови приятели, но безуспешно. Надявам се да свикне лесно и без повече сълзи с новата обстановка, новите деца и т.н.

# 336
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
И Констанца ще получи от дядо си телефон за първия учебен ден. Явно е неизбежно, но е по-добре от скъп(150лв  Shocked) часовник, както той искаше, който ще го счупи/изгуби на първия ден, а на всичкото отгоре още не познава часовника.

# 337
  • Мнения: 3 886
/изгуби на първия ден, а на всичкото отгоре още не познава часовника.
Ох ние  понякога се лигавиме но  го познава само когато пожелае бърка малката и голямата стрелка

# 338
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Тя Констанца май сме я поразглезили повечко. Нито часовник познава, нито може да връзва на друго, освен възел, нито копче на панталон може да закопчае... ooooh! Скоро беше, като я карах сама да се закопчае/откопчае и вика"Мамооо, ама нищо не виждам от този корем"

# 339
  • Мнения: 3 886
Тя Констанца май сме я поразглезили повечко. Нито часовник познава, нито може да връзва на друго, освен възел, нито копче на панталон може да закопчае... ooooh! Скоро беше, като я карах сама да се закопчае/откопчае и вика"Мамооо, ама нищо не виждам от този корем"
хахаа скица  такава да я изядеш

# 340
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
За връзките баща и сега я учи.
Часовника го познава...,уж.
Ама много я мързи тая моя щерка.... Rolling Eyes

# 341
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Не е само твоята щерка, ами и моят син.
Цяло лято беше при баба и такова гивезе прибрах, че нямам думи.
Беше забравил как да се къпе, да си мие зъбите, отговаряше ми, "това ям - това не".
За една седмица влезе в релси, първият път се изкъпа с гъбата и вода за уста  Shocked. Хем му бях сложила душ-гела до него  ooooh! После пък чака четката сама да му измие зъбите, ама буквално седи с четка в уста и чака...оооох!
Добре, че ме подсетихте, че гуменките за физическо са с връзки, да седна да видя дали може да връзва или и това е забравил  Tired

# 342
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ох,ужас-много ме вбесява.
Събужда се сутрин и седи в леглото и гледа тъпо.Трябва поне три пъти да кажа да се облече за да го направи.
И се започва едно повтаряне-измий си зъбите...,и лицето,изпишкай се,обуй си чорапите,подготви си раницата /ходи на занималня/,среши си косата...
Като пъдар съм след нея,ако не и напомня ще забрави,ако не повторя ще минат 10 мин. докато свърши нещо. ooooh!

# 343
  • София
  • Мнения: 634
Ох,ужас-много ме вбесява.
Събужда се сутрин и седи в леглото и гледа тъпо.Трябва поне три пъти да кажа да се облече за да го направи.
И се започва едно повтаряне-измий си зъбите...,и лицето,изпишкай се,обуй си чорапите,подготви си раницата /ходи на занималня/,среши си косата...
Като пъдар съм след нея,ако не и напомня ще забрави,ако не повторя ще минат 10 мин. докато свърши нещо. ooooh!

Все едно говориш за Съни. ooooh!Същата работа.Омръзна ми вече само да се караме, вчера заяви, че на училище въобще не й се ходи. ShockedКак ще се оправяме незнам. newsm78

# 344

Общи условия

Активация на акаунт