В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 24 388
  • 411
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 276
Ох,ужас-много ме вбесява.
Събужда се сутрин и седи в леглото и гледа тъпо.Трябва поне три пъти да кажа да се облече за да го направи.
И се започва едно повтаряне-измий си зъбите...,и лицето,изпишкай се,обуй си чорапите,подготви си раницата /ходи на занималня/,среши си косата...
Като пъдар съм след нея,ако не и напомня ще забрави,ако не повторя ще минат 10 мин. докато свърши нещо. ooooh!

Все едно говориш за Съни. ooooh!Същата работа.

Симптомът и при нас е същия- МЪРЗЕЛ...дори и за елементарни неща. Да не говорим за "Задълженията" които има - да си бърше праха в стаята, да си подрежда дрехите в шкафа( след като ги изгладя), да си полее цветята. и  прочие задължения.....всичко това ще се свърши " след малко" или "като ми свърши любимото детско"......

Повтарям по 10 пъти, докато ги свърши и често ми е по-лесно аз да го направя, вместо да повтарям, но се спирам навреме, щото хич не е възпитателно Naughty, нали?

# 346
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега ги гледам и ми стана супер мило
И на мен. Обзе ме едно сладко-горчиво чувство Confused

# 347
  • Мнения: 745
Гита Ог Joy Joy вярно така беше.
Ние днес купихме дрехи и обувки за първия учебен ден. Излизаме от магазина и аз казвам на Василена - Е, готова си с обеклото за първия учебен ден! А тя ми казва - Ами, хайде тогава да ходим да купуваме дрехи за втория ден! bowuu
Така, в нашето училище както се оплаках щяло да има занималня само една група за всичките 110 първолака. Щели да изберат само децата на най-нуждаещите се/ каквото и да значи това/. Записах Василена на частна занималня - ще я вземат от училище, ще я водят на стол да обядва и след това ще си подготвят домашните. Надявам се всичко да тръгне както трябва.
Не съм купувала още почти нищо за училище - родителската среща ще е в сряда и като дадат списъка, с него отивам на Метро и ще напазаря.

# 348
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Гита ,така ме развесели, Hug
ама верно беше така и не сме се оплаквали ,
а сега нашите галеници...на им несесер.. Joy

# 349
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние днес купихме дрехи и обувки за първия учебен ден. Излизаме от магазина и аз казвам на Василена - Е, готова си с обеклото за първия учебен ден! А тя ми казва - Ами, хайде тогава да ходим да купуваме дрехи за втория ден! bowuu
Joy

# 350
  • Мнения: 3 886
Гита ,така ме развесели, Hug
ама верно беше така и не сме се оплаквали ,
а сега нашите галеници...на им несесер.. Joy
И аз си спомням всичко въпреки че съм както вика мъжо  съм от новите пари.Същата  музикална играчка имах и касичка само че моята беше в зелено.Капачката от киселото мляко не я помня само Heart Eyes Blush

ПС .Кетри обадиха ли ти се на 15 в колко часа да ходиме.Ние имахме 2 родителски но само за пари се говореше и нищо не се разбрахме ooooh! #Crazy newsm78

# 351
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
DIVA_ORHIDEQ ,
добре че те прочетох О време,
тая вечер от 6 и половина сме на РС и ще питам.. Peace

# 352
  • Мнения: 3 886
DIVA_ORHIDEQ ,
добре че те прочетох О време,
тая вечер от 6 и половина сме на РС и ще питам.. Peace
очаквам после да кажеш.И дали са ви искали и пари  нас да и не малко

# 353
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
DIVA_ORHIDEQ ,
добре че те прочетох О време,
тая вечер от 6 и половина сме на РС и ще питам.. Peace
очаквам после да кажеш.И дали са ви искали и пари  нас да и не малко
ама за какво да ни искат пари,
нали всичко си купихме вече,само учебника по френски ще си плащаме.
поне така разбрах преди ,де.. Crossing Arms

# 354
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хммм,на нас на първата родителска ни поискаха пари за някакви учебни тетрадки,които не се плащали от министерството.
 Но не ни задължиха да дадем,казаха че може и сами да си ги купим,казаха какви са.
 Сега ще видим дали ще ни искат в четвъртък. newsm78

# 355
  • Мнения: 3 886
DIVA_ORHIDEQ ,
добре че те прочетох О време,
тая вечер от 6 и половина сме на РС и ще питам.. Peace
очаквам после да кажеш.И дали са ви искали и пари  нас да и не малко
ама за какво да ни искат пари,
нали всичко си купихме вече,само учебника по френски ще си плащаме.
поне така разбрах преди ,де.. Crossing Arms
на нас за ремонт защото старята си е на 4 ти клас които я  правил .Та този 4 клас ще учи 2 ра смяна там.искали да се цикли паркета .Да се сложат щори  (ние ще спим ли или ще учим??) да се сменят чиновете защото са наклонени не са равни  по рисуване ще се разлива водата.Дасе земе  по голяма дъска за писане....................и още не се сещам  

# 356
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Брех да му се невиди.
 Това за паркета го разбирам,щорите също ако стаята е южна...
 Ама както са я подкарали и пари за фаянс и теракот ще поискат,а бюджетния излишък отива за нови коли и още господ знае за какво. ooooh!

# 357
  • София
  • Мнения: 39 869
За малко забава, малко снимки от нашето детство. Сега ги гледам и ми стана супер мило
Върна ме години назад Simple Smile
Спомням си, че баба ми даже ми беше купила бяло яке на сини мечета (Олимпиадата в Москва) Simple Smile
Много обичах Идеал Simple Smile После една баба започна да продава цигарени дъвки, турбо и т.н. И как ще подкопава комунистическата икономика, не. Учителките ни предупреждаваха, че тези дъвки са отровни и т.н. Горката женица.

Днес ходих да правят ваксина на Дияна. После минахме през у-щето да проверим в колко часа е родителската среща. Дияна седя долу на входа да пази Алекс. Проверих и слизам. Питам я дали иска да види стаята и учителката и Дияна "даааа" Simple Smile Та пак се върнахме Simple Smile
Учителката боядисваше Simple Smile Днес в у-ще беше трудов ден.
Стаята им е на 2рия етаж. С учителката се бяхме виждали преди няколко месеца, когато подавах док., бях още бреми.
Няма да има занималня. Утре на РС ще се мисли някакъв вариант. До миналата година учителите правили частни занимални, но тази година са ги накарали да подпишат някакви декларации, т.е. отрязали са ги. Ако ще води занималня трябвало да отиде в някое съседско у-ще, а друга учителка да дойде в нашето. Имало доста желаещи за занималня, към 50-60 (1ви клас). Предполагам на РСто ще се предложи някакъв вариант.
Децата щели да имат униформи. Били приятни. Октомври месец щели да бъдат готови.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 19:41 от AnMary

# 358
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За малко забава, малко снимки от нашето детство. Сега ги гледам и ми стана супер мило
Върна ме години назад Simple Smile
Спомням си, че баба ми даже ми беше купила бяло яке на сини мечета (Олимпиадата в Москва) Simple Smile
Много обичах Идеал Simple Smile После една баба започна да продава цигарени дъвки, турбо и т.н. И как ще подкопава комунистическата икономика, не. Учителките ни предупреждаваха, че тези дъвки са отровни и т.н. Горката женица.
Ти ме подсети, че имаше едни Олимпиадки- две слепени бисквитки, обвити с червен станиол, по 12 ст... много ги обичах!

# 359
  • Мнения: 1 817

Малеее, Гита, направо ме разби с тези  hahahaспомени от детството. И аз съм от по-зрелите Rolling Eyes майки и си ги спомням много добре тези  newsm78 соц. нещица. Дъвка Идеал и сен-сен...Класика в жанра Joy
стана ми много носталгично и ....сиво. наистина всичко беше доста  безцветно Wink, но пък игрите ни бяха стархотни. Grinning
сега много се кефя на шарените и весели ученически пособия...Само да има кой да учи newsm78

моя хубостник пък също не може да си връзва връзките /ако има такива/ , трудно си закопчава и копчетата /ако има такива/. Къпе се с баща си, сам не иска newsm78 .Май си е голямо бебче още. ooooh! доста е вързан в ръцете горкият. В училище най-го плашат хартиените работи /това е трудово /
 Иначе чете и пише, ама то май това всички го могат

Общи условия

Активация на акаунт