В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 24 372
  • 411
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 516
Бях на родителска среща. Леко съм паникьосана. Оказа се, че има няколко родители с доста големи финансови възможности и впечатленията ми от държанието им са леко неприятни.  Tired
Връща ми се заради заглавието на темата.

# 361
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз в сряда съм на РД и очаквам първата си среща с надъхани франкофонки  Joy

# 362
  • Мнения: 3 271
Развеселихте ме Simple Smile Гита Ог, спомени...
Елена, ама и твоята е голяма скица  Laughing

# 363
  • София
  • Мнения: 39 814
Оказа се, че има няколко родители с доста големи финансови възможности и впечатленията ми от държанието им са леко неприятни.  Tired
Такива винаги ще има, няма какво да се прави. А държането... по скоро е манталитет и възпитание.

# 364
  • София,
  • Мнения: 4 267
Гита, страшна си, а несесера още си го имаме, даже сме му го показвали, само че нашият е в сиво. Баща му си го ползваше допреди няколко години. Joy А дъвките Идеал ми бяха любими, даже по две ги дъвках  Joy, а за да станат цветни си ги поядисвах със стърготини от графита на цветен молив  Confused.

# 365
  • Мнения: 455
За малко забава, малко снимки от нашето детство. Сега ги гледам и ми стана супер мило

[

 Laughing, браво Гита Ог, как го измисли! Аз имах абсолютно същия несесер, само го бях изрисувала малко по-различно. Мдааа, а сега несесер на Юги О. Мисля да покажа на ученика снимките, да види той.

# 366
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Оказа се, че има няколко родители с доста големи финансови възможности и впечатленията ми от държанието им са леко неприятни.  Tired
Такива винаги ще има, няма какво да се прави. А държането... по скоро е манталитет и възпитание.

Аз затова се радвам, че на пръв поглед всички родители ми харесаха. След РС с повечето майки излязохме на по цигара пред училището и си поговорихме. А тук открих и още една "съученичка". Искренно се надявам и децата да се харесат, да не се карат. За да не се чувстваме ние родителите им неудобно.

# 367
  • София
  • Мнения: 39 814
В класа на Дияна ще има 5 деца от градинската й група. Дано не лудеят много.
Утре ще видя останалите родители.

# 368
  • Мнения: 516
АнМари, права си. Не ме подразниха ес класите, а претенциите и държанието. Иначе има и доста приятни родители. Но важното е децата да се чувстват добре. Дано!

# 369
  • София,
  • Мнения: 4 267
Утре е и нашата родителска среща, и като знам, че и при нас няма да мине без "претенциозни родители". Да са добре дечица, пък другото е без значение! Hug

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Пък аз виждам голям зор в издирването на официална риза на сина.  newsm45 Обиколих всички магазини, които знаех и като попитам за бяла риза ми предлагат такава с китайски надписи на гърба  newsm78. Бяла била... #Sniper Пък материята...абе... 
Раницата е налице. На шкафчето над главата му е, да си я гледа. Уж ентусиазъм, но само за материалните неща. Ръчния часовник (подарък от баба му) и той. Познава часовника почти безгрешно и непрекъснато пита кога са междучасията и колко са продължителни  Joy
РС е чак в сряда и след това ще купувам тетрадки и прочие. Това поне е най-лесната част.

Като гледах по-горе милите нещица от детството на някои от нас (дъвките и прочие) и чак ме налегна носталгия по тогавашния ни ДетМаг, където избора на обувки се свеждаше до два артикула и на всеки му бе лесно  tooth Избира или кафяв или тъмносин вариант. (това в кръга на шегата), а ученически ризи имаше даже и в книжарниците... Пак по моя си проблем. 

# 371
  • София
  • Мнения: 39 814
Дияна пък не познава часовника. Толкова пъти съм обяснявала и показвала...

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Пък аз виждам голям зор в издирването на официална риза на сина.  newsm45 Обиколих всички магазини, които знаех и като попитам за бяла риза ми предлагат такава с китайски надписи на гърба  newsm78. Бяла била... #Sniper Пък материята...абе... 

В училището, което ще учи синът ми ще са с униформи - ши им ги ето тази фирма
http://www.oksinia.com/official.html
Ризите са много хубави - бели, 100% памук - има и копринени ако искаш. Обади им се - не може да нямат някъде в Пловдив магазин който да ги продава.

# 373
  • Мнения: 3 886
ALEXAS незнам колко ти е високо детенце но има ризи в малкия ЦУМ.Ние днес най накрая сме на ваксина.А и между другото затова нащите деца  нямат детство защото са  глезени.Не само от нас но и от техниките.Аз никоха не съм предявявала преденций за облекло и обувки на майка ми . Но пък и тя ми носеще много  от чужбина много пътуваха с тако ми Hug

# 374
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
За малко забава, малко снимки от нашето детство. Сега ги гледам и ми стана супер мило


 Laughing, браво Гита Ог, как го измисли! Аз имах абсолютно същия несесер, само го бях изрисувала малко по-различно.


Аааа, не съм аз. Добрите хора от този сайт са го измислили. Аз извадих тези, които са ми най-силен спомен в главата.

Тези от "наш'то" училище вече много ме дразнят. Довечера ни е РС по класове, а още няма изкарани списъци с паралелките. Т.е. още не си знаем г-жата, съучениците....нищо. А трябваше още миналата седмица да ги направят.

Общи условия

Активация на акаунт