Три години вече стана откак за първи път ме гушна мама!

  • 35 509
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 207
ЧРД на Никола и Рая!


Къде изчезнаха всички, сервиращи кафе? Аз не съм много по картинките, ама като ви няма:



До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради. Имаме едно предложение за 12ти октомври и на другите явно им е все едно. На 16ти мисля да ходя да запазя клубчето и да оставя капаро, пък до 3 дни преди датата бройката може да се променя (но не по-малко от 10 деца).

# 241
  • Мнения: 5 393
Честит Рожден Ден на Рая! Пожелавам и здраве и безгрижно детство!

# 242
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден на Никола и Рая  bouquet! Да растат здрави, весели и послушковци!

Анджи, брой ни и нас за партито Peace. Ще направя всичко възможно да успея да дойда с двете деца Hug.

# 243
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА И РАЯ!!!
 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2

# 244
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Честит Рожден Ден днешните дечица Рая и Никола
Здраве, късмет и много весели игри!

Благодаря и на останалите, които ни поздравихте!
Снимки ще пусна след тържеството в събота. Peace
aniK Тортата е пак от там, където и миналата година поръчах.Аз съм много доволна от тях.Винаги ми угаждат на прищявките. Naughty Simple Smile

Хубав ден на всички Ви!

# 245
  • Мнения: 52
Честит празник на днешните рожденици!Да са здрави и много щастливи! newsm59 newsm59
И на майките им също! newsm51 Misc Baby Bottle

# 246
  • Мнения: 529
Нали съм си хормонално объркана и си порИвах и днес като прочетох поздравите ви  Heart Eyes

Честит рожден на днешните мъници Рая и Никола   Heart Eyes  bouquet

Аз вчера се побърках от баби, лели, конструктори, маси ....лудница  Crazy Иван се върна с огромен чувал играчки за Дарко (мисля да изтръгна батериите им и да ги разпродам  #2gunfire ) камиони, джвъчки, влакове с релси, паркинг с коли и още нещо с път и сгради и ..... всички малки работи аз трябва да събирам и прибирам и така  ooooh! Сутринта двамата станаха в 7.00 ч. за да продължат играта. Аз съм станала парче пъдарка и започвам сериозно да се замислям - ако и второто е момче - ще ми станат трима  newsm78 и ще трябва и аз като Вещи да работя за мома, че то къде ще му излезе краят, хм ...

 

# 247
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
Галче, ще ме умориш от смях. Еййй, такава усмивка съм разтеглила. Joy Добре, че си ти, че нещо съм се сдухала. Laughing Даже не ми се пишеше. Heart Eyes
Аз съм станала парче пъдарка и започвам сериозно да се замислям - ако и второто е момче - ще ми станат трима  newsm78 и ще трябва и аз като Вещи да работя за мома, че то къде ще му излезе краят, хм ...
Joy Joy JoyТя, Вещи е отличничка, Laughing аз не смея и да си помисля даже. Laughing
mariyanad, добре сте дошли с малчо при нас. Hug

ЧЕСТИТИ МАЛКИ РОЖДЕНИЦИ - РАЯ И НИКОЛА

# 248
  • Мнения: 52
Благодаря,N i y a!  bouquet
Моя малчо го прибрах сополив от градината.А в неделя ще правим партито за рождения му ден.Как ще успеем да се оправим до тогава???

# 249
  • Мнения: 1 599
Момичета, много ви благодаря за поздравите. Страхотни сте!
ДескаHeart Eyes
Съни, браво за организацият. Сигурна съм, че ще повлечеш крак  Hug
Ради, да ама сега не ти ли широчко и хубаво  Mr. Green
Добре дошла на mariyanad Стискам палци да се оправите скоро
Ния, ние няма да си идваме тази година със сигурност и за съжаление Hug на мен първото заглавие ми допадна
При нас всичко мина прекрасно! Всички казаха, че партито било невероятно. а бяха много очудени, че съм правила нещата за ядене, а не са купени  Embarassed Ади получи много подаръци(даже не сме почнали да ги разопаковаме), тичаше към вратата да посреща гостите, всеки път като се звъннеше на звънеца, даже ако не съм чула, идваше да ме вика  Joy Лудницата беше на ниво. Игрите се получиха и скоро ще пусна снимки.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДНЕШНИТЕ СЕПТЕМВРИЙКОВЦИ   bouquet

# 250
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Нощ, тишина собствени мисли, и си сам себе си.... Simple Smile

Ето и нашата почивка...
Както вече казах градовете, които обиколихме за Търговище, Варна - Гранд Хотел Варна, Бургас, В.Търново, Елена и с.Бадевци
...Започвам от престоя при свекърва ми - като никога този път се чувствах в сой води и някак победител.Дали, защото срам не срам се радвам, че новата мома в рода ни е и по зле от мен...не зная, но някак си бях уверена, спокойна, виждах как свекърва ми търси моя поглед и моето одобрение.Е, имаше и изцепки от рода на това да спаси положението на момата, но....
Много е мързеливо това моме, кочина, ама кочина ви казвам и то при новородено.Апартамент за чудо и приказ, а сега....
Но това е бял кахър...детенце много плаче, храни го, май когато и скимне ли що не знам Confused
Описаното до тук, ми даде вълшебната възможност да ги гледам, гушкам и да му се радвам.Три дена си беше изцяло с мен - къпане, спане, игра, разходки...е, без хранене, но....
Толкова е хрисимо, толкова е добричко, как не могат да се справят не знам.При тях само плаче, скимти, свива се и не спинка.Много ми е жал, но както се знае и така ще порасте няма друг начин.Поне таткото е невероятен!
Ходихме до Велики Преслав и представете си най-накрая от има няма почти 8 години седнахме всички на една маса....
Свекървата много искаше този ден да е чуден, милата и така се стараеше, че и снимка със снахите си направи, а на мен....мед ми капеше от душата....I am the devil Mr. Green
Във Велики Преслав е хубаво.Разкопките са запазени, откриват нови.Минахме през портата на царете и аз като виден дворцов викач застанах пред портите и виках колкото ми цяло гърло държи "Цар Калоян пристигаааа портите вий отворетеееее!"А пък наш тати, сложил Яни на конче...мале, малеее като се запъчи наш синковец, голям смях и гъдел падна.
Гранда е нещо отдавна забравено...
Имаше хубавите мигове, но като цяло е нещо ужасно гадно.За по 100 на ден, някак си очаквах повече от тях.
Както казах телефона изчезна, никакво желание за работа от страна на персонала, всичко е захабено, а да не говорим за самия комплекс...
Имаше някой неща за които все пак се бяха постарали - всяка вечер имаше представление,, макар и само на чужд език...ама аз нали съм си многоезична  Mr. Green bowuu През деня, водна гимнастика, скуош, разни там състезания и т.н.
Най-важно от всичко бе, че Калоян се забавлява страхотно, и то не само там, а през цялото време.Също така на Делфинариума и на Атриума го заведохме.
Имаше програми всяка вечер, на една от които Яни се влюби в една кака със зЕлЕНи гащи.Таково наобикаляне, гушкане и галене му хвърли, че.... Shocked
Момичето се притесни, ама ние с тати горди като петли за нашето отроче и хич, ама хич не мислим....мани, мани...то крушата не падала по далече от дървото съм чувала hahaha Joy
Та след това до края на почивката не спряхме да търсим таз зелена мома.Никакви увещания, обяснения, че тя няма само зелени панталони не го спряха да не я търсим hahaha Joy
Ние се поглезвахме...няма да казвам с колко кг плюс се прибрах Mr. Green.....беше някак нежно и много задушевно. Heart Eyes
Заведохме го и на Петрова нива, точно на деня на Илинденското Преображение.Е, тук най му хареса.Бяхме със семейство с три деца и можете да си представите какво беше...кебапчета, кюфтета, бири, мири, автомати...
Заведох го и в килийното училище - направо припадна там.Еееех толкова да иска моето момче да се учи, че думи нямам ooooh! пу, пу, пу.Видя той бабата/екскурзоводка/ и докато не го разведе не я остави на мира.Влезнаха нейсе и той като в свой води.Сяда да пише, и дъските им разгледа, сметалата, пръчката непослушанка, че даже и вътре на учителското място седна...абеее учено дете, ама на кой се е метнал тука не знам Mr. Green - не му се тръгваше, искал и той да учи, голям батко да станел и на тати да приличал Laughing
После и в музея го водихме, и там голяма възбуда, голямо нещо.
В.Търново беше пикът направо.Сам, съвсем сам го обиколи целия.И театро за Цар Калояна гледахме, и печат метален си направихме, и по дуварите се катериха, и на Болдуиновата крепост се качиха, в църквата свещ запалихме да ми е живо и здраво момчето и ние покрай него!
В гр.Елена падна хайдушка игра с децата.То не бяха къртечници, то не бе пушки...целия център изловихме и затворихме
 "Горе ръцете, не мърдай, ти кой си, как се казваш..."
На вилата беше страхотно.Джакузи, басейн, слънце, вятър в косите, барбекю и една огромно село само с....7 жителя Shocked Shocked Simple Smile
Ходихме за риба...и на Яни купихме въдица.Истински рибар излиза от него.Късмета на начинаещия му позволи да хване 3 рибета, след което като се прибрахме и го попитаха 'Хвана ли" и той "Ахаааа", колко и той пет, и какви, и той еееййй толкова големи...смях луд смях падна, а той горд като петел крачи из поляната и убеден бе, убеден, че казва истината....брях какъв рибар се извади hahaha Joy
И в сеската пивница ходихме.Не изтрая мъжът ми - да ходим, та да ходим.Там хората си говорели истини, всеки все разказвал по нещо...голям зор даде.И като истински пияници, излязоха по нощите баща и син на пивница да ходят...кой пиячка облаци разни, кой вафли с шоколад по късни доби...да им е сладко Heart Eyes
Тук във вилата в стихията си беше съпругът ми.Вечери, свещи омайни, тишина, огън бумти, красив детски смях, топла прегръдка и чаша вино в ръка....

....и накрая уморен войник къщата си пази... Heart Eyes
Всичко надявам се ще преживеете гледайки снимките. Blush
http://www.ssunny.snimka.bg/album.php?album_id=284410

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 02:04 от s_sunny

# 251
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕА! ПРЕКРАСНО И УСМИХНАТО ДЕТСТВО! Heart Eyes


Съни, после ще разгледам снимките, а сега благодаря за разказа. Hug
Може би сте го чели, но покрай приготовленията за РД на децата направено с толкова любов, се сетих за този стих.

Ний може да имаме много жени,
но една ще бъде от начало
до края ни:
тази, която не ще ни вини,
когато от чужда любов сме замаяни.
Ний може да имаме много жени,
но една ще бди над живота ни:
Тази, която ще каже: - Стани! –
ако клекнем, когато се целят в челото ни.
Ний може да имаме много жени,
но една ще ни обича
истински:
тази, която ще ни измени,
щом превърнем в пари мечтите си.

Стефан Цанев

# 252
  • Мнения: 529
Добро утро,

Ния ме подсети за още една култова фраза на Стефан Цанев, че в живота на мъжа има две жени - майката и съпругата  Simple Smile това поздрав за свекървите  Joy hahaha

Съни, как може да си толкова романтична  Heart Eyes и енергична   bouquet много ме впечатли с разказа ти. Горката ти снаха  Joy то момичето може и да не е толкова лошо, ама ....  Laughing

А сега ще се опитвам целия ден да разглеждам снимките ви.

Мариана, и аз тази сутрин установих, че Дарко е със свръхпроизводство на сополи  #2gunfire само за една седмица, направо съм бясна. Каза, че и коремчето го боли, но все се надявам да е от царевицата, която снощи много бързо излапа. Сега гледам да бачкам на бързи обороти, за да съм на линия, ако ми се обадят от градината  Confused 

# 253
  • Мнения: 529
Връщам се с коментар: снимките чудни, много чудни. Стопили сте му лагерите на Янчо - калпазанчо.

Мариска, забравих да ти кажа, че много ви обичам с набора  Heart Eyes

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Съни, прекрасни снимки, още не мога да ги разгледам всичките. Вижда се и по разказа, че добре сте си изкарали и много добре ви се е отразило и на тримата  Hug Ама голям любовчия Яни-калпазани от малък  Mr. Green Heart Eyes
Днес и Рали финишира със запушен нос. 2 седмици изкара на градина и резултатът е налице. Останахме си нарочно в къщи, дано се позакрепи, имаме резервация за Говедарци довечера...  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт