Три години вече стана откак за първи път ме гушна мама!

  • 35 508
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МАРТИ!
Днес моя син става на 3 годинки.Честит рожден ден на всички,които празнуват днес.Да са здрави,щастливи и непослушни! newsm59 newsm59

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 11:17 от mariyanad

# 226
  • Мнения: 529
Мили майки,

Честит Рожден ден на наборите и благодаря безкрайно за поздравите   bouquet  Heart Eyes
Да бъдат здрави и силни, да имат живи и здрави родители и да се радват на добри приятели в живота  Praynig

Аз съм много заета, опитах се да изчета от сутринта, но не успях, нямам сили и не знам как ще смогна за довечера и гостите и всичко  Crazy

Видях тук много позагубили се мацки и ми стана много драго  Blush Целувки на всички и ще се включа по-късно

# 227
  • Мнения: 529
MariYanad, добре дошла в отбора   bouquet да ти е живо и здраво момченцето   Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 1 599
Мерси много за пожеланията  Hug
Ние сглбихме подаръка на Ади(баща му много кефи на подаръка и се надявам да не си играе само той, а и на Ади да му хареса  Mr. Green) и сега ще потегляме да си го взимаме от градината. Сутринта оставихме торта, подаръчетата, фотоапарат, та да видим дали им е било забавно на мъниците Simple Smile

# 229
  • Мнения: 52
MariYanad, добре дошла в отбора   bouquet да ти е живо и здраво момченцето   Heart Eyes
Благодаря много!  Flowers Bouquet

# 230
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
...Колко струва щастието, старче?
- Безсънни нощи, чедо, над детското креватче;
умение да се погребваш и пак да се родиш;
търпение, когато почти ще се взривиш;
пречупената гордост, признатите лъжи;
изпросената помощ, когато ти тежи;
научени уроци в сълзи, вини и страх;
и не един признат или изкупен грях;
и дадената прошка, когато още ни боли;
и мъдрото смирение, когато сме сами!
На тебе думам, чедо, но ти на други разкажи
за истинското щастие, платено не с пари -
с любов и будни нощи над детското креватче,
когато собствената ти душа като кърмаче плаче!


Точно в този миг ти се появи - толкова чудесен, прекрасен, изумителен!Думите не ще могат да опишат щастието и радостта, които изпитвам гледайки те как растеш!
Няма по-голямо нещо от това да споделям дните си с теб, рожбичка моя!
Обичам те!

# 231
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Едно...две...три...Ураааааааааааааааааа все отбор юнаци видни  Heart Eyes

Честит Рожден Ден на всички родени на този тъй прекрасен ден!

Заповядайте да Ви е сладко!







Благодаря на всички за поздравленията и вниманието!Да Ви се върне същата радост! Hug

Денят започна вълшебно!Калоян беше много щастлив, възбуден и усмихнат.С радост пу, пу, пу ходи на детска градина, че даже ме попита аз накъде съм тръгнала... Laughing
В градината се представиха чудесно - на входа още имаше украса.Балони, знаменца, плакат, който направих собственоръчно bowuu, близалки, бонбонки и т.н. - всичко това беше на входа, точно от където минаваха всички дечица и така можеха да се почерпят наистина.Чакаха го, всички искаха да видят рожденика и да го поздравят....просто беше хубаво, много хубаво! Simple Smile
Тортата е приказна, ама наистина. Crazy Всички помислиха, че е играчка. Mr. Green
И аз успях да намеря Meccano играчките, и довечера ще го изненадаме с още един подарък.Сутринта изненадата беше и тук във вкъщи плакат, балони и подарък комплект бои за рисуване с пръсти и книжки.Също така има съобщение от пощата, че има изненада за него - първото му лично писмо/адресирано е до него. Grinning
Много се вълнувам - днес просто е прекрасен ден!

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Леле, GALL-че, чак като написа зацепих, че Дариян е наш Дарко  Embarassed (сутринта не прочетох имената на мамите)
Много, ама много да ти е здрав, щастлив и послушен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А ти не си давай зор, карай го по-полекинка  Hug
Sunny, подтискаш ме с тази организация   Mr. Green Heart Eyes Тортата от къде е?

ЧАКАМЕ СНИМКИИИИ

# 233
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден Ден на порасналите ни мъжлета днес - Адриан, Калоян, Дариян, Йордан, Петър и Николай!!!
 newsm59  bigdance2 newsm59
 ЧЕСТИТ НА ПРАЗНИК И НА МИЛИТЕ ИМ МАМИ,ТАТКОВЦИ !!!ПРЕКРАСНИ СТЕ МОМИЧЕТА, ПРАВИТЕ НЕВЕРОЯТНИ ПРАЗНИЦИ ЗА ДЕЦАТА, СЪЗДАВАЙКИ ИМ ПРЕКРАСНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ И МИЛИ СПОМЕНИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
  Честито и на всички малчовци, които съм пропуснала!Да са живи и здрави и много щастливи!!! Heart Eyes
   Момичета, аз съм луднала Crazy Ще разказвам скоро, но като луда жена се преместих в новата къща, а има още много работа там, и в офиса, и с първокласника ooooh! Миичка тръгна на градина, тя е  много добре в новата градина, сутрин успокоява братовчед си и му обяснява градинските порядки. На втория ден прегръщаше госпожата, много е галено мойто момиче Heart Eyes Племенникът поплаква, но за него е сефте, не е ходил на ясла, ще се оправи и той Peace
   Деатко, направо се споразумяхме. Не се отказвам от прекрасен зет и хубава, умна свекърва, дето ми е приятелка, пък и съфорумка Wink Heart Eyes
  Анджи, броя ни и нас за общия рожден ден. Всякак съм съгласна за дата Laughing
    Много ви обичам, Hug

# 234
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ,  НИКИ , МАРТИ

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИТЕ НИ ПОРАСНАЛИ МОМЧЕТА  ДАРКО, ПЕПИ и КАЛО  newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2

И НАЙ-СПЕЦИАЛНИТЕ ПОЗДРАВИ ЗА НАЙ-СПЕЦИАЛНОТО МОМЧЕ И НЕГОВАТА СПЕЦИАЛНА МАМА.
АДИ, честит трети рожден ден, чаровнико. Расти здраво, умно и усмихнато хлапе!!!

# 235
  • Мнения: 5 393

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОРДАН, АДИ, ДАРКО, ПЕПИ, ЯНИ И НИКОЛАЙ!

Малки сладурковци, бъдете здрави, по детски безгрижни и усмихнати! Много подаръци и веселие на днешния ден!

# 236
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден на Йордан, Адриан, Дариян, Пепи, Калоян, Николай и Мартин! Да растат здрави, весели, палави и щастливи!
Марис, Галче, Съни, Евица, честит празник и на вас! Пожелавам ви малките ви порастнали мъжлета да ви носят само радостни емоции, да изживеете заедно много щастливи мигове и да бъдете винаги горди майчета на добри дечица![/size][/b]

# 237
  • Мнения: 1 031
Честит Рожден Ден на Йордан, Адриан, Дариян, Пепи, Калоян, Николай и Мартин!
С пожелание за много здраве, щастие и късмет!





За мъжките ни майки - специално!


# 238
  • Мнения: 823
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНИЦИТЕ НИ
АДИ, ДАРКО, ЯНИ, ПЕПИ, НИКОЛАЙ, МАРТИН И ЙОРДАН!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ ДЕЦА И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ!





И СПЕЦИАЛНО ЗА ГРИЖОВНИТЕ И НЕВЕРОЯТНО ЕНТУСИАЗИРАНИ МАЙЧИЦИ


# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Честит Рожден ден на мъжката компания АДИ, ДАРКО, ЯНИ, ПЕПИ, НИКи, МАРТИН И ДАНИ! Да са живи, здрави и винаги весели!!!

Общи условия

Активация на акаунт