Три години вече стана откак за първи път ме гушна мама!

  • 35 507
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен!
Дано се оправите бързо.И ние от две седмици сме на градина и се разсополивихме.Моя малчо го натъпках снощи с витамин С и калций и тази сутрин беше по-добре.Дано до следобед не е още по-сополив.
Съни,чудни снимки! И на мен ми се ходеше някъде,ама.............

# 256
  • Варна
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПАТЕРИЦИ НА МАЛКИТЕ НИ РОЖДЕННИЦИ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ! ДА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ!

Нещо хич ме няма напоследък, не ми остава време за форумчето, само колкото да прочета, но малкото не ме оставя да попиша  Tired
И Мони е леко сополива, на финала на първата седмица. Ще видим днес как е минало, че последните нощи бълнуваше как не й дават играчките  Sad
Съни, страхотен разказ  Grinning

# 257
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
В този ден Честит Рожден Ден на Теа на мама Iveta96
Да е жива, здрава и много да радва всички около себе си!

Еееех момичета благодаря - така  го чувствам и така го написах Blush
Горката ти снаха  Joy то момичето може и да не е толкова лошо, ама ....  Laughing
Амиии спестих доста неща - не знам дали е горката Mr. Green
Девер ми вика майка си да му изглади ризите и да по почисти, обажда се на съпругите на приятелите си, да попита кое как да сготви...но нали знаеш не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава....поради това казвам, че май хич не е горката Joy
Съни, как може да си толкова романтична  Heart Eyes и енергична   bouquet
За романтиката са нужни са двама...и аз съм много щастлив човек, че съм намерила точния човек. Heart Eyes
Ама голям любовчия Яни-калпазани от малък  Mr. Green Heart Eyes
Мани, мани не питай Mr. Green Какво ще го правя туй момче не знам, като съм ужааасно ревнива - баща му от сега се кахъри ooooh! Joy

За сополките,...коремчетата - има сега такъв вирус с болки в стомаха и после в гърлото.В гърлото са малки и може и да подмине, но с корема е страшно.Много ги боли мъниците, може и разстройство и повръщане, но минава за ден, два.Температурата е ниска Peace...пу, пу пу никой да не го застига чак толкова зле.
То Яни се опита, но беше само един ден и то....вечерта на рождения си ден Tired, но премина за един ден коремчето.Е, да тежка нощ беше, но важното е, че мина като на пале. Simple Smile

Хайде хубава вечер пълна с много положителни емоции и детски смях желая на всички ви от сърце!
Ние отиваме да се возим на....влака - метро...това е последната ни мания, вместо трамвая Crazy

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Добро утро!

Ей за такова кафе си мечтая  Mr. Green

ама скоро няма да я бъде  Outta Joint

Съни, както се очакваше свеки ще те оцени вече  Wink
Ние както се досещате не отидохме на планината  Cry Рали си беше с Т вчера, носле като чешмичка и спа 4 часа и половина през деня. Сега е значително по-добре  Peace

ЦелуФки  Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 919


Добро утро мили момичета Hug
Малко се загубих с писането, но пък с чтенето не съм пропуснала и ред Grinning

Първо да пожелая на днешните малки рожденници много здраве и много усмивки Gift

Съни, не мога да не започна с теб и твоите писания посред нощ Mr. Green  -    прекрасно пишеш    bouquet ....и не само. Твоите мъже трябва да са много щастливи, че те имат, дано ценят всичките ти таланти   bouquet
Галче Миличка, как си? Все чета, че си затрупана с работа и ангажименти, че си изморена Sad Защо не си дадеш малко почивка? Видяхте ли пола на бебчето?
mariyanad Добре дошла    bouquet
Maris ама и ти сериозен организатор ще дойдеш - Браво  bouquet Най-важното е да видиш светналите от радост очички на малкото си мишле Heart Eyes

Малко за нас - преди седмица прибрахме Вероника от вилата, където прекара 5 седмици. Покрай това, че тя е там и ние постоянно притичвахме до там - прекарахме си чудесно. Сега ходи на градина, а като резултат от това е с някакъв грип може би - много запушен нос, секретът се стича явно към гърлото, защото се дави и кашля. Иначе има настроение, апетит, но цяла нощ плака, защото не можеше да диша. Сега поне не плаче. Гледа си любимите филмчета и пие АМ  Laughing Което ме подсеща да попитам - някое детенце пие ли още АМ?
Другата неделя - живот и здраве - заминаваме за една седмица на почивка всички в Гърция на море. Май времето ще ни направи неприятна изненада, но...карай. После заминвам на Team Building, а после на сватба Mr. Green Много важна и заета ще дойда Joy
Днес сме си у дома - аз и моето мишле, така че ще пишааааа Mr. Green
приятен ден на всички   bouquet


Докато напиша всичко и Тайги пуснала кафето, ама събота е,  ще пиете по 2 кафенца Simple Smile

# 260
  • Plovdiv
  • Мнения: 587
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЕПТЕМВРИЙЧЕТА Ива и Мартин, Виктория, Владислав, Станимира, Кристиян! Hug


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШАТА МИЛА ХУБА БУБА! БУБЕ, ЗДРАВЕ СПОКОЙСТВИЕ И МНОГО УСМИВКИ! Hug Целувки на хлапетата. Heart Eyes

Весел празник!

# 261
  • Мнения: 1 031
Честит рожден на патерица на Никола на мама Doni76, Рая на мама SISOLITA и Теа на мама Iveta96!

Честито и на днешните ни рожденници Ива и Мартин на мама Sylvaky, Виктория на мама schmatka, Владислав на мама welislawa, Станимира на мама Stani_Mirka, Кристиян на мама cvetka_06!

Живи и здрави да бъдат дечицата Ви! С пожелания за много щастливо, безгрижно и весело детство!


# 262
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВА И МАРТИН, ВИКТОРИЯ, ВЛАДИСЛАВ, СТАНИМИРА И КРИСТИЯН!


Щастливо и безгрижно детство им пожелавам!

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ ДЕЧИЦА И МАМИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вчера докато четях за сополките, се чудех дали ще ни застигне и нас  Sad Засега няма сопол, а някакви си 37.2С  newsm78 Само се моля да не започва нещо  Praynig А този вирус, дето Sunny го споменава...не ми се мисли  ooooh! Една приятелка цяла седмица е така  Cry
Иначе с градината вече нямаме проблем, но аз толкова се бях притеснила, че даже с директорката говорихме. А на нашето момче просто му трябваше време да разбере, че там се ходи всеки ден  Grinning
Научил се е с прибирането, още от вратат да пита "Мамо, ти какво купи днес"  Crazy И сега мама трябва всеки ден да измисля по нещо  newsm78

# 264
  • Мнения: 528
здравейте .Честит рожден ден на всички който пропуснах от 11.9 до днес.Даса живи и здрави и много послушни дечица.  newsm59 nbirthday  bigdance2 Tada  party023  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18
Ние вече си получихме подаръците за утрешния голям Рд,но ще видиме,може послушното дете да има още и ще им а и подаръци и изненади и вечерта ще се опитаме да си легнеме прилично че на 15 см ена училище както казва,тя и ще учи с тях.В сряда мама и тати ще занесат торта или каквото кажат градината и ще празнува и РД и имен ден в градината а вечерта със родата,а утре с децата.Вълнение голямо.от 10 сам оповтаря че ще има newsm38 и ще духала свещи цял ден.Та така.Е аз няма сигурно да се подготвя за 17 като съни с плакат,но другите неща ще ги има.ЕДва ли ще ми дадът да сложа такъв на вратата.
Еми това е.Мерси за  morning имах нужда.
Съни разгледах снимките на един дъх,а как го правиш да му закриваш на ЯНи половия орган?Щото сигурно от фотоапарта директо ги сваляш на лаптопа  и после какво правиш преди да ги качиш в снимка бг?
За партито аз няма претенций да ли ще е на 11 или на 12,само ми кажете няколко дена по рано ако съм на работа да се сменя.
Лек и слънчев ден от мене

# 265
  • Мнения: 207
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВА И МАРТИН, ВИКТОРИЯ, ВЛАДИСЛАВ, СТАНИМИРА И КРИСТИЯН!

До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради, Астарта. Имаме едно предложение за 12ти октомври и на другите явно им е все едно. На 16ти мисля да ходя да запазя клубчето и да оставя капаро, пък до 3 дни преди датата бройката може да се променя (но не по-малко от 10 деца). Веднага след това ще ви пиша последни уточнения по мястото, деня, часа и каквото друго има. Тогава може да пуснем и малко ЛС. Тайги ще помагаш ли другата седмица с тази мисия, че аз не съм много в час кои мами са от София (е главните заподозрени Пипи, Дани, Рукси, Уини.... ги знам де, ама сигурно ще пропусна някой  Crazy)
Пипиоле, а вие?

Весел уикенд и дано гадното време се оправи, че утре е кръщенето на Мартин  Sad

# 266
  • Мнения: 529
И аз, и аз искам на парти да дойда, само да сме здрави и сме на линия  Praynig

Честит рожден ден и на днешните ни сладки рожденици    bouquet Heart Eyes А мамите  Naughty да вземат да се обадят че са добре  Naughty

Пипиоле, аз наистина въм много заета, но за първи път се радвам на тази умора и ангажименти, защото чакам едни резултати и това чакане ме съсипва. Нали не сте спрели да ми стискате палци  Embarassed Иначе за пола - първо го видяха момченце, после момиченце и сега чакам едно от двете да се потвърди  Mr. Green

Аз влезнах в голямо приключение тея дни, че организираме три събития на открито в деня на София - сряда в южния парк, дано са сполучливи. Като изключим прогнозата за времето другата част от организацията е ОК  Thinking

Дарко също е със сополи  #2gunfire едни густи и обилни и също така мрънка нощно време, апък аз нали съм тежкотоварна и трудно ставам  Confused и изкарах директно н аземята първата нощ, тази обаче спах на легло  Crossing Arms Чудя се с какво да го подхвана, дали да не взема едни капки Коларгол и да го намацам с тях порядъчно, защото се притеснявам че и кашлицата няма да закъснее.     



 

# 267
  • Мнения: 529
Имам предложение за тема:

Нашта весела септемврийска дружина вече смело тръгна на градина  Mr. Green

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
GALL-че, предложението за заглавие се приема  Peace Поне от мен  Embarassed Много силно ти стискам палци за изследванията  Praynig Всичко ще е наред, а ти не се претоварвай  Peace
Какви са тези събития на открито  newsm78 Ако е нещо за децата да свиркаш  Whistling

# 269
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Hellooouuuuuuuuyyy, Laughing
Само минавам на бързо за да кажа, че Рождения Ден мина чудесно! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт