Добър козметик (за лице) във Варна?

  • 39 396
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей, как се радвам, че писа...нямах търпение да кажеш как е минало...радвам се, че си останала доволна    bouquet

# 16
  • Мнения: 2 803
Радвам се за теб. И аз сигурно ще я посетя.   bouquet

# 17
  • Мнения: 759
На мен ми дадоха визитка на Мария Митева- медицински козметолог, на ул.Гоце Делчев.... Чудя се дали да й се обадя  newsm78  Фризьорката ми ходи при нея, но нямах време да я разпитвам за подробности. Някой друг да я е посещавал?

# 18
Аз харесвам Таня от спа центъра в х-л Аква,също е много внимателна и съм доволна а и други неща правя при нея- кола,вежди...ит.д. всичко прави добре.

# 19
  • Мнения: 606
Аз съм доволна от Angel Face Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Angel face !

# 21
  • Мнения: 2 478
Утре имам час при нова козметичка.В гръцката махла MGM е името на салона.
После ще ви напиша впечатления Hug

# 22
  • Мнения: 29
аз не съм от варна, но при последното ми посещение в града ходих при Свилена Балева. Момичето работи с български продукти и е мн внимателна. Цените й са просто страхотни. В Бургас за процедура ми взимат около 40 лв, при нея платих 12 лева за почистване и маска за лице, а за кола маска на краката 14 лева  Shocked
Дори с пътните до Варна ми идва по-изгодно да ходя при нея.

Ако някой се интересува, телефона й е  0886/101-604

Надявам се да останете доволни като мен.

# 23
  • Мнения: 625
побуут Hug Карам Варицела в момента Mr. Green и от сега се ослушвам за читав козметик! А и кожата ми по принцип е гадничка(мазна) ooooh!Чудо ще е....Ходила съм в Магнолия и Бюти академи. Докато не отидох при вторите не разбрах, че първите само са ме масажирали досега Mr. GreenНо пък в Бюти ме боля много. Така не бях стискала с ръце досега:blush:Все едно ми махаха кожата. Май ще си запазя час при Наталия на Брегалница

# 24
  • Мнения: 625
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet

# 25
  • Мнения: 606
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet
а какви са цените при нея?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Още една супер доволна от козметичката Наталия. Благодарности на момичетата, които ни светнаха за нея!  bouquet

Радвам се, че си останала доволна от нея...страхотна е  Crazy

# 27
  • Мнения: 456
аз не съм от варна, но при последното ми посещение в града ходих при Свилена Балева. Момичето работи с български продукти и е мн внимателна. Цените й са просто страхотни. В Бургас за процедура ми взимат около 40 лв, при нея платих 12 лева за почистване и маска за лице, а за кола маска на краката 14 лева  Shocked
Дори с пътните до Варна ми идва по-изгодно да ходя при нея.

Ако някой се интересува, телефона й е  0886/101-604

Надявам се да останете доволни като мен.



Къде се намира тази козметичка newsm78

# 28
  • Мнения: 625
25 лева, но за това което ми прави и времето , което ме държа аз бих си взела 50 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 606
25 лева, но за това което ми прави и времето , което ме държа аз бих си взела 50 Mr. Green
със ултра звук ли?

Общи условия

Активация на акаунт