Добър козметик (за лице) във Варна?

  • 39 413
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno

# 91
  • Мнения: X
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno
Ами аз ходих миналия месец за сефте в Дом Младост....мизерията е голяма, даже очаквах да видя някъде и скрита камера  Mr. Green. Но си е старата гореща кола маска, в тенджера  Mr. Green Mr. Green, на котлона...както си му е реда. И жената си разбира от работата. Ако можеш да преглътнеш обстановката......
 А за козметик за лице-ходя в едно малко забутано салонче във Владиславово и съм доволна. Преди ходех в Айнджъл фейс, при Алина.Не бях доволна, никак.

# 92
  • Мнения: 3
Здравейте!  Hug

Горещо ви препоръчвам Дарина в салон Delicious, до Руското училище.
Много опитна и изключително компетентна козметичка. Познава добре повечето козметични продукти на пазара и има добри наблюдения за въздействието им върху клиентките си.
Работи много прецизно, прави отлично ръчно почистване на лице (най-добрия критерий за мен е носа - почиства го перфектно) и внимателно - няма зачервявания, напукани капиляри и други подобни!  Party
Запозната е с почти всички иновации в козметологията и голяма част от тях прилага (разполага и с апаратурата за това разбира се).
Нямам спомен да ме е претупвала и в натоварен график.
Салонът предлага доста разнообразни услуги.

Ето линк към сайта: http://www.delicious.bg/

Надявам се, че съм помогнала на някой!   bouquet

# 93
  • Мнения: X
Ultraviolet, цените какви са?

# 94
  • Мнения: 32
Още един глас и от мен за Дари и Delicious!  Peace
Професионално и точно отношение, много добро качество на услугите и на хубави цени!

# 95
  • Мнения: 0
nqkoi znaeli kade vav varna pravqt gore6ta kola maska ... i da e dobra saotvetno!mersi predvaritelno

Ходя да си оправям маникюра в един салон на Роза и там идват момичета за топла кола. Мястото е малко между блоковете и не е лесно за обясняване,  но ако ви е нужна повече информация , ще ходя скоро пак и  ще напиша името на улицата, където се намира. А за момичетата ще кажа, че си вършат работата както трябва и не са досадни, а много приятни!

# 96
  • Мнения: 14
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.

# 97
  • Мнения: 0
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.

# 98
  • Мнения: 0
svetlaa, би ли обяснила къде точно се намира този салон, живея в квартала и много бих искала да намеря място, което е в близост и където нещата се вършат професионално и на прилични цени. Сподели повече подробности, моля те!Ако искаш, може и на лични.
Здравейте,
мина много време и ако не сте намерили вече и сама салона при разходки из Роза, все пак ще опитам да помогна:
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=e914a9bb6b198b210643fa0d43924db8&tip=1но мисля, че е добре предварително да си запазите час на 0888 02 09 47
а колкото до останалото, след процедурите при Снежито и Ивето се чувствам,  по-млада, по-чаровна, по-желана, по-работоспособна и то срещу  разумни цени! Знам, че ще го почувствате! Ще очаквам мнението ви!

# 99
  • Мнения: 0
nqkoi moje li da spodeli mnenie za escape??????

# 100
  • Варна
  • Мнения: 140
Здравей те! Искам да попитам момичетата препоръчващи Дарина от салон Delicious, при почистване на лице, ползвали дарсонвал и йонофореза задължително или само ако клиента пожелае? Влагодаря предваритело.

# 101
  • Мнения: 3
Здравей те! Искам да попитам момичетата препоръчващи Дарина от салон Delicious, при почистване на лице, ползвали дарсонвал и йонофореза задължително или само ако клиента пожелае? Влагодаря предваритело.

Винаги прави дарсонвал. Не съм имала случай да ми прави йонофореза след почистване.

# 102
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, някоя от вас ходила ли е в козметичното студио в блок 4 във Владиславово. Можете ли да ми дадете телефон евентуално, на който да мога да си запазя час
Също ми се иска да ви попитам за Дивас? Имате ли впечатления?

# 103
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, ходих в едно студио и съм направо очарована  Heart Eyes Студиото се казва "Еуфория" в кв. Бриз. Жената работи уникално просто. Почисти ми лицето ръчно и след това не бях изобщо зачервена, а определено имаше работа по него  Blush За почистването взима 30-35 лв. в зависимост от работата. Почистване на вежди и мустак - по 4 лв. Много е внимателна и мила. Определено ме спечели  Crazy Дано съм ви била полезна  Peace

# 104

Общи условия

Активация на акаунт