Къде във Варна подстригват хубаво?

  • 162 447
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11 747
Тука май за две различни Светли става дума или не?  Този адрес май е друг или не е?

# 526
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Това е Китайската стена,средната секция,отзад е вхохъд.За точни цени не мога да говоря,защото не съм била при нея от август,но определено боядисване и подстригване май нямаше 30  лв.

# 527
  • Мнения: X
12 лева е подстригването, подстригване и сешоар мисля, че беше 27 лева.
Т.е ако искаш да платиш 12лв си ходиш с мокра коса?!

# 528
  • Мнения: 11 747
Не, то е измиване, подстригване и подсушаване - пак те сушат със сешоара, но не така, че да държи на вятър и на дъжд.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Тука май за две различни Светли става дума или не?  Този адрес май е друг или не е?
Определено е друга Светла. Това салонче  е много отдавна. Мизерничко е и според мен цените му са високи за това което предлага.

# 530
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
 newsm62
АУУУУУУ,извинявам се,че засегнах изискания ви вкус към блестящ вътрешен дизайн!За сравнение само ще кажа,че от три години обикалям лъскавите парижки салони,обещаващи чудеса и качеството на "мизерното салонче" още не съм го открила!Съжалявам,че се намесих в темата! #Crazy
Хубав ден желая на всички

# 531
  • Варна
  • Мнения: 1 553
newsm62
АУУУУУУ,извинявам се,че засегнах изискания ви вкус към блестящ вътрешен дизайн!За сравнение само ще кажа,че от три години обикалям лъскавите парижки салони,обещаващи чудеса и качеството на "мизерното салонче" още не съм го открила!Съжалявам,че се намесих в темата! #Crazy
Хубав ден желая на всички
Ще поясня за редовните, които четат темата. Фризьорката не е нищо особено , а и салона като е мизерен няма да отидеш там и то за такива пари. Но избора си остава на всеки , къде да ходи , но информацията , която си обменяме ни подготвя за това какво да очакваме. Според мен почти навсякъде ще те подстрижат за по-малко пари и в по-добра обстановка. Прочети темата и се информирай. Peace

# 532
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
За преживените ми 40 години много добре съм се информирала относно фризъорите във Варна!Да,правилно,всеки сам си избира,желанието ми беше само да помогна!А относно това дали фризъорката е нещо особено или не........ smile3511повярвай ми-много особено е!Това е занаят,за който трябва талант ,познания и опит.

# 533
  • Мнения: 2
Извинявайте, някой да има телефон на фризьорски салон "Иво", който се намира в Трошево?

# 534
  • Мнения: 70
Голяма мъка с тези фризьори, момичета  Crazy
Днес точно майчето ми ми разказва как направила на пух и прах една дама, която почти и е изгорила косата, подртигала я като кучето ни .. и нито на цвят го докарала, тука късо, там дълго.. абе трагедия . Отишла, казала и че не е доволна, че си взима парите, съжалява че така се е получило. Жената и предложила да я измие..(егати компенсацията ) .. мама е голяма лисица обаче , взела си 100-те лева и .. довиждане.. Laughing

# 535
  • Мнения: 4
При Мето.

# 536
  • Мнения: 3
здр подстригват добре на Красен стил и са много учтиви, намира се на кръстовището на Чаталаджа - ген.Колев

# 537
  • Мнения: 483
Голяма мъка с тези фризьори, момичета  Crazy
Днес точно майчето ми ми разказва как направила на пух и прах една дама, която почти и е изгорила косата, подртигала я като кучето ни .. и нито на цвят го докарала, тука късо, там дълго.. абе трагедия . Отишла, казала и че не е доволна, че си взима парите, съжалява че така се е получило. Жената и предложила да я измие..(егати компенсацията ) .. мама е голяма лисица обаче , взела си 100-те лева и .. довиждане.. Laughing
Това в кой салон се е случило?

# 538
  • Мнения: 0
da znam kade boqdisvat s keune v salon giro moga da vi dam i tel,dovolna sam ot rabotata im,imat specialno otno6enie kam klientite,hodq tam na frizior i manikur,tpva sa naistina profesionalisti za men,nqma da sajelqvate ako gi probvate,namirat se na sevastopol tel.617417 Simple Smile

# 539
  • Мнения: X
Записах си час за Ивона за 30ти декември, да съм 'убава  Crazy, но се замислих като за пръв път ще ходя там да не ме окепазят баш преди празника....? Иначе салона е приятен, но без малко да го пропусна, блеейки на другата страна  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт