87ма немска тема> Вдишай! Издишай! Вдишай! Издишай!...

  • 15 213
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
http://www.tupperware.de/today/2966.htm
http://www.tupperware.de/today/2912.htm
Гумените ботуши ще ги носи детето на Сърф в детската градина като завали дъжд и се разкаля. Щото иначе, ще и се завие свят на пералнята от пране на маратонки.
Аз нямам никаква идея , а ми се въртят същите въпроси в главата. Имам разни кутии за хляб и от една година държат фронта. На 2 етажа са, последно имаше в Реве такива и в НКД. Но мисля, че идеята с Туперваре не е лоша - я виж какъв е хубав спонджбоб  Joy

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 00:20 от rien

# 16
  • Мнения: 3 521
Прелестен е Спонджа. Прелестен. Май и пасващи гумени ботуши ще мога да и уредя - мисля ги мернах някъде Crazy .
Вие се бъзикате, ама на мен днес ми се подпали главата. Гумени галоши - розови с принцеси, гумени галоши - розови със звезди, гумени галоши - розови с понита, гумени галоши - розови с по-тъмно розови ивици...Даже и Весито щеше да се захароса от толкова розово.

Хейде лека ви нощ - отивам да положа морен кокъл до мистър В.

# 17
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Освен това пак в четвъртък имаме телефонно интервю с някого от проФамилия, за да ни даде някакви насоки   Simple Smile  не знам какво да очаквам, но важното да е от помощ   Peace
Диво цвете, стискам палци оттам да изскочи някое зайче и да почнат да се пооправят нещата в тази насока! Hug

Не мога да дам свестен съвет за ботушите, освен че гледах миналата година предаване за изследване на Öko-Test  на гумените ботуши. Почти всички марки и не толкова марки бяха сдали багажа на еко-теста- материал и бои са били бъкани с отрови. Не знам дали подобно тестуване би повлияло по някакъв начин на избора ви за гуменяците- но покрай въпроса на Сърфлайн се сетих за това.

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Алоха от немска земя Mr. Green Много дълъг път тва от БГ до ДЕ ooooh! Докато си дойда и вие опаткахте една тема Thinking
Добре дошли на новите попълнения след мюнхенската група, ще се радвам да се съберем.  Hug Пък аз понеже Мата я няма, да попитам - де са мръвките за приемния изпит newsm78
По изписаното - нема да коментаря, че да не се кара Риената Mr. Green Само ще споделя - 6 кила надолу, писна ми да връщам Close
П.С. А за токсоплазмозата - на мен касата ми го плати Thinking Явно има значение къде си застрахован. Rolling Eyes
П.С.С. Вечке, фен съм ти до гроб на тумбаците! И аз искам такъв Mr. Green Моя мъж каза, че ако си навита, може да уредим сесия Mr. Green

# 19
  • Мнения: 911
Ами купи и момчешки, има хубави Wink Аz му купих същите като старите, но омалели с капитан Блаубер, и като го zаведох да ги пробва в магаzина, той отпрати продавачката с важен тон: "Das ham´wa schon!". Ама той коментира половината случки около себе си с това, другата половина с гръмко "Halleluja!".

# 20
  • Мнения: 1 610
Има и сандвичмейкър "Спонджбоб"  Mr. Green
Вдишай, издишай, Сърф... Mr. Green И си мисли как ще ги мерите  Mr. Green
Моят глист бяга из всички обувни магазини и пищи-  имам си обувки, те ми стават , не искам други обувки. А трябва да се мери, че единия крак е 24, а другия е 23

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Как ще бяга бре, тук имат телевизорчета с детска пейка и всички деца се паркират там и така се мерят обувки. Мартин пък нарочно иска да влиза в Дайхман, за да си измери крака и...да му даде касиерката гумени мечета Crazy

# 22
  • Мнения: 434
И за гумени ботуши ще ви въпросна. Днес гледах общо взето 3 чешита - най-просташка гума, гума с леко мъхче и стелка и гума с дебела вата и стелка. Кой какви носи? Бунашко питане, но до сега галошки не съм купувала Embarassed.

Сърфи, аз давам един глас за дебелата вата със стелка. В ДГ със сигурност е топло, децата ходят поразсъблечени и с тънки чорапи. Когато им свирят сбор за излизане, традиционно настава хаос и обикновено не се стига до преобуване на чорапите. Подплатеният ботуш пази крачетата от измръзване, като се има предвид средната температура от 8-12 градуса за идващия есенно-зимен сезон.
Иначе за лятото гумата е достатъчна.

За цветовете - Хана е в момента с оранжево-жълто-червени ботуши на футболни топки  Mr. Green. Така примирихме противоречието цветове - дизайн. Намерихме ги в Reno.

Добро утро. Къде са Вечка и Муни?

# 23
  • Мнения: 707
Морген,
пия си кафето до като чета новата тема. Желаещи да се присъединят  Wink?

Вдишай-издишай на мене много не помогна, но дано на другите помогне! Палци!

# 24
  • Мнения: 11 315
Аз купувам гумени ботуши с вадеща се топла част - по възможност. Така и така всичките са некачествени и стават само за локвите, хич не си давам зор да търся специални цветове, модели и джвъчки по тях.
Аз нямам тупер у нас, но имам от 100 г един комплект от 2 кутии с по 2 по-малки в тях и с тях ходят хлапетата на градина и училище. Едната кара вече 6 г ежедневен тормоз. Предполагам, че качеството на пластмасата е добро. Мия ги в миялната без да са мръднали.
Нещо, което все още ме дразни е, че не мога да харесам свястно шише за навън. Има хиляда вида, но освен стъкло, всичко останало променя миризмата на напитката и вкуса и. Sick Имам едно стъклено такова, дето се слага в стиропорена обвивка, а тя е в платнена торбичка, обаче съдържанието и е твърде малко за моите жаби.
Зрънчо си трае, явно чака тази вечер да мине прощалната ни вечеря от групата и после ще го мисли. Но хич не ми е комфортно вече, яко ме натиска надолу и няма да казвам как дежуря до 00.

# 25
  • Мнения: 9 052
стискайте палци  zа нещо Wink
да не ви каzвам как се събужда човек, като си мисли, чЕ към 8 веЕчрта му е следобедния сън zа около 1 час, после се раzсънва докъм 11 , когато пък лапето решава , Еч му стига "следобеден" сън и zаподскачВа докъм 2  Rolling Eyes
Едвам гледам.
Днес щели да ни донесат куфарите. 
Сърфи вчера гелдах в чибо имаше готини неща zа момиченца кутии zа храна и мушами май и бутушки имаше  Wink За момченце вzех от НКД една с "колите"  Wink

# 26
  • Мнения: 1 242
Добрутро!

Днес голямото момче на нашата Приятелка става на цели две!
Да ти е здрав и честит Мишокът! Весели игри и хиляди усмивки!
Наздраве!  bouquet


Аз се пооправям. Вчера де що имаше хирург в болницата се запозна с най-хубавата ми черта (тази, дето разделя дупето на две). Mr. Green Дадоха си тежкото мнение и след дълъг преход от 30 метра до аптеката оставих цяло състояние на милата дама зад щанда. Разбира се, важното е, че има файда.


Убий мА - обичам тА, ма Риено!

# 27
  • Мнения: 7 605
Добро да е,

zа гумени ботуШи не мога да кажа, нямаме оЩе опит, но 4ета внимателно  Wink  След обяд и ние имаме 4ас в ДГ по местожителство, полудневната (беz обяд). Директорката по телефона не ми направи много любеzно впе4атление, но после съседката ми каzа (нейни деца бяха в таzи ДГ) 4е скоро е zагубила снахата и първото вну4е при раждането  Shocked  и 4е може би zа това оЩе не е адекватна. Раzбираемо.....  Sad

Хайде като стискайте палци, стискайте и на мен ама утре след обяд, моля, надявам се утре да ми поставят диагноzа  Praynig

Муни, а файда има ли?

# 28
  • Мнения: 3 521
moin moin,

Дил, и аз гледах тези ботушки в Чибо, но са само големи номера "дамските"...

Риенски, аз поне проблем с меренето нямам. Моите проблеми започват при касата, когато дребната започва да примъква всичко, което е мерила и нарежда "Das auch!"

Ми6ок, Вечке, май и аз клоня към дебело ватираните.
Ще изклюкам следобяд какво сме напазарували.

Днес в промеждутъка от 7.30 и 9.30 ч. мих цялата къща 2 пъти. ooooh!
Сутринта, докато бях в банята дребната явно се е двоумила дали да се обува или да закусва и заварих абсолютно целия Schuhschrank попилян между двата полюса на апартамента, а празните пространства прилежно запълнени с размазана Нутела. Миене 1ва част. Пратих мадмоазелката да се хуманизира в банята и заложих 2 купички с мюсли за закуска. През това време детето-прасе се беше измило и отидох да я подсушавам. Изпратих я в приличен вид към кухнята и се заех съответно да подсуша и банята, която беше пред наводняване(мама му стара що нямат тия хора сифони в баните не мога да разбера!). През това време дребното решило да излезе за закуска на балкона и си хванало купичката да я изнася. По пътя беше старателно накапано с подсладено шоколадово мляко. Сещайте се и "пътя" от кухнята до балкона минава през всички стаи ooooh!. Аре 2ро действие с парцала.
А още няма дори обяд! Mr. Green

Татяна, стискам палци, ама за какво са те преглеждали, ако не е много лично? Blush

# 29
  • Мнения: 9 052
а пък нашия багаж 6 парчета още го няма  Sad никакъв. Не е тръгнал насам дори ... довечЕра го чакали, може би ...  Shocked Rolling Eyes Shocked да не говорим , че въре има гумени ботушки, при твоа ватирани ... дано пристигне преди дъждовния период  Wink

Общи условия

Активация на акаунт