87ма немска тема> Вдишай! Издишай! Вдишай! Издишай!...

  • 15 267
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Фаби направи рекорд- най-дългото петно от кафе, сега и Вениш няма да ми помогне  Confused

Ами аз като ти разправям да не му даваш още кафе, ти.... Wink
Давай му бира, тя поне не цапа така Laughing

Сърфе, айди разправяй де Mr. Green

бирата мирише  Sad

Ама поне се чисти по-лесно и не оставя петно, а се измирисва все някога

# 226
  • Мнения: 11 339

Един  щъркел долетява да ви донесе чудната новина за раждането на Ана Мари на мама Деси Манова!
Девойката е със стройните мерки от 3780 гр и 52 см. Родила се е рано-рано в 6,45 ч . Раждането е протекло бързо и нормално, без бродерии.  Мама и бебе са добре. Чух ги по телефона.

Да са ни живи и здрави!!!  bouquet
За днес статуса ми е пощальонски. Трябва да удържа до неделя включително, че сме на кръщене на третото бебе на братовчед на мъжа ми у френско. Crazy

# 227
  • Мнения: 3 521
Пепе, откритието на века за мен е Sil 1-für-Alles Flecken-Salz. Горещо препоръчвам особено за петна по подови настилки и дивани с недалновидно подбран "ледено син" цвят Mr. Green.

Ох, коня. Тръгваме от Мюнхен и се започва едно безкрайно звънене по телефоните на Уве и този в колата и обясняване колко зле е животното и колко съжалява, че не може да дойде тя да го вземе и т.н. По едно време на мен ми писна да и слушам глупостите и казвам(бяхме на високоговорител в совалката) "Лиза, предай специални поздрави на сестра ти и затваряй вече телефона, защото Уве заспива, а аз нямам кой знае какво да си казвам толкова." От там тя "Оооо, ама ти имаш лоши чувства, за това, че не дойдох аз да взема Уве." ooooh! "Ами не, хайде гуте бесерунг на коня" и затварям...После е звъняла 101 пъти да обяснява колко мнооого съжалява, но понеже Уве бил заспал(когато го взех беше с 39,6 температура). В крайна сметка ми изкопала телефона от указателя и ми звънна у нас в 21.30ч. да бучи, че съм била настроила приятеля и срещу нея, защото не искал да говори с нея. Embarassed
Казах и, че ако още веднъж звънне у нас, особено по такова време, ще се вдигна екстра до Клумбах и ще насипя очистително на всичките коне, които ми се мярнат пред очите. Без значение дали са болни или здрави.
Баси тъпото парче! ooooh!

Аре спрете да пишете малко да си пратя поста, де!

Ауууу, честито на Деси. Да и е жива, здрава бебуната. Много ящна и със спокоен сън  bouquet.

# 228
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Честито на Деси, да й е жива и здрава щерката!  bouquet

# 229
  • Мнения: 1 242
Страхотна новина! Добре дошла на бебата с чудесно име!
Деси, да сте здрави и честити! Кротко бебе и бързо възстановяване ти пожелавам от все сърце! Hug

Да се стягам значи. На Деси терминът беше един ден преди моя. Wink
Но и да си пожелая такова раждане! И на вас, бременни колежки, и на вас!  Hug

# 230
  • Германия
  • Мнения: 8 106
 Joy Joy Joy Joy Горкия Уве! Сърфи, представих си те как търчиш наред из конете и раздаваш очистително във формата на бонбонки. Да му мисли Лиза после!



Деси, честита ти принцеса Ана Мари! Прекрасно име, да ти е здрава и спокойна! Бързо възстановяване!

# 231
  • Мнения: 7 605
Иха, zапо4на се  Party

4естита Щерка на Деси   bouquet Да е жива, zдрава, кротка и яЩна   bouquet Деси, бърzо въzстановяване   bouquet


Малее Сърфи, кандидат zълвата май наистина е тъпа zелка  Sick

# 232
  • Мнения: 9 052
деси. Честито малко съкровище  Wink
сърфи да ти пратя един пистолет zа коне ли ще го полzваш или zа еzдачи ...  Wink


# 233
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Eх, че хубава новина ! Деси повлече крак, другите кандидат-майчета , на които им е ред да се стягат !
Деси, честито ви радост ! Нека Ана Мари расте здрава и с много късмет !


Сърф, люта балканска булка си ,грешка нямаш ! Wink

# 234
  • Мнения: 3 521
А бе истината е, че дори и да ми стане снаха някой ден едва ли и тогава ще я виждам по-често от 2-3 пъти годишно,т.е. не ме боли много.
Иначе е много красива жена, детска учителка, но явно нещо здраво и тропа в кофата Rolling Eyes.

# 235
  • Мнения: 48
 Two Hearts lovekiss Two Hearts

СИЛНА ПРЕГРЪДКА ЗА МАМА ДЕСИ И МНОГО ЦЕЛУВКИ ЗА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА - ДА РАСТЕ БЪРЗО И ДА Е МНОГО ОБИЧАНА!

# 236
  • Мнения: 1
Честито на мама Деси !
Да и е живо и здраво малкото момиченце, да плачка малко и добре да цоцка Simple Smile За името нямам думи, още едно малко цвете на белия свят Simple Smile
http://www.podaraci.bg/pictures/products/1163493886_866.jpg
Това е подарък от мен за щастливата мама   bouquet
 Момичета, я като сте започнали домакинска тема, знае ли някой къде мога да си намеря подлепващо за панталон. Искам да си поскъса един панталон, но не знам тази дума на немски, а още по-малко знам къде да го търся това. Ако имате под ръка и някой онлайн магазин за такива шивашки работи, направо цена няма да имате. Благодаря предварително   bouquet

# 237
  • Мнения: 1 190
Деси Честито   ura    да ви радва много малката ви дъщеричка Grinning

# 238
  • Мнения: 3 521
Дима, отиваш в Karstadt, обикновено на най-долния етаж им е текстилната част - там има всевъзможни джвъчки. Ако не го намериш питаш някоя от девойките, които маршируват там за Saumband (това е подлепящото - буквално лента за подгъв) Wink

# 239
  • Немция
  • Мнения: 7 002
Сърф, не е вярно, че шивашките материали са в най-долната част на Карщадт. Naughty Там, където аз съм била са по-нагоре по етажите.

Дима, подхващам въпроса ти за панталона.

Има един куп видове подлепващи- тези,които ги продават като големи парчета, с различен цвят и плътност, се казват Vlieseline. Има и ленти, които се ползват обикновено като подлепващо на колан- наричат се Bundfix. Както и ленти тип Saumband, Klebeband.

Аз бих ти препоръчала да не поръчваш подобни стоки онлайн, защото има голям избор и малки разлики в продуктите, които може да не разбереш на уеб-сайта им. Най-лесното за теб според мен е да отидеш в някой филиал на Karstadt в отделението за шивашки материали и там да избереш точно каквото ти трябва. В Мюнхен със сигурност има и такива магазинчета, които предлагат Kurzwaren- дано някоя мюнхенка тук ти препоръча адрес.

Ако все пак искаш да поръчаш нещо онлайн, ти пускам един адрес, но не знам дали не облсужват само по-големи поръчки.
http://server4.gs-shop.de/200/cgi-bin/shop.dll?AnbieterID=7520&a … htm&PKEY=FA29

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 16:52 от .bibitka.

Общи условия

Активация на акаунт