87ма немска тема> Вдишай! Издишай! Вдишай! Издишай!...

  • 15 239
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 707
Честита дъщеричка на мама Деси   bouquet!
Да е жива и здрава за радост на цялото семейство  smile3541 ! Бързо възстановяване на Деси!

# 241
  • Мнения: 1
Благодаря момичета за изчерпателните отговори.      bouquet  Ще се разходя до въпросния магазин, че този панталон направо отлежа в гардероба Simple Smile

# 242
  • Мнения: 95
Деси Манова честита дъщеричка да ви е жива и здрава и много да ви слушка малката Ана Мари.
Аз от доста време не съм писала,но няколко дни съм  само в леглото че ми е едно Sick Sick Sick нямам думи.На всички лек ден...и ще прочета всичко което сте написали до сега,че май от събота не съм ви чела.....Късмет newsm10

# 243
  • Мнения: 945
Деси, да ти е жива и zдрава дъщеричката   bouquet

Geri, ти дамска или мъжка радост чакаш?
Мамунке, лекаря 3 пъти каzа, че ще е девойка, ама да видим  Wink .

Dimakoleva,  преди няколко години ходихме в Мюнхен да вадим виzа на мъжа ми и тогава ни пратиха в едно фотостудио наблиzо zа да направим снимки. Снимките ги исткат по българските стандарти и на матова хартия, а в Германия почти всички правят на гланцова. Фотостудиото е на 5 мин от консулството. Питай там къде точно е студиото и те ще ти обяснят...

# 244
  • Мнения: 32
Деси, честита дъщеричка! Да е жива, здрава, да расте щастлива и да е гордост на цялото семейство!

# 245
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Честито!!! Деси, да ти е жива и здрава дъщеричката   bouquet  bouquet  bouquet

# 246
  • Мнения: 312
Здравейте момичета,
извинете ме Embarassed, за нахлуването в темичката ви, но се нуждая от превод на текст от немски (компютърният преводач не успява да ми помогне в случая) и предположих, че тук ще има кой да се отзове. Текста е отговор на въпроса ми колко ще ми струва изпращането на предмет до България, който искам да закупя от един сайт.
Благодаря   bouquet
Ето го и него:
Vielen Dank für Ihre Anfrage bezüglich unserer Versandkosten.

Unsere Versandkosten sind im jeweiligen Angebot direkt unter der entsprechenden Artikelbeschreibung vermerkt.

Sie setzen sich wie folgt zusammen, der jeweils höchste Einzelversand und im Falle von mehreren Artikeln, jeweils dann nur noch 0,49 Euro fixen Aufschlag für jeden weiteren Artikel undabhängig von Gewicht und Größe (So fällt z.b. auch nur diese Pauschale für 20 Kg. Pokerkoffer an - es dient eben der automatisierung und erbringt uns eine große Zeitersparnis gegenüber individuell kalkulierten Preisen und wurde aus diesem Grund genau so festgelegt und ist daher auch nicht verhandelbar)

Für den Versand ins Ausland fällt zusätzlich ein einmaliger Aufschlag an (hierfür ist es egal wieviele Artikel gekauft werden!) - auch diesen entnehmen Sie bitte der Versandkostentabelle in der entsprechenden Auktion.

# 247
  • Мнения: 3 423
Деси, бъдеща тъщо, да си жива и здрава, и горда! Наздраве!
Да ви е жива и здрава дъщеричката с прекрасното име!!!

Кларисина, в общи линии ти разказват надълго и нашироко, че
цената на доставката може да видиш директно под описанието
на стоката. Ако ще я доставят в чужбина, има надценка, която е
дадена в ценоразписа за доставките на дадената сделка. Ибей, а?!
Хората искат да ти кажат да четеш там, където пише Versandkosten
и има цифра след това, толкова ще ти струва доставянето.

Пък аз вчера не гледах попстарките, вие видяхте ли какво пее тази?

# 248
  • Мнения: 7 605
Гледах аz, ама обЩо вzето гола вода, нито една мацка не ми грабна окото ухото.

# 249
  • Мнения: 166
Деси  bouquet  да е жива и здрава Ана Мари, да ви радва много и ти да се възстановяваш бързо

Кой беше заложил, че първо Деси ще се обеби? Сега май Маймунката да се готви или Вечка?

# 250
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Aз заложих на Вечка и Деси ... newsm10

Петка, и на теб много не ти е останало да чакаш. Стискам палци ! При теб момченце или девойка се очертава?

Ей, ще ни залее една бебешка вълна близките дни и седмици- тук ще пием, пеем и веселим до безкрай !

# 251
  • Мнения: 1 610
Честито бебе, Деси !Много да спи, малко да реве и други в този стил ти пожелавам!

Маймун, къртиш мивки!/ варненско-квартал-владиславовски лаф със значение "много си готина"/
Попстарките не ги гледам, сори. С Марио Барт сме на едно мнение за Детлеф/ така ли се казваше оня да не пиша мазник Хореораф/
Има някаква скрита перверзия към "талантите"

Днес щях да премажа една селянка. В крабелгрупето на Марк идва една стара нередовна посетителка и аз като нова й се представям. А тя се обръща на друата страна и с усмивка под мустак оставя ръката ми във въздуха с коментара:"Нямам никакво намерение да се запознавам с Поредната имигрантка!Затова ни е такова положението. Наводниха ни."
Със съвсем спокоен тон й вкарах дуплики, чак стигнах до темата"как функционира световната икономика" в стил "Обичате ли шпаргел, го'с'ин Мюнтеферинг" .Извини ми се-  мислела ме за туркиня. ooooh! Ей, кухи лейки ,ей! 'Ми и туркиня да съм,какво от това, баварке куха краварке!
Мина време, предлагам им да направя някакъв пъзел от снимки на децата ни на Фотошопа, ако ми пратят на имейла снимки. "Как се пращат снимки?" ме питат 4 парчета и ме ледат умно Shocked. Викам си, айде да не изпадаме в подробности - добре донесете ми ги на USB. "Как се носят на USB?" Rolling Eyes
 Е, не, отказвам да повярвам, че е възможно да има такава тъпотия. И точно аз съм се насадила да я споделям.

# 252
  • Мнения: 166
Aз заложих на Вечка и Деси ... newsm10

Петка, и на теб много не ти е останало да чакаш. Стискам палци ! При теб момченце или девойка се очертава?

Ей, ще ни залее една бебешка вълна близките дни и седмици- тук ще пием, пеем и веселим до безкрай !

Ами и ние я гласим за девойка, да видим дали е познала докторката Thinking

# 253
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Риено, лафа е "къртиш мифки". Мнооо моля да сме коректни от към цитати Mr. Green А за селянката... но комент!

# 254
  • Мнения: 312
Благодаря Liska   bouquet
Аз там и гледам, но т.к. сумата изписана  варира между 50 и 90 Евро за мен е от значение дали ще е около 50 или около 90 Simple Smile, та за това ги питах, ама нещо нищо неразбирам newsm78 би следвало да ми отговорят точно :rol
Ако някой има възможност да погледне и да ми разясни колко ще ми струват пощенските, ето линк http://cgi.ebay.de/TWINMOTOR-ELEKTRO-JEEP-12V-AUTO-XXL-SITZ-KIND … sid=p3286.c0.m234

Общи условия

Активация на акаунт