за бебетата от 0 до 6 месеца, съвети за бъдещи мами - 2

  • 41 585
  • 961
  •   1
Отговори
# 15
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Има и бодита със закопчаване отпред. Моя син няма нищо против и тези, дето са през главата.
Камизолки не съм ползвала, имам 2-3 подарени, така си седят, много непотребна дрешка ми се виждат.

# 16
  • Мнения: 175
Има и бодита със закопчаване отпред. Моя син няма нищо против и тези, дето са през главата.
Камизолки не съм ползвала, имам 2-3 подарени, така си седят, много непотребна дрешка ми се виждат.


Мерси jasmin Simple Smile,и аз си мисля,че са излишни.Дори бях забравила за тях,но все пак реших да попитам тук.

# 17
  • Мнения: 6 713
Бодита или камизолка?


Бодита Peace

# 18
  • Мнения: 4 111
Камизолката, която ползвах за сина си беше от много мек памук, нежна и тънка. Купих 7 броя за новородено и ги ползвахме докато му омаляха. Лесно се обличаха (нямат копчета, завръзват се с малки връзки), той не се въртеше, че да е нужно да слагам боди да му пази кръста. След това започнахме с бодитата.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 326
Много благодаря за отговорите Hug

# 20
  • Мнения: 82
откатко се е родила малката използвам само бодита,имам и камизолки,но не съм ги обличала
за козметиката-ползвам гел за измиване,мляко за тяло,кремче за деликатните зони при всяка смяна на памперса,слънцезащитен крем също имам,но още не съм го ползвала(всичко на Себамед)

# 21
  • Мнения: 433
ако ще си носите и гушкате бебето ще ви трябват бодита, камизолките се набират и струпват около врата, като оставят голи гърдичките и кръстчето на бебето; аз ги ползвам само като връхни дрешки над боди-потник, и то много рядко

# 22
  • Мнения: 207
За мен невероятно полезно нещо беше шезлонга. Незнам дали някой назад е писал, но това нещо ми беше супер полезно. Мъкнех малката навсякъде с мен с него и я люлях като почнеше да плаче веднага се успокояваше. А сега го ползвам за стол за хранене Simple Smile Т.е. вече 11 месеца това нещо ми е от огромна ползва  Peace

# 23
  • Мнения: 840
ако ще си носите и гушкате бебето ще ви трябват бодита, камизолките се набират и струпват около врата, като оставят голи гърдичките и кръстчето на бебето; аз ги ползвам само като връхни дрешки над боди-потник, и то много рядко

newsm10 и на нас камизолките все са ни на врата, затова ги изкарах от употреба

# 24
  • Мнения: 1 336
Настина ли е нужно всеки да постне по един емотикон, за да следи темата?
Ако е изчерпана, нека просто отплава...
thanks че ми изтри емотикона

# 25
  • Мнения: 2 132
Вземи си бодита с копчета отпред Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 413
Едно записче от мен, че ще имам нужда от вашата помощ.
Привет от мен и малкия Теди Blush  bouquet

# 27
  • Мнения: 840
little_sweet_didka Честито бебче. Да ти е жив и здрав малкия Теди и много да те радва!  bouquet

# 28
  • Мнения: 319
Когато бях бременна постоянно надничах в тази тема за да науча кое какво за бебетата Peace на мен ми беше полезна!Така,че ако някоя бъдеща или настояща майка се интересува от нещо ще се порови и ако не намери отговор на въпросите си ще попита Peace
Та с две думи.......на мен ми е полезна темичката!Само се чудя когато сина ми навърши 6 месеца къде да се ровя/в коя тема за съвети newsm78 понеже тази носи заглавието за бебетата от 0 до 6 месеца, съвети за бъдещи мами - 2

# 29
  • Мнения: 3 743
За мен невероятно полезно нещо беше шезлонга. Незнам дали някой назад е писал, но това нещо ми беше супер полезно. Мъкнех малката навсякъде с мен с него и я люлях като почнеше да плаче веднага се успокояваше. А сега го ползвам за стол за хранене Simple Smile Т.е. вече 11 месеца това нещо ми е от огромна ползва  Peace

Това си е до бебе Wink. Ние взехме на Фишър Прайс шезлонг с вибрации, играчки и т.н., но малката въобще не искаше да седи в него. Сега сме с люлка на Фишър Прайс и е малко по-добре положението. Но общо взето, ако е ревливо бебето само ръчички помагат Peace

Общи условия

Активация на акаунт