Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 8-ма тема

  • 42 651
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 774
Пълнените чушки, печените с доматен сос и марината са ми любими!

Момичета, невероятни неща готвите! Страшно вкусно изглеждат! Поздрави и благодарности за инспирациите!  bouquet

Ето и нещо от мен:
Невероятно вкусната Супа от риба и маслини на Бордовски. Горещо я препоръчвам на всички!


И Пържоли с гъби на фурна и гарнитура от варен ориз

# 226
  • Мнения: 6 055
Сосчето е кисело мляко с яйца и малко сол. Нищо особено като направа, но много вкусно!  Peace
И по точно.... само това ли е? А брашънце няма ли, нещо за сгъстяване на сосчето  Thinking Абе изобщо, аз винаги искам точни пропорции - яйца, мляко, от кое по колко  Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 1 313
Момичета, тук е невероятно вкусно пак! Peace
Благодаря на всички за предложените вкусни рецепти  bouquet
За тези, които пожелаха Бял брауниз, заповядайте! Wink
На обяд при нас:
Тараторче и
Шиш кебап от кайма и зеленчуци с картофки, маслини, праз и копър за гарнитурка.


Хубав следобед! Hug

# 228
  • Мнения: 6 105
esy изглежда много, много вкусно  Hug

# 229
  • Мнения: 80

свинско със сметана, лук и зелени пиперки

# 230
# 231
  • На небето
  • Мнения: 5 529
natia ще дадеш ли рецептите за десерта и второто ястие? Изглеждат супер.   chef

# 232
  • Мнения: 108
ДЖИДЖИ-БИДЖИ пусни рецептата за този разкошен шоколадов чийзкейк.  PraynigСтрашно ми изглежда вкусен въпреки ,че аз не съм по десертите и кексовете , но по твоя клъвнах.... smile3501

# 233
  • София
  • Мнения: 3 894
tedi80 , честита годишнина!   bouquet Пожелавам ви приятна и романтична вечер и да покажеш снимки после/на трапезата де  Wink/.
Нашето меню за днес:
- салатка -типово хлебче
-спагети тип лазаня
- пилешки крилца.

# 234
  • Мнения: 1 313
esy изглежда много, много вкусно  Hug

LOVE, благодаря!Да си призная, да, вкусно беше Hug

# 235
  • Мнения: 4 450
Малиии natia вкусотии Shocked

# 236
  • Мнения: 2 375
natia ще дадеш ли рецептите за десерта и второто ястие? Изглеждат супер.   chef
Ето от тук взех рецепта за желираната тортичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10318.0
А второто ястие е страшно вкусно. Това са грузински хачапури http://blog.kp.ru/users/2164773/post75289160/ . Тук е обяснено подробно как се прави, лесно и вкусно! Само да обясня, че яйцето трябва да остане рохко и преди да започнете да ядете, трябва да го разбъркате с пълнежа от сирене и кашкавал, вътре в джобчето. Всичко се разтича...мммм!

# 237
  • На небето
  • Мнения: 5 529
natia ще дадеш ли рецептите за десерта и второто ястие? Изглеждат супер.   chef
Ето от тук взех рецепта за желираната тортичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10318.0
А второто ястие е страшно вкусно. Това са грузински хачапури http://blog.kp.ru/users/2164773/post75289160/ . Тук е обяснено подробно как се прави, лесно и вкусно! Само да обясня, че яйцето трябва да остане рохко и преди да започнете да ядете, трябва да го разбъркате с пълнежа от сирене и кашкавал, вътре в джобчето. Всичко се разтича...мммм!

Благодаря много!   bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 3 784
И снощния Морковен Кейк, невероятно вкусно нещо...мммм

Може ли рецепта? Flutter Изглежда невероятен! Peace Hug
Или поне парченце от него ми пусни на ЛС Mr. Green

# 239
  • Мнения: 6 105
Спагети "Лютика"

Общи условия

Активация на акаунт