СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 705
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Момичета,имате ли фпечатления от новата Nivea гел-крем с L-Carnitin?

В продължение на месец редувах почти всяка сутрин и вечер кремовете на Нивея - с Л-карнитина и новият за отслабване. Полза никаква. Трябва да призная обаче, че съм от пишман отслабващите - 10-на килограма отгоре влача вече две години след раждането на малкия ми син и се опитвам по мързеливия начин да се отърва от тях /само с малко йога и ограничаване на сладкото и тестените храни/, не съм от най-редовните и в мазането.
С интерес ще следя темата обаче, защото коремът ми след второто секцио е като тесто  Sick .

# 16
  • Мнения: 132
Момичета дали няма да има полза от някакви допълнителни процедури с лед или пък с лечебна глина,направени в домашни условия.  newsm78 Може да ви се струва смешно и глупаво,но вече наистина се отчайвам...  smile3511

# 17
  • Мнения: 484
Ако отслабването става бавно и постепенно, този проблем е значително по-малък и мазането с обикновен лосион за тяло е достатъчно.
Но мазането трябва да се прави редовно и по време на отслабването, а не да се започва с него тепърва след свалянето на килограми.
Най-важното е да не се свалят рязко килограми.

# 18
  • Мнения: 2 068
tumnokoska и 20 не  са малко но пък виждам че имаш повече свалени килограми   bouquet браво
аз искам да сваля още 3-4см от талията без да свалям кг  .......много упорит тоя корем  ooooh!
irkata1984 пробвай, мисля че ще имат ефект

а имате ли впечатления от Лиокрема за стягане  newsm78 антицелулитния много го хвалиха в една друга тема

# 19
  • Мнения: 737
И аз за Лиокрема съм чувала само добри отзиви,но не съм го пробвала.

# 20
  • Мнения: 1 531
Кalaka,какъв е този колаген?
цък
стимулира собствения синтез на колаген в кожата  Wink



калака, в момента този хидролизиран колаген е на офарта в аптеките. като си поръчаш кутията от 30 пликчета, ти подаряват 6. излиза 34 лв за 36 дни.

# 21
  • Мнения: 154
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

# 22
  • Мнения: 134
Момичета,имате ли фпечатления от новата Nivea гел-крем с L-Carnitin?

В продължение на месец редувах почти всяка сутрин и вечер кремовете на Нивея - с Л-карнитина и новият за отслабване. Полза никаква. Трябва да призная обаче, че съм от пишман отслабващите - 10-на килограма отгоре влача вече две години след раждането на малкия ми син и се опитвам по мързеливия начин да се отърва от тях /само с малко йога и ограничаване на сладкото и тестените храни/, не съм от най-редовните и в мазането.
С интерес ще следя темата обаче, защото коремът ми след второто секцио е като тесто  Sick .
Благодаря за споделеното! Hug
Аз от снощи почнах с Нивеята и мисля да съм стриктна и редовна.Помолих мъжа ми да ме масажира всяка вечер преди лягане и сутрин ставаме 10-на минутки по-рано от обичайното преди работа и повтаряме процедурата.Смятам,че така е по-приятно и няма как да ми омръзне или да пропусна мазане!Удоволствието е двойно... spoko

# 23
  • Мнения: 1 531
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

при мен кожата на ръцете в горната част започна да се прибира с много упражнения за стягане на мускулите. най-големият ми проблем са гърдите и кожата на корема. но и тя започна да се пооправя.

# 24
  • Мнения: 134
Прави са момичетата,че трябва да ползваме крема по време на отслабването за да може кожата да се стяга плавно,едновременно с намаляване на теглото ни! PeaceОсвен това движението си казва думата.Препоръчвам ви домашното тае бо,аз лично съм много доволна и така не се съобразявам кога и колко ще тренирам! newsm68

# 25
  • Мнения: 132
Напълно съгласна съм,че мерки трябва да се взимат още съвсем в началото ,че после положението ще стане още по-страшно  #Crazy  #2gunfire

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много силно касаеща ме тема, напоследък съм се стресиарала от  отпусната кожа, набръ4кана, неравна! гадост! егн не го искам за оправдание и сега ще ви из4ета да видя кой как  си помага на тялото! при голяма жега някой ползва ли мазила, 4е тука е още около 40/45 градуса и потенето е неизбежно?!

# 27
  • Мнения: 2 068
калака, в момента този хидролизиран колаген е на офарта в аптеките. като си поръчаш кутията от 30 пликчета, ти подаряват 6. излиза 34 лв за 36 дни.
ще се възползвам   bouquet

ще има нова хранителна добавка  Simple Smile
Сорисин възстановява интегритета на кожата.....

# 28
  • Мнения: 737
Момичета, аз свалих за 1год. 35кг. и видях, че с времето кожата започва да се стяга. Явно трябва кг. да се свалят бавно. А иначе ползвам лосион за тяло всеки ден. Ама моите лосиони всеки път са различни и не много скъпи. Основния проблем като че ли останаха ръцете.

при мен кожата на ръцете в горната част започна да се прибира с много упражнения за стягане на мускулите. най-големият ми проблем са гърдите и кожата на корема. но и тя започна да се пооправя.

О,гърдите наистина са голям проблем ooooh!Аз не знам друг начин да се оправят освен оперативно.Такива някакви мисли ми се въртят напоследък,ама чакам да сваля още някой друг кг и после ще видим.... newsm78

# 29
  • Мнения: 148
Тези кремчета които са за стягане на бюста не помагат ли някой пробвал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт