Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 938
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 100
Не ми се е случвало, но ако се случи, ще ме загубят като клиент до края на живота си. Joy Отделно ще се оплача в Комисията за защита на потребителите и подобни. В малки магазинчета и такива със стълби по принцип не влизам, но от голям магазин да ме изгонят заради количката ... да ме прощават, ще си дам парите другаде! Mr. Green

# 76
  • Мнения: 14 507
не ми се е случвало, аз по принцип не пазарувам (прави го мъжът ми). пък и в 99 % от магазините не мога да вляза с количката, дали щото са им кофти стълбите или пък самият магазин е много тесен

# 77
  • Мнения: 2 803
За съжаление - ДА.

# 78
  • София
  • Мнения: 93
учудвам се, че изобщо си пазарувала там
щях да се врътна и да си излеза

напълно подкрепям това мнение,аз също не бих стъпила повторно в такъв магазин.?Това е дискриминация

# 79
  • Мнения: 668
Да,наскоро ми се случи !Една продавачка реши,че магазина е тесен и не можело да се влиза с количка.Аз и обясних,че няма да си оставя детето само защото не се влиза с количка.Изгеда ме лошо,но пък и аз нищо не си купих нарочно! Mr. Green
В Кауфланд наскоро се опитаха да ми направят пак забележка,но вече не ми пука.Казах им,че като толкова им пречат децата да са помислили за някъкъв вариант и това е!Не се обяснявам вече #2gunfire

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 5 756
Мда.... случи ми в едина квартален магазин в Люлин  и доста се поскарах с касиерката и въпреки това влезнах с количката  #2gunfire Twisted Evil как пък няма да си оставя количката  Crazy

# 82
  • Мнения: 4 546
Даже съм виждала табела на вратата на магазин, че е забранено влизането с количка  Close. Това си е чиста дискриминация и си плаче за съответната Комисия.
аз също. първо бележка - Забранено за кучета
и точно под нея бележка - Забранено за детски колички  #2gunfire

а в магазин ми се случи веднъж да вляза , а охраната дойде при мен докато пазарувах и ми каза, другия път да съм знаела, че с детски колички не може. само да поясня, че магазинът е достатъчно широк и моята детска количка дори е малко по-малка от количките на магазина. попитах къде да си оставя детето - ами на входа , където багажа се оставял. казвам - ами за багажа сте предвидили шкафчета с ключ, някой ще ми гледа ли детето докато аз съм вътре? Естесвено, отговорът беше "НЕ". след няколко дни, по стечение на обстоятелствата, имах възможността да говоря с шефа на охраната на магазина за въпросната случка. от тогава гледам, че пускат колички, но на мен кракът ми повече не е стъпил там  Crossing Arms

в Била съм влизала с количката, даже и охраната съм питала специално дали може. отговорът беше да.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 943
Не не ми се е случвало. Имала съм обратната случка. Оставих си количката пред едно малко магазинче с голяма витрина и влезнах с детето. продавачката сама ме накара да вкарам количката. Признавам си, че ми стана много приятно.

# 84
  • Мнения: 502
и на мен не ми се е случвало, но ако ми се случи просто няма да пазаря повече от този магазин. веднъж бяхме влезли в магазин за детски дрешки и дъщеря ми се разбуйства и дръпна нещо от закачалката. на мен ми стана неудобно и излязох от магазина, за да не направим още поразии, но продавачките бяха много любезни, не са се карали.

# 85
  • София
  • Мнения: 44 318
Не ми се е случвало.
Има магазини, в които заради стълби или теснотия не съм можела да вляза с количка, но да ме гонят - не.
Ако някой така ми каже, отговора е ясен - не сте единствения магазин....и изобщо не бих ги посетила повече, има достатъчно места от където да може да влезеш и пазаруваш спокойно с количка.

# 86
  • Мнения: 2 467
Mдам, случи ми се за един ден в два магазина на 10 метра един от друг. Магазините - гр. Пловдив, търговски комплекс Сани, на първия етаж, два от магазините за дрехи.
На единия имаше дори бележка на вратата.

На въпроса ми защо, ми се отговори, че с количките сме цапали магазина  Shocked

# 87
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не ми се е случвало, но ако се случи директно кръгом и забравям за този магазин Naughty

# 88
  • Мнения: 780
Не ми се е случвало, но ако се случи директно кръгом и забравям за този магазин Naughty
Peace

# 89
  • Мнения: 804
Безумие е да не пускат с колички.
Само за МЕТРО съм съгласна, че НЕ БИВА ДА СЕ ВЛИЗА С КОЛИЧКИ И С МАЛКИ ДЕЦА освен ако не са в кенгуру. Работех там едно лято докато учех. Нагледах се на всякакви дебили и олигофрени. Внасят детето с кенгуру, после го оставят в количката за пазаруване и се отдалечават на два метра от него да си разгледат нещо. В следващия момент там идва мотокар (или са електрокари  newsm78) и започва да сваля стока. Шофьора не обръща внимание на количката, защото не очаква вътре да има дете, а ако е пълна само с покупки дори да я бутне нищо няма да се случи. Еми белята става за секунди, защото лошото винаги се случва най-бързо. После родителите ще съдят магазина, а застрахователя изрично е посочил, че такива обезщетения не изплаща. така, че топката остава в магазина. Виждала съм и деца на по 4-5 години да тичат между регалите, където неизбежно има и мотокари. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт