Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 916
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 586
учудвам се, че изобщо си пазарувала там
щях да се врътна и да си излеза



 Peace Аз също, не ми се е случвало но ако се случи няма да стъпя там повече! Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 31 341
Случвало ми се е в една малка и грозна книжарница. Направих страхотен скандал и вече не съм им клиент, а и хора около мен също.

# 32
  • Мнения: 925
Случвало ми се е да ми направят забележка в един квартален магазин, че съм влязла с количката.
Честно, откакто бутам детска количка пред себе си, влизам чудесно в положението на хората с двигателни увреждания - държавата ни никак не е пригодена за тях, много е тъжно...

# 33
  • Варна
  • Мнения: 558
Даже съм виждала табела на вратата на магазин, че е забранено влизането с количка  Close. Това си е чиста дискриминация и си плаче за съответната Комисия.

# 34
  • Мнения: 1 477
Не ми се е случвало до сега.Между другото винаги питам пред да вляза.Никъде не са ми правили проблем.
В Била не пускат с детски колички, в Техномаркет също. Поне в нашия град.
И на двете места в Пловдив пускат  Peace
Но не са ме пускали с Криско в Метро, което е тъпо и скапано  #Cussing out
И мен ме е яд много за Метро  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 729
да,случвало ми се е.Внашият град има един единствен магазин в който не пускат детски колички."Вратата им се е разбила от тези колички" - затова не дават да влизаме с тях вътре.А магазинът е доста просторен.

# 36
  • Мнения: 454
И аз в Била влизам без проблем, а в Техномаркет не съм пробвала. Обикновено продавачките като видят, че гледам витрината излизат да ми кажат, че мога да вляза с количката, за да разгледам вътре. Със сигурност, ако не ми дават да вляза с количката ще се врътна и ще ида да пазарувам другаде. Аз примерно, ако искам да крада, ще ида без количка, че ако ме усетят да избягам по-лесно  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 87
и още как...но аз направих такъв скандал и извикаха управителя, който каза,че няма назначен човек, който да надзирава всяка количка и щял да пази моята докато си напазарувам.  LaughingИ стоя с количката до вратата докато приклщча с покупките.

# 38
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не ми се е случвало да не ми позволят да вкарам количката в магазин.Друг е въпросът, че в много магазини е невъзможно да се влезе с количка.

# 39
  • Мнения: 1 811
Не ми се е случвало...то по тази логика трябва и инвалидни колички да забранят  Shocked

# 40
  • Мнения: 4 300
Случвало ми се е. В малък, квартален магазин. Тяхно право си е, мое обаче е да не вляза ( както и направих).

# 41
  • Мнения: 2 111
Не ми се е случвало.
В Била и Кауфланд ходим с количката без проблем.
Но ако някой ми забрани да вляза с количката,няма да стъпя повече в този магазин.И ще им тегля една....

# 42
  • Мнения: 2 317
Не ми се е случвало.

За Метро казват от съображения за сигурност не пускат деца до 7 г ,само с кенгуро може.
Обичайна гледка е в колите ,в кафето,дори пред входа или изхода (дори в много студено време) да има бебета и деца с някого и да чакат.
Това ако не е дискриминация здраве му кажи!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 535
За съжаление магазините, които са ми близо са толкова тесни, че е немислимо да вляза с количката  Tired. Принудена съм да пазарувам със слинга. Засега съм се отказала да пътувам до някоя от веригите, където е по-просторно. Когато съм с количката май само от пазарчето до нас, мога да пазарувам, всичко останало е тясно и недостъпно  #Cussing out. За по-големите покупки давам списък на мъжа ми  Peace.

Честно, откакто бутам детска количка пред себе си, влизам чудесно в положението на хората с двигателни увреждания - държавата ни никак не е пригодена за тях, много е тъжно...
За съжаление си права. Много ме е яд, че дори тротоара, по който би трябвало да се придвижа с количката е зает с коли, а на мен ми се налага да вървя с бебо по улицата  #2gunfire.

# 44
  • Мнения: 142
Не ми се е случвало и мисля,че ако ми направят забележка изобщо няма да вляза.Друг е въпроса когато магазините са толкова тясни,че се налага да помоля някой да наглежда количката докато пазарувам

Общи условия

Активация на акаунт