Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 898
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 479
И на мен не ми се е случвало, би ми станало неприятно, но ги разбирам от друга страна....то толкова крадлив народ се навъди напоследък, че вече явно очакват до бебето да завиеш и половината асортимент на магазина... Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
За мен това си е чиста форма на дискриминация. Ако ми се случи на мен ще поискам да го напишат на хартия как не мога да влизам с количка в магазина... не, че ще го направят де, но ще го направя на въпрос, а ако се излъжат да ми го напишат, ще подам жалба в Комисия за защита от дискриминацията. Писна ми от своеволия под всякаква форма спрямо майките с деца Close.

# 17
  • Мнения: 242
доколкото знам само в Метро не дават с колички да влизаш,не ми се е случвало никъде другаде

# 18
  • Мнения: 2 131
Случи ми се един-единствен път, в един сравнително голям супермаркет в Добрич. Да ме извинят дето ще вляза с детето на ръце, или да го водя за ръка. Просто не влязох в магазина, те губят, супермаркети - колкото щеш. Касиерката, представете си, #Crazy дори ми предложи да оставя детето в количката на входа, тя щяла да го наглежда...
Друг е въпросът, че има магазини, в които просто не може да се влезе с количката - защото, например, е прекалено тясно или има стръмни стълби. Включително има и бебешки такива магазини.

# 19
  • Мнения: 297
Егати и логиката.Все си мисля,че човек,ако иска да открадне няма значение дали е с количка или не Rolling EyesТака,освен да ме откажат да пазарувам в този магазин,не виждам какво друго могат да направят....

# 20
  • Мнения: 4 516
Имат право да не допускат колички, но в такива случаи според мен това трябва да е указано с табела. Прави се против кражби, наистина. И си мисля също, че ако имат забрана за влизане с колички, трябва да осигуряват пазарски колички в магазина, в които да можеш да настаниш бебето си. Иначе как да го оставя до вратата само и да вляза да си пазаря спокойно. И да има един човек охрана, който да пази само оставените колички. Ама едва ли има магазин, който да има такава практика.

# 21
  • Мнения: 27 524
Не.
Но не са ме пускали с Криско в Метро, което е тъпо и скапано  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 224
На мен ми се е случвало неколкократно, при влажно време, защото съм щяла с количката да изцапам пода с кал. Тъпа работа, от тогава не съм се мяркала по тези магазини.

# 23
  • Мнения: 653
един единствен път ми се е случвало - повече не влязох в този магазин!

преди 10-тина дни не ми разрешиха в Технополис да внеса шишето с вода на детето, предложиха ми да я оставя върху шкафчетата за багаж при останалите 4-5 шишета
обаче аз се ядосах и отидох до колата...
всъщност аз съм си виновна, защото ги попитах, проблем ли е да внеса шише с вода

естествено беше горещ ден и малко след това детето поиска вода, мислех да им го заведа да си поиска от охраната...

# 24
  • Мнения: 4 784
В Била не пускат с детски колички, в Техномаркет също. Поне в нашия град.

# 25
  • Мнения: 2 960
Не ми се е случвало ,даже зимата съм влизала с количката/изцапана все пак от влага или сняг и кал/ в детски магазинчета в центъра на Варна.Винаги са били любезни и не са обръщали внимание на евентуалната черна диря от колелата!!За Метро е вярно-там не допускат!!!

# 26
  • Мнения: 4 516
В Била не пускат с детски колички, в Техномаркет също. Поне в нашия град.
При нас пък пускат - и двата магазина.  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
В Била не пускат с детски колички, в Техномаркет също. Поне в нашия град.
Тук и в двете вериги влизам с количка без проблем. Rolling Eyes

Иначе там, където не мога да влезна с количка просто не пазарувам - например тесен магазин или много стъпала. Досега обаче никога не ми се е случвало да не ме допуснат някъде с количката, това е дискриминация. Като не искат да им се краде да си защитят стоката, да назначат повече охрана, да направят видеонаблюдение, да правят проверки на количките и т.н.

# 28
  • Мнения: 9 814
В Била не пускат с детски колички, в Техномаркет също. Поне в нашия град.
Тук и в двете вериги влизам с количка без проблем. Rolling Eyes

Аз също съм влизала.
В Европа в Младост 1 два пъти не ме пуснаха с количката, защото имало много хора.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не,не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт