Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 919
  • 156
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 121
Angel_Dust много хубаво го е обяснила.

iveto_11, аз пък недоумявам как е възможно да наемеш или купиш помещение, в което ще продаваш стоки предназначени за деца, клиентите ти ще са главно майки с деца, близко е до акъла, че в повечето случаи ще идват с колички и въпреки това в магазинът ти да няма място за количка newsm78 Доста малоумно. Ако продаваш гайки и клещи, например, по-мога да разбера, но тесните детски магазини ми взимат акъла, честно.

# 106
  • София
  • Мнения: 2 009
Rylie, има обособено място за колички, което е до касата и е около 4 квадрата. Дори и да си в най-отдалечения ъгъл на магазина няма да е на повече от 3,5 метра.  Не е отвън на улицата.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 235
Не ми се е случвало да не ми позволят да влеза в някоий магазин с количката.

# 108
  • Мнения: 8 251
Никога не ми се е случвало. Има магазини, в които аз не бих влязла с количката, защото е много тясно примерно. Не са ме спирали обаче никъде.

# 109
  • Попово
  • Мнения: 687
на мен не са ми правили забележки да оставям количката отвън, дори обратното да вляза с нея и да си разгледам и напазаря на спокойствие

# 110
  • Мнения: 1 195
Не ми се е случвало, не бих пазарувала в такъв магазин.  Naughty Количката също не бих се оставила във фоайето, за да ходя да пазарувам с детето на ръце.

магазини колкото искаш, като не мога да вляза с количката не си правя и труд да се разправям Crossing Arms предпочитам да пазарувам в била или Кауфланд там проблеми не са ми правили  Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ми се е случвало, но щях да си изляза от магазина.

# 112
  • Мнения: 6 713
Не ми се е случвало, но щях да си изляза от магазина.

И аз така.

# 113
  • Мнения: 1 155
В Младост 2 има един магазин КЕV срещу колелото на рейс 306  в който също не пускат с колички. Има табели " С животни до тук!" , " С колички до тук!" Shocked Shocked Shocked

# 114
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Не никога детето винаги е било с менСколичката навсякъде.Ако има много стъбала се редуваме с някоя мама да ги вардим и да пазаруваме една по една
.

# 115
  • Мнения: 247
Случи ми се- в хранителен магазин. Rolling Eyes Не можах да разбера каква е причината. Магазинът беше доста голям, нямаше стъпала. Собственикът застана на вратата и не ми разреши въобще да вляза. Може и той да си има причини, но втори път и пари да ми дават не влизам там.

# 116
  • Мнения: 260
Не ми се е случвало, но щях да си изляза от магазина.

И аз така.

МЕТРО-е магазина в който осъзнах че направо мразят децата-там влизат само бебета в кошница или кенгуру Peace
ами ние с малко по-големите деца newsm78

# 117
  • Мнения: 4 717
Случи ми се- в хранителен магазин. Rolling Eyes Не можах да разбера каква е причината. Магазинът беше доста голям, нямаше стъпала. Собственикът застана на вратата и не ми разреши въобще да вляза. Може и той да си има причини, но втори път и пари да ми дават не влизам там.

егати простака #Crazy

е убедих се за пореден път, че българина търговия неможе да прави и това си е

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 675
Засега не ми се е случвало, но аз и не пазарувам често, мъжо ме отменя. Що се отнася до достъпна среда, България е на светлинни години от доста държави, за съжаление.

# 119
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
До сега не ми се е случвало. За Метро си знам.

Общи условия

Активация на акаунт