Как се разтоварвате докато сте бременни?

  • 1 425
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Няколко пъти съм ходила на масаж. Бях бременна в четвъртия месец. След това преустанових масажите.
Едно от любимите ми неща по време на бременността беше да си организираме екскурзийки с мъжо.

# 16
  • в белята
  • Мнения: 536
Ходех на масажи,маникюр,педикюр и всякакви други позволени спа процедури за бремелинки.В града ни нямаше подходящ басейн за бременни и след три опита , като след последния бях на една крачка от настинката се отказах. Плуване си позволих само докато бях в болницата в София за наблюдение ,там дори имаше водна гимнастика за бременни!

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Най-вече - не ходех на работа!  Mr. Green

Иначе - разходки, приятелки, книги, йога, женски и всякакъв друг род глезотии. Много пътувахме с мъжа ми и това ми се отразяваше прекрасно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 535
Много работех и покрай първокласничката не ми оставаше време за глезотийки  Tired. Едва избутахме учебната година и влязох в 9-я месец  Crazy. Тогава успях да си почина като хората, да си полежа, да чета тук, да напазарувам и да приготвя всичко за бебо...
На плуване се отказах да ходя - реших че не ми се рискува да си лепна някоя инфекция точно тогава. Може да са си чисти басейните, но страх лозе пази  Wink

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ходех на работа.....разходки,приятели,кино

# 20
  • Мнения: 4 292
Разтоварвам се с работа. Чудесно ми действаше, но вече съм си вкъщи за съжаление. Сега се разхождам, понякога с часове.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт