Мама вече е нетърпелива, иска СEПТЕМВРИйче да повива!

  • 10 866
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Stellla, туй за статуетката наистина си е за ядосване..направо да не им плащаш на тези "майстори", значи и двете утре ще се вихрим...брей фана ме яд и за теб...Начи кат гледам тез бутилки дет си ги изтипосала по-горе как ми иде да подкарам едната, че ако имаше и един фас....ама съм си обещала, че този път след като свърша с кърменето повече цигара няма да сложа в устата си, да не говорим че тук са по 7.50 евро кутията. Отивам да си сипа една чаша портокалов сок, та да преглътна лигите по водката. Наздраве   Crazy !

# 91
# 92
  • Мнения: 21
Здравейте милички,
 Hug Hug Hug
много ви благодаря за милите пожелания и стиснатите палци
на милата ми бойна другарка Уандето  - стискам палци и аз  Hug Praynig Heart Eyes 100% утре ще си мисля за теб
Шейле, със сигурност сутринта ще си направя фотосесия на тумбачето, че да ви го покажа после - наистина е порастнало последните две седмици и ще ви пратя и в цял ръст снимки  Peace

да призная съм доста притеснена  Confused ама нали ми е за сефте мисля че ми е простено
сега ще изпия два валериана, хапвам малко кисело мляко и след час спирам и водата и ще чакам милото
сигурно пак ще се включа по късно, че ми действате мнооого положително
мнооого ви гушки от мен

# 93
# 94
  • София
  • Мнения: 7 673
Уанде, МариHug Hug Praynig Praynig   Hands Thumbsup  Hands Thumbsup
Стелче, гуш и цун, кака.  Hug Heart Eyes
БАЕ, аз пък точно обратното - сигурна съм, че отново ще пропуша  Embarassed

# 95
  • Мнения: 1 226
Иринка и аз така. Много ме е срам, но  с нетърпение чакам да спра да кърмя беба и да ги захапя гадните отрови.  Embarassed

# 96
  • Мнения: 57
mari_p Имаш стиснати палци и от мен Уандето също Grinning
Утре ще ви мислим и ще се молим всичко да мине по най- лекия начин за вас и да си гушкате сладките бебоци Praynig Praynig Praynig
Абе някой няма ли контакт с Туша дано всичко е минало вече и тя си гушка бебето Praynig

# 97
  • Мнения: 343
Мари, Уанде, силно стиснати палци и от мен за утре Hug

# 98
  • Мнения: 571
Съни май верно сме ние следващите #CrazyМълииии ама не знаех че си нямаш датичка още newsm78Че те до 8ми са заети и немало места ми казаха #CrazyОхххх идвааааа а така не ми се иска
Мари нормално е миличка да ти е притеснено!Аз на 7ми през ноща сигурно ще разрия дупки в апартамента от обикалене  ooooh!А мъжо ще си спи доволен и спокоен!Него не мож го мръдна за каквото и да става въпрос!!Тпй е великото спокойствие Tired

# 99
  • Мнения: 7
Singing_girl, и аз все се ослушвам за нея и за Дидишонче. Дано всичко е наред с тях.
Иринка, Стела, аз понякога сънувам как  хубаво си ги пафкам, ама много ми се иска да не ги подкарам пак, по здравословна и финансова причина ( 7.5 евро за кутия  си е бая ). Няма да се заричам, но ще дам всичко от себе си да не ги подкарам пак. Половинката не пуши и никога не е пушил, та поне няма да има дразнител в къщи.
В момента се търкаля 4 пералня, гледам да се възползвам от времето. Първият топъл ( 21-23  градуса ) и слънчев ден може би от месец, И тази година нямаше лято тук. За уикенда дават 15-16 градуса, предполагам пак с дъжд, което ще рече, че за сериозни количества пране не може и да става дума.

# 100
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Честита дъщеричка на Страйп !!!

Силно стиснати палци на Уанда и Мари за утре  Hug  Hug  Hug !!! Много спокойствие и късмет  Peace !

# 101
  • Мнения: 1 226
Бае + а ние измряхме от жега тука. Cry

# 102
  • Мнения: 3 926
Бебе Мариан на мама Рени Димитрова е поел дъх тази нощ в 1.45 часа. 2950 гр и 49 см са му мерките, а майка му твърди, че раждането е минало страхотно Grinning

Да е жив и здрав и оттук насетне всичко да им е страхотно заедно  bouquet

Тюша е родила малката (голяма) Ния с впечатляващите за дама размери от 4020 гр и 49 см. Малката се е появила на бял свят в 10 часа сутринта. И двете с мама са много добре. Обичам ви - това е финалът на съобщението

Е, да ни е щастлива поредната принцеса и пътят й да е постлан с рози  bouquet

# 103
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ехаааааааааа - да са живи и здрави новите бебоци !!! Само радост да носят на родителите си   bouquet !
Честито на Рени Димитрова и Туша !

# 104
  • Мнения: 343
Яяяя, Рени ни изненада Grinning Честито момченце, да расте здрав малкият юнак. Бързо възстановяване на мама Hug

Браво и на Туша  bouquet Да й е жива и здрава голямата госпожица Hug

Общи условия

Активация на акаунт