Мама вече е нетърпелива, иска СEПТЕМВРИйче да повива!

  • 10 844
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49
Честити дъщерички на Страйп и Май Нейм!!!   newsm51 Да са ви живи и здрави малките госпожички!!

Мариамка, какъв мъж само си си отгледала!! Честито му появяване на бял свят!! Сигурна съм, че си много спокойна и щастлива. Чакаме те отново сред нас, гушкам те и ти пращам много целувки!

Вики, много е сладка твоята бонбонка! Мерси, че сподели....нямахме търпение вече да гледаме бебешорски снимки Simple Smile

На Уанда и Мари_п утре стискам всички палци! Simple Smile Хайде, Мари, утре ще сваляш ОГРОМНИЯ корем  Joy

# 76
  • Мнения: 391
Да Мари, според мен трябва снимка преди да те резнат утре. Ама в цяло тяло или поне горната част, че така както ги показваш нищо не можем да видим. Обещаваш, нали Wink

# 77
  • Мнения: 262
Суит, много ти благодаря за информацията за магазина. Ще накарам милото в събота да отидем до там! Много са ти хубави покупките! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Освен Туша, на мен ми липсва и Дидишончето, а и Дианченцето не е писала скоро! Ирини също не се отчела след снощи.
Шматароче, и аз ще отида до това магазинче в Кауфланд да разгледам. Много ми е близо и всеки път като пазарувам в Кауфланд го подминавам, но утре ще вляза.
Мари П, стискам ти палци!!! Всичко да мине бързо и благополучно и да си гушкаш най-сладкото бебче!
Уанде, нека Бог бъде с теб и детенцето ти и утре вече да си най-щастливата мама!
Ох, момичета, аз чак сега приключих с гладенето, простирането и подреждането. Чувствам се като парцал и бих искала и мен някой да ме изпере и изглади Simple Smile Скапах се, а мъжът ми се обади, за да ми каже, че имат още работа и ще се прибере чак утре  Cry Много ми е зле така като го няма до мен! Иска ми се вече да си е у дома. Добрата новина в случая е, че готвенето се отменя за утре  Laughing

# 78
  • Мнения: 400
Уау!Днес много бебета Party Laughing
Мариам-да ти е честит сина! Hug Heart Eyes
Вики,Страйп,MY NAME-да са ви живи и здрави девойчетата Hug Heart Eyes
Вики,знаеш ли,че съм заела твоето място за секциото LaughingБях планувана за 30.08,но Капка Атанасова ми се обади преди дни и каза,че се освободило място,поради по-ранно спешно секцио LaughingЯвно е било твоето GrinningРадвам се,че всичко е минало нормално и сте добре с малката буболечка Hug
Мари-П-стискам палци за теб утре fingerscrossed
Асе,Дидка-много хубави момчетата ви,личи си,че са мъжки бебета Peace
Аз отивам да си дооправя багажа за утре Laughing
Благодаря на всички за добрите пожелания Hug Hug HugЩе бъдете информирани веднага,след като мине всичко Peace Wink

# 79
  • Мнения: 7
Честити дъщерички на Страйп и Май Нейм!!!  Да са ви живи и здрави, много усмихнати и щастливи. Бързо възстановяване на мамите!
Успех на Уанда и Мари п, утре ще бъдем духом  с вас!
Момичета, много съм доволна от този курс за родители. Днешната тема беше за грижи за новороденото и всичко около престоят на майката и бебчето в болницата, за финал ни водиха в стаята за раждане, родилното отделение и ненонатологичното отделения. Сега се чувствам много по-подготвена по отношение на това какво да очаквам. Отивам да просна чаршафите на двора и да свърша малко домакинска работа в кухнята.

# 80
  • Мнения: 1 226
Уанда Муцата каза, че нищо няма да ти казва.Ти си знаиш.  bouquet

От мен много стиснати палци. newsm51 newsm10 newsm10
Мари, слънце , и на теб всичко най-най хубаво.

Муцата ви поздравява и ви праща подарък, няколко заглавия:
1. Ние, Муца и Тамара чакаме с обич септемврийската  бебешорска надпревара.
2. За септемврийските бебета и техните мами-мафиотки - да пием за тях по 1-2 ... водки.
3. Мама лесно се не ста`е, но септемврийката от радост си сияе.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 19:39 от stelllla

# 81
  • Мнения: 133
Честито бебче на мама Страйп!!!   newsm51 Да расте умна, хубава и засмяна госпожица!!!
Вики86 много хубави снимки   bouquet Благодаря, че сподели с нас  Hug
Суит, хубави покупки си направила  Peace И аз мисля да я посетя борсата другата седмица. Заредили са вече есенно-зимни неща, нали?
Уанде и Мари стискам палци на всички крайници fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Толкова се радвам, че утре ще гушнете малките съкровища  newsm44 Ще чакаме вести, нали знаете  smile3508

# 82
  • Мнения: 400
Стелкааааааа-много ми хареса заглавие номер 2 на Муцата Joy
И си следи тел-а и компа FlutterЧе нали си ми вестоноска Joy
Сонче-ти внимавай със стискането на крайниците,че тез твойте вени........ ooooh! Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 571
Айде и аз съм затегнала палците от сега!! HugНе мога и да си представя вълнението ви мамчета!Дано мине всичко леко безпролбемно и най-здравите и красиви бебоци да се гушат във вас Heart Eyes
Мълиии аз съм наред с планово секцио май newsm78Заедно със Съни Mr. Green

# 84
  • Мнения: 133
Уанде, тамън със стискане ще стимулирам кръвообращението  Joy Joy Joy
Току що си изпрах слинга и ширитите пуснаха и сега е целия на петна  Sad Много ме е яд, защото го изпрах на ръка и бях толкова внимателна  Sad Ама българска му работа  #Cussing out

# 85
  • Мнения: 1 226
Уандаааааааа ЕТО ПИЛЕ  - ето, че  нали няма да пиеш и ядеш, да не те бъркат в дупарата утре  Hug Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 934
Мълиии аз съм наред с планово секцио май newsm78Заедно със Съни Mr. Green
Така ли, Мирка? Ние ли сме наред....Преди нас няма ли друг за планово?
Аз на 3.09 ще знам със сигурност точно за кога съм.
Малеее...то не остана... ooooh!

# 87
  • Мнения: 1 226
А аз на 2.09 ще разбера.  #Crazy

# 88
  • Мнения: 7
Стеллла, как си днес? Слезна ли от метлата  Wink? Аз току що я яхнах, боклуджиите или по-точно общинските служители с инфантилните си действия, ме качиха на метлата и то с такава засилка.  #Cussing out  Пусто работят до 17:00 часа, та не мога да се развихря, ама от сега тренирам за утре. Най-мразя да ме правят на идиот + много бременелски хормони и утре може и по новините да чуете за мен.  #Cussing out
Тъй оплаках ви се... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Суити, много са хубави дрешките, с такива ританки и жилетчици гледах дъщеря ми и ми бяха много удобни. Нямам търпение да видя какво ще донесе половинката от България, бях му поръчала ританки и трикотажни жилетчици като тези дето ти си взела.

# 89
  • Мнения: 1 226
Бае не съм слизала от пустата му метла. Вчера имах майстори в къщи, да боядисват. Счупили са ми една статуетка, подарък за сватбата ни. И то доста скъпа. Направо полудях, като видях.Че и я закрепили, да не видя. Добре че не им платих. Утре ще си имаме разправии. То работата, която ми свършиха - щот боядисаха, само стауята на беба, не струва толкова, колкото статуетката.
Да не говорим, че Иван още работи, т.е. сама съм и ми е скучно. Даже снощи като се прибра и вика "яяяяяяя колко ти е пораснал корема. А той огромен наистина." Викам ще родя и няма да забележиш от работа.. Та так7а. Наоплаках се. Мръъъънннннннн.
не ми обръщайте внимание. Щ=е се оправя надявам се  Hug

Общи условия

Активация на акаунт