Мама вече е нетърпелива, иска СEПТЕМВРИйче да повива!

  • 10 824
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 673
Шмат, благодаря за труда   bouquet
Все по-уютна става нашата първа страничка  Hug

# 61
  • Мнения: 934
Страйп, Вики, Мариам, MY NAME,
ЧЕСТИТООООООООООО  newsm51 smile3501
МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВСИЧКИ! НАДЯВАМ СЕ ВСИЧКО ДА Е МИНАЛО ПО ВОДА И ВЕЧЕ ДА ГУШКАТЕ СЛАДКИТЕ СИ БЕБЕНЦА! Желая им щастливо детство изпълнено с усмивки и много радост! Да са ви живи и здрави!!!  bouquet
Аз малко се надцених вчера да ви кажа....Имах да ходя на 3 места и цял следобед митках...Добре, че баща ми, човека си предложи сам услугите за компания, че иначе не знам....Снощи такива контракции имах.... ooooh!, толкова бях скапана, че днес още не мога да се освестя.... Thinking
Но пък добра работа свърших...Понакупих това, което си бях намислила и вече съм по-спокойна...
Лека вечер! Hug

# 62
  • Мнения: 25
За маи4ин дом и наи ве4е за Капка Атанасова само хубави неща!!!
Много нормални раждания има аз бях там 7 дена то4но срещу родилна зала !!!
Голямо викане беше!!! smile3514
трябват ти само нощници 2,тоалетни пренадлежности,4ехли и кърпа!!!
На мен ми трябваше и помпа за кърма де 4е мама крава трябва да се дои!!
вси4ко друго си е от там!!!
Посетители само от 4 и 30 до 5 и 30, а таткото и след самото раждане!!!
бебетата са постоянно при мамите взимат ги само за баня и пожелание на мамите ве4ер от 12 до 5
сега отижам да кармя!!!

# 63
  • Мнения: 25
Потребител viki86
парола123456
кайете дали става

# 64
  • Варна
  • Мнения: 9
Viki, мерси  Hug Става - даже ще сложа тук адрес без пароли
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278867&pid=7233072

# 65
  • Мнения: 2 658
Страйп, Май нейм, да сте много щастливи с мъничките мишлета newsm51 newsm51
Вики 86, много се радвам, че сте добре и пишеш  Wink
Вики(другата), не ти трябва zдр. книжка. Е, не съм там, но до скоро не трябваше zа лежане в болница. Аz всъщност не zнам zа какво иzобщо служи тя  newsm78
Суит, това, zа наместената вече главичка ми го каzах още преди месец. Тоzи път, в понеделник пак. Ама виж ме... Чакам...Чакам.. Crazy
Уанде, Мари п, много леко да мине вашето утре и да сте спокойни  Hug

# 66
  • Мнения: 53
Честито на Вики, Мариям, MY NAME и СТРАЙП !!! Да са много здрави малките бебчета!
 newsm51 smile3525

# 67
  • Мнения: 57
Вики86 много сте сладки, бебка е невероятно бонбонче Heart Eyes
А ти си толкова слаба направо не мога да кажа че си била някога бременна Peace

# 68
  • Мнения: 21
Здравейте сладури,
колко многоооо новини съм изтървала днес
Първо да кажа на Шмат, мноог тенкю за красотите на началната страница   bouquet
ами забравих, то толкова много бебенца  Embarassed
Мариам, браво на теб мила! да ти е живо и здраво момченцето Йосиф, много красиво име   newsm51
Май Нейм и на теб честита Ива
  smile3525
Поздравления за Страйп  smile3525 както и за Вики на Вики  smile3525
На всички мами-героини от днес бързо възстановяване, чакаме ви тук  newsm76  bouquet
Асенце, ама много ти е хубаво момченцето  Hug

аз да се отчета: тази сутрин ходих да ми вземат кръв и някакви проби ми правиха за лекарствата. Утре сутрин ме викат в 7 и май в 8 ще ме метнат  Praynig малко подремнах следобеда, но доста неспокойно. моя мъж едва сега тръгна от софия и докато стигнееее, направо .... има да му мрънкам дето тръгна толкова късно. всички около мен тотално са откачили и не знам на мен дали ми е притеснено, ама ще ме изкарат близките извън нерви....довечера ще ги друсам всички подред с валериан  Whistling
май толкова засега от мен  Hug

# 69
  • Мнения: 391
Честито Stryper!!!

Вики, мерси за снимките. Ох, много им се радвах и ми беше много интересно. Изглеждаш прекрасно и лъчезарно. Пу-пу. И малката е красавица. Браво за кърменето. Стана ми толкова мило като гледах тези снимки.

Суит, за къде си се разбързала. На тебе ти е още рано, нямаш право да се буташ Wink Не е сготвено бебо.

# 70
  • Мнения: 203
Благодя ви за бързите отговори    bouquet ...не ми се иска да забравя нещо и да се налага някой да ги търси и изпраща чак от Варна!!!

Вики86 мерси за снимките много са сладки!!!

# 71
  • Мнения: 571
Вики86 страхотни снимкиииии HugБебка е толкова сладичка!!И съвсем оформенка и красива нищо че е подранила Hug
Браво и на теб!изглеждаш прекрасно-имам едно малко въпросче Embarassed-на снимката след операцията се вижда коремчето а това отдолу да не е превръзката newsm78Че много голямо ми се вижда?/Извинявай за тъпия въпрос ама ми стана любопитно  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 3 114
Ето снимки на покупките ми:

гащиризончета от Джъмбо

блузки и ританки от "Даяна и Ники"


гащиризончета от "Даяна и Ники"


одеялце за изписване от "Даяна и Ники"- на снимката изглежда синьо, но реалният цвят е нежно-зелено.

Голям зор беше да подбера по-неутрални цветове, нали пусто не сме сигурни за пола.... Laughing само едно розово гащиризонче си позволих от Джъмбо. Глезотиите- след раждането, когато се знае вече мома ли е или момък.  Simple Smile

Вики, чудесни снимки- и много!  Hug Цифрите в ника ти годината на раждането ли са  Wink? Защото изглеждаш като момиченце.   bouquet

Деси, и аз си старая да си внуша, че така може още дълго да изкарам, ама знам ли....пък и  виж, не ме пускат още мамите тук, предреждала съм се, казват.  Joy Аз си знам, че моите бебета излизат малко по-рано от термина, но все пак 7-10 дни по-рано, а не 28 Shocked,  тъй че сигурно няма да е тези дни.  Grinning

mari_p, на добър час ! Ще стискаме палци!

Нещо ми се губят новини от Туша.... newsm78

# 73
  • Мнения: 29
Честито на всички нови мами!!! Бързо възстановяване и много щастливи мигове след това.  newsm51
Успех на запътилите се към родилното, леко раждане и да гушкате здрави бебета накрая!  newsm10
Вики86, страхотни сте с бебка  breastfeeding ! Само махни онази снимка, където акушерката дава вода на бебето, че види ли я Асето ще полудее  Laughing !

# 74
  • Мнения: 125
Наистина нищо не се чува за Туша. Дано да е наред всичко и просто да не е писала още.
Радвам се, че ви харесват новостите, момичета  Hug
Суит, много сладки покупките. Между другото и аз купувах много евтини бели ританки (около 2лв.) от бебешкия магазин в Кауфланд -Младост.

Общи условия

Активация на акаунт