интернет бтк ADSL

  • 2 133
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Никак не съм доволна. До преди два-три месеца бях, но откакто преминах на уж новата, по - добра оферта, положението стана трагично! С удоволствие бих ги сменила!
Има такава тема, ако не се лъжа в клюкарника.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 894
да за сега съм доволна Peace

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Peace

# 18
  • Мнения: 142
за бързина става горе- долу, но иначе обслужването е ужас, а и защо ми се струва, че надписват сметките...
Като ми изтече договорът ги махам.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
за бързина става горе- долу, но иначе обслужването е ужас, а и защо ми се струва, че надписват сметките...
Като ми изтече договорът ги махам.
Вярно, че фактурата е написана малко объркващо, но като цяло сумата е точна накрая.

# 20
  • Мнения: 1 312
И аз съм доволна от 2 години сме на БТК ,а сега от месец сме и на безжичния- страхотен е(без забележки) за сега Hug

# 21
  • Мнения: 4 187
Да, много съм доволна!

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз съм доволна.

# 23
  • Мнения: 9
 Twisted Evilаз не съм доволна,зарибяват те с бързо включване,а модемите им са китайски боклуци.И,ако се забавиш с таксите 1-2 месеца,такива лихви имат УЖАС.И интернета и дом. тел. и вивател,да си нямаш работа с тях #2gunfire

# 24
  • Мнения: 3 219
Да, доволна съм, но като се обадиш на дежурния им телефон.........трябва нерви като корабни въжета да имаш...

# 25
  • Мнения: 4 784
... но като се обадиш на дежурния им телефон.........трябва нерви като корабни въжета да имаш...
Ауууу, ей това е най-изнервящото нещо. Решили са, че трябва да им слушам явно един час музиката, докато да ми отговорят. Адки е изнервящо!

# 26
  • Мнения: 511
... но като се обадиш на дежурния им телефон.........трябва нерви като корабни въжета да имаш...
Ауууу, ей това е най-изнервящото нещо. Решили са, че трябва да им слушам явно един час музиката, докато да ми отговорят. Адки е изнервящо!
Да,полудявам #2gunfire  с този телефон за обслужване не клиенти,а често се налага да им се обаждам защото доста често оставам без интернет. Изобщо не съм доволна и ще ги сменям.

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Моля, изчакайте! Вашето обаждане е важно за нас  Joy
Толкова е важно, че никой не отговаря по един час.

# 28
  • Мнения: 4 784
Моля, изчакайте! Вашето обаждане е важно за нас  Joy
Толкова е важно, че никой не отговаря по един час.
Точно!
И на мен много ми се иска да ги сменя, но за сега няма по-добър избор. При първия удобен случай.... smile3513

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Някой ползва ли безжичния им интернет, с рутерите им и разни подобни? Доволни ли сте? На всеки модем ли могат да се поставят?

Общи условия

Активация на акаунт