салони за красота "Angel Face"

  • 34 982
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
След Варна и София , вече и в Бургас има салон за красота  "Angel Face"
Очаквам да споделите вашите впечатления (предполагам с по -голяма информация ще се включат софиянки и варненки, тъй като салона тук е открит отскоро )
За бургазлийки , салона се намира на улица " Апостол Карамитев  "9( срещу операта)

# 1
  • Мнения: 73
 Peace Peace PeaceАз вече го посетих. Супер са!!!Наистина работят професионалисти!

# 2
  • Мнения: 1 035
Peace Peace PeaceАз вече го посетих. Супер са!!!Наистина работят професионалисти!
Благодаря , че сподели   bouquet
Можеш ли да коментираш цените?

# 3
  • Мнения: 73
Масажът на тяло /цялостен-30,поч.на лице/с ултразвук 30, аз правих терапия на лице,която мисля беше около40.....за др.процедури,не помня точно,но цените са напълно достъпни.А обслужването е супер. Peace

# 4
  • Мнения: 1
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 198
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.



И аз така смятам.Преди 7-8 години когато стартираха бизнеса всичко беше ОК. Сега само претупват работата и все те тормозят по телефона да не би да си забравиш часа за почистване. Сякаш, ако пропуснеш веднъж и лицето ти ще се разкапе.

# 6
А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

# 7
  • Мнения: 72
Ходила съм в "Angel Face" само веднъж - за почистване на лице и не повторих. Изобщо не бях доволна. Козметичката не смееше да ме пипне и в крайна сметка не почувствах лицето си дори освежено. Чувала съм и други подобни мнения. Разбира се говоря само за козметичка. За другите услуги не мога да коментирам. Освен това при първото посещение правят картон на клиента и записват всякаква информация включително телефон. Посещението ми беше преди 3-4 години, но не спират да ми звънят и да ми предлагат разни промоции. Много е досадно.

Josephina_Jeanette, във Варна салонът е на "Съборни" в близост до бившата сладкарница "Еделвайс" (тя беше на ъгъла на "Съборни" и "Сливница" сега е някакъв магазин за сувенири и подаръци),

# 8
  • Мнения: 606
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.



И аз така смятам.Преди 7-8 години когато стартираха бизнеса всичко беше ОК. Сега само претупват работата и все те тормозят по телефона да не би да си забравиш часа за почистване. Сякаш, ако пропуснеш веднъж и лицето ти ще се разкапе.

и мен това най ме дразни,все звънят все напомнят аман вече
иначе от почистване не лице съм доволна обаче от педикюраа  Sick попретупа ме и от горе на всичкото ме болеше #Crazy

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз хоя при две козметички само, познавам им работата вече и само при тях си запазвам часове. Доволна съм. Масажи също съм си правила там. Масажистката им е страхотна, но за съжаление последно я нямаше, отсъствала нещо и не знаели кога ще се върне (и дали изобщо  Rolling Eyes  )


А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

не помня да съм виждала в каталога им масаж с шоколад, но може и да не съм обърнала внимание  newsm78

Аз съм си правила само с грозде ( разбирай масло от грозде ), мирише много приятно, но не е нищо особено или запомнящо се. Масаж като масаж. Според мен масажът го прави масажистката. На мен ми харесва това, че не те претупва, масажът е дълъг (чак си погледнах часовника по едно време..) и наистина качествен  Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 230
А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

Намира се зад Археологическия музей, на улицата на Стоматологията. До бившата сладкарница Еделвайс. Вчера ходих там на масаж. Аз не пробвах този, но предлагат такъв с шоколад и какао. Цялостен - 30 лв, частичен - 22 лв.
Честно казано мисля, че можеше и по-добре да бъде, но не беше лошо. Масажистката веднага "напипа", че имам проблем с ръцете, което все пак говори, че си разбира от работата. Най-ме впечатли, когато успя да ми изпука една кост на стъпалото, която дори не подозирах, че съществува. Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 357
Мисля да им пробвам сауната(в бургас) Thinking..Някой ходил ли е?

# 12
  • Мнения: 2 161
Аз само това студио признавам,купувам си и кремове за лице от там.

# 13
  • Мнения: 3
Някои знае ли къде изчезна масажистката от салона в София? Не съм срещала друг такъв пофесионалист-имаше златни ръце.Бях в чужбина за малко и като се върнах останах неприятно изненадана-като отидох на масаж попаднах на др.масажистка-не струват нейнете масажи
Моля ви ако някои има информация къде е мацката,мисля че се казваше Доби да пише-спешно е немога без нейните масажи

Здравейте, масажистката от Айнджъл фейс - Добрина понастоящем работи в един салон в Стрелбище - Стефи стил. Мисля, че беше на ул. Хайдушка гора. Мога да ви дам мобилният й тел. - 0899927673.

# 14
  • Мнения: 97
Искам да споделя моето мнение за салона във Варна. Преди това бях посещавала и други, но от около 5 месеца ходя само там.
Относно цените - дават най-доброто за това, което си плащаш. Има и по-маркови салони, с по-високи цени, но не мисля, че качеството е по-добро. От козметичките ходя при Зина, страхотна е, нямам мнение за другите. Тъмно е заради релаксацията на клиента, ако кажете че искате светлина, веднага ще я увеличат. Не съм пробвала единствено фризьорските услуги. Всичко друго е на страхотно ниво. Прочетох и мнения, че много дразнят с непрекъснатото напомняне по телефона. Просто се разберете с момичетата от рецепцията, че си записвате и в случай на възпрепятстване и отлагане на час, ще позвъните вие, няма да имате проблеми.
Не съм от салона и не правя реклама, имат си и недостатъци, например душа в сауната е отвратителен, а водата се оттича много бавно и ако си с друг човек си е малко гнусничко. Освен това съблекалните им са безкрайно неудобни за не много висок човек, не се заключват и най-добре да не се носят ценности и по-големи суми в чантата. Но това е нищо за цялостното мнение. За цените които си плащаш там, мисля че предлагат възможно най-доброто!

# 15
  • Мнения: 0
Преди седмица посетих салона в Бургас и съм изключително доволна. Наложи се да почакам малко и за извинение ми направиха безплатен масаж, който беше невероятен. Почистиха ми лицето абсолютно безболезнено и като излязох от салона нямах и следа от зачервяване или др.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 69
Аз ще се изкажа за бургаския салон, който е най-новият.
В началото бях изключително доволна, защото имаха квалифициран персонал - козметичката Юра се справяше перфектно, но за съжаление е в майчинство, също и маникюристката, която отиде в Щатите.
Сега вече не мога да разчитам на козметик там, защото ми отказват дори за една обикновена кола маска (на по-специфично място става въпрос), като казват, че нямат козметик, който да ми я направи! Веднъж ме връщаха цели три дни като ми обещаваха, че ще намерят кой да ми направи процедурата!
С фризьора също срещам проблем - веднъж така ми направи косата, че на следващия ден не отидох на работа. Иначе за някой неща се справя, но не с всичко!
Освен това са станали много несериозни по отношение на запазените часове! Вече за трети път ми се случва да ми се обадят в последния момент и да ми отложат часа, което е абсурдно и много непрофесионално!
Не съм от Бургас и ходя там, защото не зная за други салони. А не искам да ходя от салон на салон, за да пробвам като опитно зайче, а и все се надявам, че този ще възвърне предишното ми доверие.
Според мен не е важна само външната опаковка и високите цени, а най-вече професионалното обслужване!

# 17
  • Мнения: 637
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.



И аз така смятам.Преди 7-8 години когато стартираха бизнеса всичко беше ОК. Сега само претупват работата и все те тормозят по телефона да не би да си забравиш часа за почистване. Сякаш, ако пропуснеш веднъж и лицето ти ще се разкапе.

Не е толкова до лицето, а да ти опънат някой лев Mr. Green

На мен ми писна да ми звънят. Директно им затварям, но веднага след това следва съобщение. Момичетата, които работят са мили, но тая политика да се безспокоят клиентите отбльсква. Мисля, че напълно ме изтърваха като клиент.
Освен това тая козметика, с която работят е супер долнопробна според мен.

# 18
  • Мнения: 606
аз пък съм много доволна от почистването на лице там.Направо светнах....

# 19
  • Мнения: 17
Мисля да посетя салона в София, но този път на фризьор. Някой нещо да каже по въпроса??? Доволни има ли >>??

# 20
  • Мнения: 0
В салона в Бургас ooooh!НИКОГА ПОВЕЧЕ!!! ooooh! ooooh! ooooh!  Naughty

# 21
  • Варна
  • Мнения: 138
Да не говорим, че при електроепилация използват една и съща игла за всички!!!!  ooooh!
Възмутително направо

# 22
  • Варна
  • Мнения: 138
 Абсолютно вярно е. Говорила съм лично с нея по въпроса и тя се опита да ме убеди, че след като преминава ток през нея е абсолютно безопасно!!!!!! Да не се притеснявам от многократната употреба!! Цитирам съвсем точно думите и!

# 23
  • Мнения: 17
Аз отидох на фризьор в София – много се стара момичето, даже се и притесняваше,но...трябва да съм много на зор за да повторя, или нещо елементарно да ми прави на косата...въпреки че и за изправяне само ме гледаше странно като и казах , че искам да е с преса а не със сешоар, за да е по – трайно.Оказа се , че пресата с вафлите и нормална е една и съща и няма как да стане изправяне с преса и обем с вафли едновременно..честно да си кажа очаквах по – добро качество.В салона им във Варна се справиха по – добре( титулярката), заместничка и беше пълна трагедия...

# 24
  • Мнения: 97
Относно фризьорите, явно не могат да си намерят добри кадри Thinking Аз не съм ходила на фризьор във варненския салон, но често ходя на други процедури и във фризьорския сектор два-три пъти е имало клиенти. А липсата на клиенти /това са вече почти едногодишните ми наблюдения/ говори много, нали?

# 25
  • Мнения: 8
Абсолютно вярно е. Говорила съм лично с нея по въпроса и тя се опита да ме убеди, че след като преминава ток през нея е абсолютно безопасно!!!!!! Да не се притеснявам от многократната употреба!! Цитирам съвсем точно думите и!

А каза ли ти, че след всеки клиент се отчупва върха с който е работено  Thinking Защото, пак казвам, виждала съм с очите как се счупва използваният участък, така че върхът с които се работи е различен.
Проведох почти идентичен разговор: иглата е една, но няма страшно. Тока, който минава през нея убива всичко!. Тава съм го чула с ушите си от Сузана. Тя може да работи от 98 години там, но това не променя този факт.
Затова и не посещавам този салон вече. Да не говорим, че наистина хората, които се епилират наистина са много и не се сменя и покривката на леглато след всеки. Може би защото става бързо и следва това да се прави на 4-5 минути. Решили са да пестят.

# 26
  • Мнения: 4 569
В момента им въртят реклама по радио Романтика /или веселина/ беше.Предлагат ваучер но не разбрах за какво. Embarassed Каква му е цената?

# 27
  • Мнения: 289
Искам да побутна темата, защото и аз се интересувам от старата им козметичка.

# 28
  • Мнения: 4 422
Редовен клиент съм на варненския салон макар,че не ходя през ден.Доволна съм от обслужването,от отношението им,от качеството на козметичните услуги ползвала съм доста при тях ,маникюр и педикюр,сауната също ,но скоро не съм я ползвала.Най-много ми харесва нивото на хигиена ,което се поддържа в помещенията и на техниката и пр..Дразни ме единствено това непрестанно звънене с напомняне или ако не си записал час евентуално да ти запишат.Дразни ме и това,че не винаги се сещат да ти кажат за намаления и промоции,ама да искат да ти запишат час само това повтарят..Не ми харесва и това,че в тия карти където записват посещенията и после имаш някакви символични наамления на определени процедури ти пишат посещението ,а не процедурите ,които правиш на едно посещение.Аз не съм от Варна и в едно посещение правя поне 3 неща които са скъпи-записват ми го като 1,а някой може да отиде за кола-маска на горна устна ,което е 3 лв и да има пак едно посещение и същите намаления след време  Confused Това ме дразни и вече им отказвам да ми правят маникюр докато лежа за почистване на лицето например..
По принцип обаче плюсовете са повече и са за по-важни неща така,че си оставам редовен и доволен клиент. Peace

# 29
  • Мнения: 97
Радвам се, че има толкова момичета от Варна, които са доволни от салона Hug
Днес бях на маникюр и педикюр, всичко беше както винаги перфектно Peace, но както знаете това е в сектора за фризьорство и там отново нямаше никой Thinking
Колкото до намаленията информираха ме, че до края на месеца са: терапия за тяло - 40 лв., парафинова терапия за ръце - 10 лв., утразвуково почистване на гръб - 30 лв./но не съм сигурна за точната цена/ и кислородна мезотерапия за лице, шия и деколте - 120 лв. Можете да се възползвате Peace
Аз също много се дразня затова, че отбелязват посещение, а не брой процедури и вече си правя само по една на ден. Но аз живея съвсем наблизо и не ми е проблем да ходя всеки ден.

# 30
  • Мнения: 0
Може ли някой да ми каже за курсовете за козметика ,които провеждат Angel face във Варна ,дали са качествени и си струват. Много ще съм ви благодарна !А, ако някой има информация за друг център,който провежда курсове за козметик и си заслужава ,моля да ми пише!

# 31
  • Мнения: 606
и аз да се присъединя към доволните.Редовно посещавам салона във Варна,предимно за  почистване на лице с всичките му екстри и само ще кажа че кожата ми не е изглеждала по добре.Зина се казва момичето при което ходя.За другите им процедури нямам мнение.

# 32
кога съм казала на колко време си правя почистване на лицето и колко пъти в годината.моето отрицателно мнение не единствено.днес ми се обадиха с предложение за безплатна процедура,но отказах.ако бях доволна щях да се върна без уговорки за посещения за тяхна сметка.а ти щом си доволна-ходи си.

# 33
  • Мнения: 0
Ходила съм в салона им в Бургас през лятото за почистване на лице, тогава работеше едно много мило и сръчно момиче от което бях доволна. Simple Smile После научих, че вече не работи там и пробвах една от другите им козметички - но не останах доволна Sad Спрях да ги посещавам, но най-неприятното е, че продължават да ми звънят за да ми предлагат какви ли не техни процедури  #2gunfire Наистина опаковката на салона е много лъскава, както и локацията е супер, но това не е достатъчно!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 69
И аз искам да изкажа своето меко казано "неудовлетворение" от салона в Бургас! В началото имаше професионалисти там, но сега е пълно с аматьори!  #2gunfire
Не съм доволна нито от козметика, нито от фризьора, нито от маникюра! Все пак като вземат не  малко пари, се очаква и много добър резултат! Съгласна съм, че са доста нахални и предлагат процедури, които изобщо не ме интересуват! Да не говорим за смяната на часовете и колко пъти са ми "връзвали тенекия" като са отлагали предварително запазен час! Много непрофесионално!

# 35
  • Мнения: 12
Четири последователни мнения от гости и то прекалено положителни  ooooh! Толкова ли се нуждаят от реклама? newsm78 Tired
Определено се нуждаят от реклама!Преди около година и половина си правих няколко процедури в Софийският салон и бях изключително недоволна!От тогава до ден днешен не спират да ми звънят с различни предложения и ме убеждават,че персонала е сменен и трябва да отида да видя!
Ужас!

# 36
  • Мнения: 2 161
Преди 5 месеца си поръчах един крем от ейнджъл фейс.Точно този крем и тази серия използвах от две години.Преди коледа ми се обадиха,че вече е в наличност.Добро утро!Аз отдавна използвам друга марка крем.А веднъж решавам да пропусна час,защото седнах с приятелки на по кафе.Разглобиха ми телефона от звънене,настояваха да  съобщя,за кога да ми презапишат часа.Ами за никога.

# 37
искам да попитам за бургаския салон ... Много в важно защото преди да се оставя в ръцете им за бала си и евентуално ще използвам повечето от процедурите им. Много се притеснявам да не ме окипазят, точно когато трябва да съм най-хубава!!! благодаря предварително !

# 38
  • Мнения: 2
ех, искам да направя подарък на една приятелка от този салон - шоколадова терапия, но от всички тези коментари не мога да разбера кое е реклама и умишлени измислици, кое е истина. мооооля ви за искрено мнение  Rolling Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Видях темата и реших да споделя своите впечатления от салона във Варна.
Ходих на "Цялостна грижа за ръцете" (мисля, че така се казваше... в салона, в който ходя сега така се казва и може да бъркам). Включваше освен маникюр и лак, ексфолиране, парафин и още някаква маска. Относно самата процедура-беше приятна и ръцете ми бяха добре.
Това, което не ми хареса и заради което не продължих да ходя там е: Първо, наложи се да чакам повече от 20 минути, а имах запазен час (естествено, че имах, то кой ходи без час... освен ако не е спешно). Понеже имаше 2 записани часа по едно и също време за маникюр, ме сбутаха в едно коридорче на една ужасно неудобна масичка и за миене на ръцете ходих до някаква тоалетна, за парафина на друго място... размотаваха ме напред-назад и останах с усещането, че няма място и се сбутваме тук и таме. Отгоре на всичко, докато бяхме с маникюристката (не помня името на момичето, което иначе много съвестно си свърши работата) във въпросното коридорче и се заговорихме нещо (тихичко, разбира се) и излезе от една стая гневна масажистка за да ни се скара като на ученички да пазим тишина....
Съгласна съм, че трябва тишина за масажа, но аз не съм виновна, че ме смотаха в коридора.
И накрая цената - никъде до сега не са ми таксували Цялостна грижа за ръцете + Маникюр + лак....
Навсякъде в Цялостната грижа за ръцете влиза и маникюра... тя за това е и доста по скъпа. А тук ми таксуваха всичко по отделно. Не помня колко платих, но не беше малко...
Добре, че поне ръчичките ми се чувстваха ОК Simple Smile

# 40
  • Мнения: 17
Във варненския салон , който не съм посещавала отдавна ( повече от година), само козметичката за кола маска си вършеше добре работата...На скоро говорих с приятелка и положението никак не се е променило.. и е толкова досадно с това постоянно натрапване на услугите им.Излъгах се в софийския салон да отида  - е няма да повторя...ни фризьор ни нищо!!!

# 41
  • Мнения: 2
А коя е фризьорката във Варненскя салон? Цвети още ли работи там?

# 42
  • Мнения: 2
А цените сега как са,не са ли ги намалили,че идваше скъпичко във Варна?

# 43
  • Мнения: 1
Ходих на почистване във Варна и няма да повторя - лъскава обстановка, високи цени, нулев професионализъм! Изобщо не си личи, че съм "почистена" Sad

# 44
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Преди близо 2 години беше последното ми посещение във въпросния салон. Съвсем в началото като започнах бях адски доволна, кожата ми ставаше като на праскова, след почистване, но с течение на времето много започнаха да си претупват работата. Нямам конкретни впечатления и от трите - Алина, Илияна и Зина. При мен проблемът е че кожата ми е доста мазна и явно мръсният въздух по булевардите й влияе пагубно, за 3 седмици почистената ми кожа се задръства от комедони. Последните ми почиствания ги бях концентрирала по 2 на месец, но ми правече впечатление, че 30 минути след като съм била почистена кожата ми отново е в доста черни точки, а ме съмнява по пътя да се е стигнало до такова количество. Мен също, както и много от вас, ме дразни това досаждане по телефона. Добре е да напомнят по някакъв начин все пак за часа, но да почнат обаждания ако не отидеш, или отложиш часа си.... Това е досадно. Продължават да ми звънят, въпреки че не ходя от толкова време и всеки път когато ми се обадят уточнявам, че използвам услугите на друга козметичка, от която съм много доволна (с тайната надежда да ме махнат от картотеката си). Сега освен за промоции, ми се обаждат с въпроси "защо съм сменила козметичката си и какво точно не ми е харесвало при тях"" #Cussing out #Cussing out Друг проблем за мен беше това, че почистването ставаше с бебешки мокри кърпи (от евтините), които аз лично не бих сложила на лицето си. Освен това след почистването като дойдеше момент да ми се махне маската и да ми се сложи крем, идваше рецепционистката, която видимо нямаше знания за козметик и редовно си ходих по улиците с остатъци от маска по лицето newsm78 newsm78

# 45
  • Мнения: 2 175
Бях дълги години тяхна клиентка в салона във Варна.
Харесвах ги и бях доволна.
Дикато Алина движеше нещата всичко беше ок. Когато зачезна и качеството спадна безобразно..
В София ходих също няколко пъти, но все не бях доволна - цените високи, качеството нищо особено..

# 46
  • Мнения: 0
аз съм от доволните.Различни хора различни предпочитания.Посещавам този салон във Варна от 3г. и съм изключително доволна от профеисионализма и качеството на работа.Ползвам почти всички услуги .Винаги е много чисто.Направило ми е впечатление ,че никога не съм виждала даже и една хартийка в кошчето за боклук.Е има и недостатаци ,но са нищожни сравнение с това което се предлага.Аз лично препоръчвам салона на всички мами.

# 47
  • Мнения: 4 422
За чистотата -чисто е и педикюр и маникюр и каквото и да правят всичко е измито,дезинфекцирано...
Само дето постоянно с това настояване за час или опитите да ти спестят някоя промоция,намаление..

# 48
  • Мнения: 0
Аз вече съм изказвала мнение относно салона, но ми се иска да помоля някой от работилите в "Angel Face" Бургас да споделят какво се случва в "кухнята" на салона. Сигурна съм, че тогава ще стане ясно защо толкова мними потребители се напъват да ни го хвалят. Едва ли има салон с по-голямо текучество от "Angel Face". А колко хора има излъгани.....Хайде, момичетата работили за дълго или кратко включете се!!!

# 49
  • Мнения: 4 569
Не искам да прозвучи така, че все едно реклама им правя, но това което си е, си е. Ползват се само качествени, вносни продукти и апаратурата също е на ниво. За хигиената се държи много строго и за отношението към клиента.
Цените също са на ниво. Tired

# 50
  • Мнения: 97
Бях дълги години тяхна клиентка в салона във Варна.
Харесвах ги и бях доволна.
Дикато Алина движеше нещата всичко беше ок. Когато зачезна и качеството спадна безобразно..
В София ходих също няколко пъти, но все не бях доволна - цените високи, качеството нищо особено..
Алина си е пак в салона и си движи нещата, лично я видях в петък като ходих на масаж Peace

# 51
  • Мнения: 4 593
Алина е класическата работохоличка има какво да се научи от нея , но пък и за някои неща прекалява
много държи на хигиена , обслужване , отношение ... както и да има много работа
идеята за картони на клиентите също е добра , както и поздравителните смс -си , не съм срещала това на други места
това за предварителното засписване на примерен час не ми харесва и прозвъняването на администраторката да напомни ,че е време да посетиш салона
 сигурно на практика се получава график с нереални часове

# 52
  • Мнения: 4 422
напълно съгласна съм  Peace

# 53
  • Мнения: 0
Лично аз и моите приятелки  не сме доволни от мишо.Специално в сешоара и подстригването не  е това което трябва да е.
преди него работеше едно момиче беше перфектна,но тя излезе в майчинство.Преди три дни ходих на процедури там и пробвах новата фризьорка,страхотна е такъв сешоар
не са ми правили.Препоръчвам я на всички.

# 54
  • Мнения: 333
mama elfi4ka Аз преди няколко години кандидатсвах там за работа. Бяхме на "обучение" няколко момичета. Издържах 3 дена на мизерията там. Искаха да ни обучават в продължение на 1 месец и ни искаха да им вършим мръсната работа (и то скришом защото сме без трудов договор), което нямаше нищо общо с позицията за която бяхме кандидатсвали. Бях свидетел и как на маникюристката, докато имаше клиентка и свърши лакочистителя от марката, която те използваха. Светкавично управителя накара да купат от най-близката аптека най-обикновен и евтин лакочистител и го изпразниха в старото шишенце уж от същата марка.

Много ми паднаха от очите още тогава, повече не съм стъпвала там и никога няма да стъпвам.

# 55
  • Мнения: 0
Шехерезада ти като тяхна конкурентка напълно те разбирам .Но като клиентка не.Това което пишеш са долни лъжи .Мои приятелки ми препорачаха този салона ,които го посещават поне от 6г,аз също го посещавам не от скоро,да не говорим ,че моя позната също е кандидатствала като теб за работа там,това което тя ми каза е че,изискванията са много високи.Аз  лично смея да твърдя като човек посещавал доста салони,че в този салон нивото е много добро.Според мен никога няма да те допуснат преди да си минала обучение да работиш и да влизаш при клиенти, и немисля че ,това е само така в този салон.Това което твърдиш,че ти си видяла според мен е твоя измислица,и то от потенциален конкурент.Във форумите трябва да пишат само реални клиенти ,било доволни или недоволни

# 56
  • Мнения: 333
Zana не съм длъжна да обеждавам никой. Някой попита за това и аз споделих това, което бях видяла тогава. Някъде да съм писала "не отивайте там"? Споделих си мнението.
Това дали ще вярваш или не вярваш си е твое решение. Wink

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 09:58 от Sahraweya

# 57
  • Варна
  • Мнения: 162
Отварям отново темата, защото минават всякакви граници. Винаги трябва да чакам около 30 минути преди да вляза за процедура. Ами нямам такова време. Като вляза и ме оставят на пара излизат в стаичката да си говорят, отново ги няма продължително време. Като ми сложат маската кръста и главата ме заболяват да ги чакам да се върнат. И Зина и Илияна правят такова грубо почистване, че направо ми се плаче. Зина претупва нещата и си личи, че ужасно я мързи. Илияна винаги е с някакво страшно пренебрежение. Имаше една козметичка Дари, беше вече не първа младост, обаче не издържа жената. Като легна на масата и като почнат да ме засипват с предложения това искаш ли, онова да ти направя ли? Просто ми става супер неудобно. Съгласна съм да ми звънят, обаче да си спазват часовете и почистването да не бъде тип азиатско мъчение.

# 58
  • Мнения: 0
    Едно голяяямооооо НЕ и от мен и по специално за салона в Лозенец,София! #2gunfire Качеството беше под всякаква кртика, а така наречените "козметички" се държаха невероятно надменно! В случай че някой го мързи да работи, няма нужда да пуфти по време на дадена процедура и да изявява нежеланието си да върши тази работа. Определено съм адски разочарована. Няма да повторя тази грешка!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 230
Не съм ползвала други услуги освен масаж в салона им във Варна и няма да ги коментирам, но искам много да похваля масажистката им в момента - Деница. Прави страхотен масаж! Ние се изредихме цялото семейство при нея - аз, мъжа ми, свекърва ми, смятам и майка ми да пратя. И висчки са изключително доволни.
Преди съм ходила на масаж в същия салон при друго момиче и мога да кажа, че няма нищо общо с това, което Деница прави. Препоръчвам я горещо!
Но и цените им не лъжат де.. 22 лв. е частичния, а цялостен - 35 лв.

# 60
  • Мнения: 2
Аз им бях клиентка във Варна за почистване на лице, но не издържах на постоянното звънене по телефона за записване на час!Не съм ходила от година. С малко дете съм и не знам накъде ще съм след 1 месец  на 14 в четвъртък например,не мога да си правя такива дългосрочни планове!Иначе ми харесва, че е чистичко и спретнато в салона. Някой знае ли какви са актуалните промоции за декември?

# 61
  • Мнения: 4 422
Намаление 20 % на мезотерапията с кислород-измишльотина е по принцип за мен,правих я няколко пъти..При закупуване на ваучер -подарък процедура каквато се падне. Имаше при почистване на лице подарък частичен масаж,маникюр..Сега има и промоция на парафинова терапия за ръце -12лв  Peace

# 62
  • Мнения: 97
Намаление 20 % на мезотерапията с кислород-измишльотина е по принцип за мен,правих я няколко пъти..При закупуване на ваучер -подарък процедура каквато се падне. Имаше при почистване на лице подарък частичен масаж,маникюр..Сега има и промоция на парафинова терапия за ръце -12лв  Peace

А какви са процедурите за подарък? От тези евтините до 20 лв. ли?

# 63
  • Мнения: 4 422
естествено  Grinning

# 64
  • Мнения: 0
Момичета, не мога да си намеря написаното от преди нчколко дни Sad
Ходих в салона на Калиманци нчколко пъти на масаж, момичето беше супер, но Cry
Вече не работи там,махнала се е...защо ли?
Е попитах една от служителките, не каза много...само че без договор и пари малко трудно се стои 13 часа на работа.
Жалко, беше много добра!!!!Казва се Нели, ако някой и има координатите, моля дайте ги Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 97
Подновявам темата с възмущение въпреки, че досега винаги съм подчертавала положителните си впечатлениия от салона, визирам този във Варна.
Покрай модните сега предплатени намаления и те пускат оферти. Нормално. Ненормалното е обаче в офертата за Варна. Терапия за лице със злато за лице, шия и деколте - нормална цена - 68 лв. Да, но това не е нормално при положение, че същата терапия, но за лице и шия е 38 лв. И всички терапии с цени 38 лв. за лице и шия са на стойност 46 лв., когато се включва и деколте. Правила съм преди тази терапия и беше на нормалните цени.
Възмутена съм, че при сега рекламираните намаления е толкова спекулативно вдигната цената!
Оферта в Грабо - терапия лице, шия и деколте + сешоар = 39 лв.  при реална цена 88 лв. или спестяваме 56%.
Реално - терапията е 46 лв. плюс 20 лв. сешоар за средно дълга коса - 66 лв. или намалението е 41 %. Това е цената на офертата в реални цифри!!!!
Безкрайно съжалявам, че дъщеря ми знаейки, че харесвам и ползвам техните услуги, ми е купила такъв ваучер за подарък.
Дано коригират тази грозна постъпка!

# 66
  • Мнения: 4 422
Да и на мен ми направи впечатление това,но взех ваучер,защото отдавна я бях заплюла тая процедура да я опитам.

# 67
  • Мнения: 1 035
Добро утро ! Може ли някой да каже кои са фризьорите в Angel Face- Бургас ?Благодаря предварително   bouquet

# 68
  • Мнения: 0
Един съвет към всички, които искат да си правят перманентен грим:
Посетих едно от студията в София януари месец за перманентен грим на веждите, още чакам да ми се обадят за ретуш (вече 3 месеца!). Оказа се, че момичето е от Варна - няма лошо, но идва, взима ви парите и после - не се интересува. Едната ми вежда е много, много по-светла и различна от другата и сега трябва да търся друго място и отново да плащам. Като им звъня, ми казват, че не знаят и не могат да гарантират, че ще ми се обадят. Преди ползвах и други услуги в салона, отказах се от всички, много некоректно отношение от тяхна страна. Който има интерес, ще пусна и мои снимки на веждите ми, да видите на какво ме направиха.

# 69
  • Мнения: 3
Zdraveite!

Az sam nova vav foruma, no vidqh temata za salona i me zainteresuva. Skoro si kupih dva vauchera za"angel face" ot sait za grupovo pazaruvane.
Predstoi mi da gi izpolzvam i se nadqvam friziorite i manikuristkata da sa dobri. Sas sigurnost shte pisha mnenie sled tova.

# 70
  • Мнения: 0
Добро утро на всички Simple Smile
Отговарям на Мимозата:))Аз се запознах с масажистката Нели от салона на Калиманци по този повод, имах закупени ваучери за кавитация.Честно, не беше нищо особенно.Имах по-голям ефект от антицелулитния масаж, който ми направи.Спазих стриктно инструкциите, които ми даде след масажа и да Ви кажа, само от този масаж имах разлика 2 см от обиколката.По време на масажа нямаше болка, но си личеше че пипа здраво и знае къде и как.
Затова сега я издирвам, но не мога да я намеря.
Пак отправям молба, ако някой знае нещо за нея да каже.
Аз повече не съм стъпила в този салон

# 71
  • София
  • Мнения: 690
Здравейте, влизам в темата ви с въпрос-имате ли информация за салона в Лозенец, София и по-точно за масажите. Има промоция и се чудя след като изчетох коментарите ви. Явно доста често напускат...което не е добър показател.

# 72
  • Мнения: 0
Някой правил ли си е релефна ноктопластика с акрил в Бургаския салон? В сайта им пише че струва 90 лв. и искам мнения преди да отида там . Sunglasses

# 73
  • Варна
  • Мнения: 480
Записах сина ми при Ивелина за почистване на лице.Моля ,ако някой има впечатления от нея то нека сподели.прочетох цялата тема,мненията за салона са доста противоречиви за годините.Сега какво е положението,говоря за салона във Варна

# 74
  • Мнения: 2
Коя е тази Ивелина, да не е при Илияна?

# 75
  • Мнения: X
Здравейте, някой има ли скорошни впечатления от салона в София и по-конкретно от електроепилацията?

# 76
  • Мнения: 14
Здравейте.Отдавна не е писано тук,а търся мнение за фризьорските курсове които се провеждат там.Има ли някой който го е изкарал там и какви са му впечатленията?

# 77
  • Мнения: 0
Имам няколко приятелки, които са недоволни. Едната е ходила на курс и беше крайно разочарова от всичко, а една друга беше ходила на процедура за почистване - също остана много разочарована от невежеството и претупването на козметичката. Но не знам подробности. За мен това е достатъчно, за да се откажа да посетя този салон за красота!  Wink

# 78
  • Мнения: X
Аз пък съм доволна от салона в София.Правя си всякакви процедури и ми е добре

# 79
  • Мнения: 7
Здравейте,има ли някой информация дали в Бургас, курсовете си струват по конкретно за гримьор,или някой който е карал такъв курс някъде в Бургас и е доволен?

# 80
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз се интересувам от кола маската, която правят. Добра ли е и заслужава ли си? Ако някой е ходил в салона в София да сподели мнение, много ще съм благодарна. (:

# 81
  • Мнения: 2
Здравйте , подновявам стара тема относно салон Angel Face  и по специално както беше питала и друга дама : КАКВО СЕ СЛУЧВА В КУХНЯТА НА САЛОНА ? И ЗАЩО ИМА ТАКОВА ТЕКУЧЕСТВО НА ПЕРСОНАЛ ?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,интересуваме курсовете,които предлагат там.Има ли някакви отзиви за Бургас?

# 83
  • Мнения: 2
Здравейте!В момента карам курс за маникюр,педикюр и ноктопластика в Angel Face Бургас.В никакъв случай не ходете там.Курса струва 800 лв. и е пълна пародия.В момента салона затваря вратите си в Бургас,но все още имат работещи салони в София и Варна.Няма никакви условия,човека който ви се явява учител е некомпетентен и незаинтересован.Не обръща никакво внимание на курсиските си.Едновременно обучава и обслужва клиенти.Тоест неможе да обърне никакво внимание на учещия.Има дни в които даже не си в стая обуруднвана за маникюр,а си в стая за масажи, трябва да работиш на кушетка с печка която е набор на Лили Иванова понеже или има и друго момиче което се учи или има клиент на който трябва да се обърне внимание.На втората седмица маникюриската/учителка реши,че ще напуска,но от добра воля ще остане до края на септемви месец за да си довърши курсовете.Когато почнах курса ми беше казано,че краен срок няма и курса приключва тогава когато съм обучена и готова,не ми беше казано 1 месец,2 месеца и т.н.Все пак прецених,че до края на септември ми стават 2 месеца което мисля,че е достатъчно време за такъв вид обучение.Но шефката й в един слънчев ден реши,че желае салона да затваря началото на септември и курсиските да се спасяват да дават втората вноска да им се дава дипломата,а това дали са научили нещо нея естествено не я интересува.В крайна сметка учителката се застъпи за курсовете и й каза,че това време е прекалено малко и че все пак курса им струва 800 лв. и просто е смешно и леко казано несериозно за 1 месец да искат да вземат тези пари.Следваха викове и скандали и в крайна сметка въпросната шефка Алина Някоя си склони курса да приключи на 10.09.16г. което пак не е това което сме се разбрали,но вече немога да направя нищо по въпроса.Пълна пародия не си давайте парите там! #Cussing out

# 84
  • Мнения: 4 593
Леле, това звучи ужасно. Защо не ви върне парите или поне част от тях. Алина си я спомням когато преди години работих два дни за нея на рецепция. Голяма работохоличка. Имаше и камери. Не търпеше незапълнен график. Начина на запълване обаче хич не ми се нравеше, незнам толкова толкова години по късно пак ли е така, но до днес не съм срещала такава методика на работа.

# 85
  • Мнения: 1
Някой изкарал ли е курса за фризьор в Angel face в град София? Доволно ли сте от курса?

# 86
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравейте! В темата не е писано от много време... Интересувам се, има ли изкарали курсове там , тъй като съм решила да запиша миглопкастика и милроблейдинг във въпросния салон и търся мнения, благодаря!

# 87
  • Мнения: 1
Здравейте, искам и аз да ви разкажа за прословутите салони “ Ейнджъл фейс”, моя близка приятелка е работила там. Каза , че за няколкото месеца , които е прекарала там се е нагледала на много непрофесионализъм. Шефката записвала часове един през друг- за да не изпусне клиент( и най- вече пари), продавала е неща на хората с изтекъл срок на годност. В един определен момент е имало липса на персонал и рецепционистката е правила процедури на лице и кола маска, а най- смущаващото нещо било случай в който чистачката на салона е правила кола маска на клиентка.Отношението и заплащането били много ниски , а въпросната Алина - ми я описа като двулична и алчна жена.Чуете ли “ Ейнджъл фейс” - не ходете нито на процедури, нито на курсове. Само ще ви вземат парите , на вятъра!!!

Общи условия

Активация на акаунт