салони за красота "Angel Face"

  • 34 971
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте, някой има ли скорошни впечатления от салона в София и по-конкретно от електроепилацията?

# 76
  • Мнения: 14
Здравейте.Отдавна не е писано тук,а търся мнение за фризьорските курсове които се провеждат там.Има ли някой който го е изкарал там и какви са му впечатленията?

# 77
  • Мнения: 0
Имам няколко приятелки, които са недоволни. Едната е ходила на курс и беше крайно разочарова от всичко, а една друга беше ходила на процедура за почистване - също остана много разочарована от невежеството и претупването на козметичката. Но не знам подробности. За мен това е достатъчно, за да се откажа да посетя този салон за красота!  Wink

# 78
  • Мнения: X
Аз пък съм доволна от салона в София.Правя си всякакви процедури и ми е добре

# 79
  • Мнения: 7
Здравейте,има ли някой информация дали в Бургас, курсовете си струват по конкретно за гримьор,или някой който е карал такъв курс някъде в Бургас и е доволен?

# 80
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз се интересувам от кола маската, която правят. Добра ли е и заслужава ли си? Ако някой е ходил в салона в София да сподели мнение, много ще съм благодарна. (:

# 81
  • Мнения: 2
Здравйте , подновявам стара тема относно салон Angel Face  и по специално както беше питала и друга дама : КАКВО СЕ СЛУЧВА В КУХНЯТА НА САЛОНА ? И ЗАЩО ИМА ТАКОВА ТЕКУЧЕСТВО НА ПЕРСОНАЛ ?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,интересуваме курсовете,които предлагат там.Има ли някакви отзиви за Бургас?

# 83
  • Мнения: 2
Здравейте!В момента карам курс за маникюр,педикюр и ноктопластика в Angel Face Бургас.В никакъв случай не ходете там.Курса струва 800 лв. и е пълна пародия.В момента салона затваря вратите си в Бургас,но все още имат работещи салони в София и Варна.Няма никакви условия,човека който ви се явява учител е некомпетентен и незаинтересован.Не обръща никакво внимание на курсиските си.Едновременно обучава и обслужва клиенти.Тоест неможе да обърне никакво внимание на учещия.Има дни в които даже не си в стая обуруднвана за маникюр,а си в стая за масажи, трябва да работиш на кушетка с печка която е набор на Лили Иванова понеже или има и друго момиче което се учи или има клиент на който трябва да се обърне внимание.На втората седмица маникюриската/учителка реши,че ще напуска,но от добра воля ще остане до края на септемви месец за да си довърши курсовете.Когато почнах курса ми беше казано,че краен срок няма и курса приключва тогава когато съм обучена и готова,не ми беше казано 1 месец,2 месеца и т.н.Все пак прецених,че до края на септември ми стават 2 месеца което мисля,че е достатъчно време за такъв вид обучение.Но шефката й в един слънчев ден реши,че желае салона да затваря началото на септември и курсиските да се спасяват да дават втората вноска да им се дава дипломата,а това дали са научили нещо нея естествено не я интересува.В крайна сметка учителката се застъпи за курсовете и й каза,че това време е прекалено малко и че все пак курса им струва 800 лв. и просто е смешно и леко казано несериозно за 1 месец да искат да вземат тези пари.Следваха викове и скандали и в крайна сметка въпросната шефка Алина Някоя си склони курса да приключи на 10.09.16г. което пак не е това което сме се разбрали,но вече немога да направя нищо по въпроса.Пълна пародия не си давайте парите там! #Cussing out

# 84
  • Мнения: 4 590
Леле, това звучи ужасно. Защо не ви върне парите или поне част от тях. Алина си я спомням когато преди години работих два дни за нея на рецепция. Голяма работохоличка. Имаше и камери. Не търпеше незапълнен график. Начина на запълване обаче хич не ми се нравеше, незнам толкова толкова години по късно пак ли е така, но до днес не съм срещала такава методика на работа.

# 85
  • Мнения: 1
Някой изкарал ли е курса за фризьор в Angel face в град София? Доволно ли сте от курса?

# 86
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравейте! В темата не е писано от много време... Интересувам се, има ли изкарали курсове там , тъй като съм решила да запиша миглопкастика и милроблейдинг във въпросния салон и търся мнения, благодаря!

# 87
  • Мнения: 1
Здравейте, искам и аз да ви разкажа за прословутите салони “ Ейнджъл фейс”, моя близка приятелка е работила там. Каза , че за няколкото месеца , които е прекарала там се е нагледала на много непрофесионализъм. Шефката записвала часове един през друг- за да не изпусне клиент( и най- вече пари), продавала е неща на хората с изтекъл срок на годност. В един определен момент е имало липса на персонал и рецепционистката е правила процедури на лице и кола маска, а най- смущаващото нещо било случай в който чистачката на салона е правила кола маска на клиентка.Отношението и заплащането били много ниски , а въпросната Алина - ми я описа като двулична и алчна жена.Чуете ли “ Ейнджъл фейс” - не ходете нито на процедури, нито на курсове. Само ще ви вземат парите , на вятъра!!!

Общи условия

Активация на акаунт