салони за красота "Angel Face"

  • 34 925
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 175
Бях дълги години тяхна клиентка в салона във Варна.
Харесвах ги и бях доволна.
Дикато Алина движеше нещата всичко беше ок. Когато зачезна и качеството спадна безобразно..
В София ходих също няколко пъти, но все не бях доволна - цените високи, качеството нищо особено..

# 46
  • Мнения: 0
аз съм от доволните.Различни хора различни предпочитания.Посещавам този салон във Варна от 3г. и съм изключително доволна от профеисионализма и качеството на работа.Ползвам почти всички услуги .Винаги е много чисто.Направило ми е впечатление ,че никога не съм виждала даже и една хартийка в кошчето за боклук.Е има и недостатаци ,но са нищожни сравнение с това което се предлага.Аз лично препоръчвам салона на всички мами.

# 47
  • Мнения: 4 418
За чистотата -чисто е и педикюр и маникюр и каквото и да правят всичко е измито,дезинфекцирано...
Само дето постоянно с това настояване за час или опитите да ти спестят някоя промоция,намаление..

# 48
  • Мнения: 0
Аз вече съм изказвала мнение относно салона, но ми се иска да помоля някой от работилите в "Angel Face" Бургас да споделят какво се случва в "кухнята" на салона. Сигурна съм, че тогава ще стане ясно защо толкова мними потребители се напъват да ни го хвалят. Едва ли има салон с по-голямо текучество от "Angel Face". А колко хора има излъгани.....Хайде, момичетата работили за дълго или кратко включете се!!!

# 49
  • Мнения: 4 569
Не искам да прозвучи така, че все едно реклама им правя, но това което си е, си е. Ползват се само качествени, вносни продукти и апаратурата също е на ниво. За хигиената се държи много строго и за отношението към клиента.
Цените също са на ниво. Tired

# 50
  • Мнения: 97
Бях дълги години тяхна клиентка в салона във Варна.
Харесвах ги и бях доволна.
Дикато Алина движеше нещата всичко беше ок. Когато зачезна и качеството спадна безобразно..
В София ходих също няколко пъти, но все не бях доволна - цените високи, качеството нищо особено..
Алина си е пак в салона и си движи нещата, лично я видях в петък като ходих на масаж Peace

# 51
  • Мнения: 4 564
Алина е класическата работохоличка има какво да се научи от нея , но пък и за някои неща прекалява
много държи на хигиена , обслужване , отношение ... както и да има много работа
идеята за картони на клиентите също е добра , както и поздравителните смс -си , не съм срещала това на други места
това за предварителното засписване на примерен час не ми харесва и прозвъняването на администраторката да напомни ,че е време да посетиш салона
 сигурно на практика се получава график с нереални часове

# 52
  • Мнения: 4 418
напълно съгласна съм  Peace

# 53
  • Мнения: 0
Лично аз и моите приятелки  не сме доволни от мишо.Специално в сешоара и подстригването не  е това което трябва да е.
преди него работеше едно момиче беше перфектна,но тя излезе в майчинство.Преди три дни ходих на процедури там и пробвах новата фризьорка,страхотна е такъв сешоар
не са ми правили.Препоръчвам я на всички.

# 54
  • Мнения: 333
mama elfi4ka Аз преди няколко години кандидатсвах там за работа. Бяхме на "обучение" няколко момичета. Издържах 3 дена на мизерията там. Искаха да ни обучават в продължение на 1 месец и ни искаха да им вършим мръсната работа (и то скришом защото сме без трудов договор), което нямаше нищо общо с позицията за която бяхме кандидатсвали. Бях свидетел и как на маникюристката, докато имаше клиентка и свърши лакочистителя от марката, която те използваха. Светкавично управителя накара да купат от най-близката аптека най-обикновен и евтин лакочистител и го изпразниха в старото шишенце уж от същата марка.

Много ми паднаха от очите още тогава, повече не съм стъпвала там и никога няма да стъпвам.

# 55
  • Мнения: 0
Шехерезада ти като тяхна конкурентка напълно те разбирам .Но като клиентка не.Това което пишеш са долни лъжи .Мои приятелки ми препорачаха този салона ,които го посещават поне от 6г,аз също го посещавам не от скоро,да не говорим ,че моя позната също е кандидатствала като теб за работа там,това което тя ми каза е че,изискванията са много високи.Аз  лично смея да твърдя като човек посещавал доста салони,че в този салон нивото е много добро.Според мен никога няма да те допуснат преди да си минала обучение да работиш и да влизаш при клиенти, и немисля че ,това е само така в този салон.Това което твърдиш,че ти си видяла според мен е твоя измислица,и то от потенциален конкурент.Във форумите трябва да пишат само реални клиенти ,било доволни или недоволни

# 56
  • Мнения: 333
Zana не съм длъжна да обеждавам никой. Някой попита за това и аз споделих това, което бях видяла тогава. Някъде да съм писала "не отивайте там"? Споделих си мнението.
Това дали ще вярваш или не вярваш си е твое решение. Wink

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 09:58 от Sahraweya

# 57
  • Варна
  • Мнения: 162
Отварям отново темата, защото минават всякакви граници. Винаги трябва да чакам около 30 минути преди да вляза за процедура. Ами нямам такова време. Като вляза и ме оставят на пара излизат в стаичката да си говорят, отново ги няма продължително време. Като ми сложат маската кръста и главата ме заболяват да ги чакам да се върнат. И Зина и Илияна правят такова грубо почистване, че направо ми се плаче. Зина претупва нещата и си личи, че ужасно я мързи. Илияна винаги е с някакво страшно пренебрежение. Имаше една козметичка Дари, беше вече не първа младост, обаче не издържа жената. Като легна на масата и като почнат да ме засипват с предложения това искаш ли, онова да ти направя ли? Просто ми става супер неудобно. Съгласна съм да ми звънят, обаче да си спазват часовете и почистването да не бъде тип азиатско мъчение.

# 58
  • Мнения: 0
    Едно голяяямооооо НЕ и от мен и по специално за салона в Лозенец,София! #2gunfire Качеството беше под всякаква кртика, а така наречените "козметички" се държаха невероятно надменно! В случай че някой го мързи да работи, няма нужда да пуфти по време на дадена процедура и да изявява нежеланието си да върши тази работа. Определено съм адски разочарована. Няма да повторя тази грешка!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 230
Не съм ползвала други услуги освен масаж в салона им във Варна и няма да ги коментирам, но искам много да похваля масажистката им в момента - Деница. Прави страхотен масаж! Ние се изредихме цялото семейство при нея - аз, мъжа ми, свекърва ми, смятам и майка ми да пратя. И висчки са изключително доволни.
Преди съм ходила на масаж в същия салон при друго момиче и мога да кажа, че няма нищо общо с това, което Деница прави. Препоръчвам я горещо!
Но и цените им не лъжат де.. 22 лв. е частичния, а цялостен - 35 лв.

Общи условия

Активация на акаунт