салони за красота "Angel Face"

  • 34 981
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Аз им бях клиентка във Варна за почистване на лице, но не издържах на постоянното звънене по телефона за записване на час!Не съм ходила от година. С малко дете съм и не знам накъде ще съм след 1 месец  на 14 в четвъртък например,не мога да си правя такива дългосрочни планове!Иначе ми харесва, че е чистичко и спретнато в салона. Някой знае ли какви са актуалните промоции за декември?

# 61
  • Мнения: 4 422
Намаление 20 % на мезотерапията с кислород-измишльотина е по принцип за мен,правих я няколко пъти..При закупуване на ваучер -подарък процедура каквато се падне. Имаше при почистване на лице подарък частичен масаж,маникюр..Сега има и промоция на парафинова терапия за ръце -12лв  Peace

# 62
  • Мнения: 97
Намаление 20 % на мезотерапията с кислород-измишльотина е по принцип за мен,правих я няколко пъти..При закупуване на ваучер -подарък процедура каквато се падне. Имаше при почистване на лице подарък частичен масаж,маникюр..Сега има и промоция на парафинова терапия за ръце -12лв  Peace

А какви са процедурите за подарък? От тези евтините до 20 лв. ли?

# 63
  • Мнения: 4 422
естествено  Grinning

# 64
  • Мнения: 0
Момичета, не мога да си намеря написаното от преди нчколко дни Sad
Ходих в салона на Калиманци нчколко пъти на масаж, момичето беше супер, но Cry
Вече не работи там,махнала се е...защо ли?
Е попитах една от служителките, не каза много...само че без договор и пари малко трудно се стои 13 часа на работа.
Жалко, беше много добра!!!!Казва се Нели, ако някой и има координатите, моля дайте ги Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 97
Подновявам темата с възмущение въпреки, че досега винаги съм подчертавала положителните си впечатлениия от салона, визирам този във Варна.
Покрай модните сега предплатени намаления и те пускат оферти. Нормално. Ненормалното е обаче в офертата за Варна. Терапия за лице със злато за лице, шия и деколте - нормална цена - 68 лв. Да, но това не е нормално при положение, че същата терапия, но за лице и шия е 38 лв. И всички терапии с цени 38 лв. за лице и шия са на стойност 46 лв., когато се включва и деколте. Правила съм преди тази терапия и беше на нормалните цени.
Възмутена съм, че при сега рекламираните намаления е толкова спекулативно вдигната цената!
Оферта в Грабо - терапия лице, шия и деколте + сешоар = 39 лв.  при реална цена 88 лв. или спестяваме 56%.
Реално - терапията е 46 лв. плюс 20 лв. сешоар за средно дълга коса - 66 лв. или намалението е 41 %. Това е цената на офертата в реални цифри!!!!
Безкрайно съжалявам, че дъщеря ми знаейки, че харесвам и ползвам техните услуги, ми е купила такъв ваучер за подарък.
Дано коригират тази грозна постъпка!

# 66
  • Мнения: 4 422
Да и на мен ми направи впечатление това,но взех ваучер,защото отдавна я бях заплюла тая процедура да я опитам.

# 67
  • Мнения: 1 035
Добро утро ! Може ли някой да каже кои са фризьорите в Angel Face- Бургас ?Благодаря предварително   bouquet

# 68
  • Мнения: 0
Един съвет към всички, които искат да си правят перманентен грим:
Посетих едно от студията в София януари месец за перманентен грим на веждите, още чакам да ми се обадят за ретуш (вече 3 месеца!). Оказа се, че момичето е от Варна - няма лошо, но идва, взима ви парите и после - не се интересува. Едната ми вежда е много, много по-светла и различна от другата и сега трябва да търся друго място и отново да плащам. Като им звъня, ми казват, че не знаят и не могат да гарантират, че ще ми се обадят. Преди ползвах и други услуги в салона, отказах се от всички, много некоректно отношение от тяхна страна. Който има интерес, ще пусна и мои снимки на веждите ми, да видите на какво ме направиха.

# 69
  • Мнения: 3
Zdraveite!

Az sam nova vav foruma, no vidqh temata za salona i me zainteresuva. Skoro si kupih dva vauchera za"angel face" ot sait za grupovo pazaruvane.
Predstoi mi da gi izpolzvam i se nadqvam friziorite i manikuristkata da sa dobri. Sas sigurnost shte pisha mnenie sled tova.

# 70
  • Мнения: 0
Добро утро на всички Simple Smile
Отговарям на Мимозата:))Аз се запознах с масажистката Нели от салона на Калиманци по този повод, имах закупени ваучери за кавитация.Честно, не беше нищо особенно.Имах по-голям ефект от антицелулитния масаж, който ми направи.Спазих стриктно инструкциите, които ми даде след масажа и да Ви кажа, само от този масаж имах разлика 2 см от обиколката.По време на масажа нямаше болка, но си личеше че пипа здраво и знае къде и как.
Затова сега я издирвам, но не мога да я намеря.
Пак отправям молба, ако някой знае нещо за нея да каже.
Аз повече не съм стъпила в този салон

# 71
  • София
  • Мнения: 690
Здравейте, влизам в темата ви с въпрос-имате ли информация за салона в Лозенец, София и по-точно за масажите. Има промоция и се чудя след като изчетох коментарите ви. Явно доста често напускат...което не е добър показател.

# 72
  • Мнения: 0
Някой правил ли си е релефна ноктопластика с акрил в Бургаския салон? В сайта им пише че струва 90 лв. и искам мнения преди да отида там . Sunglasses

# 73
  • Варна
  • Мнения: 480
Записах сина ми при Ивелина за почистване на лице.Моля ,ако някой има впечатления от нея то нека сподели.прочетох цялата тема,мненията за салона са доста противоречиви за годините.Сега какво е положението,говоря за салона във Варна

# 74
  • Мнения: 2
Коя е тази Ивелина, да не е при Илияна?

Общи условия

Активация на акаунт