Анкета-изследване на майчината умора и сън

  • 4 625
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Интересно ми беше. Попълних я.

# 16
  • Мнения: 5 401
И аз не се стърпях да фалшифицирам реалната възраст на Калоян.  Blush

Въпросите не ми изглеждат странни, а доста обширни.  Peace Явно проучването е истински сериозно след като се търсят различни аспекти и причини за здравословното състояние на майката и бебето.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 433
Отчетох се и аз.
Въпросите са си най-нормални за научно изследване. На места бих ги разширила и задълбочила още малко. Но аз съм повредена на тази тема - 10 г. от живота си съм отдала на социологически и маркетингови изследвания за една от най-големите фирми у нас  Mr. Green
Накрая имаше и място за свободни писания към авторите на анкетата, Martani ,можеш да го използваш  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 376
Отчетох се и аз.
Накрая имаше и място за свободни писания към авторите на анкетата, Martani ,можеш да го използваш  Simple Smile
Bilkata, ама не мога да се варна назад....как 6те разберат кѕм коиа анкета да направиат допалнениа? (ниамам кирилица, сајалиавам)

# 19
  • Мнения: 11 004
И аз се "върнах" малко назад във времето, за да я попълня. Simple Smile
С изключение на няколко въпроса, анкетата е задълбочена и добре обмислена.

# 20
  • Мнения: 5 391
И аз я попълних, ще се радвам да мога да видя резултаите.

# 21
  • Мнения: 804
Попълних я. Интересна е.
Свирнете ако някой види като излязат резултатите.  Whistling

# 22
  • Мнения: 3 869
И аз се включих. Много ме впечатли количеството на въпросите и възможните връзки за проследяване - като знам как се обработват статистически такива въпросници, бая работа са си отворили от екипа. Ще гледам за резултатите  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 289
И аз ще очаквам с интерес резултатите.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 844
И аз я попълних и чакам резултатите

# 25
  • Мнения: 75
Беше интересно. newsm10

# 26
  • Мнения: 256
И аз я попълних, отивам да спя!  Laughing

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Интересна е анкетата Peace

# 28
  • Мнения: 925
А може ли който види кога са излезли резултатите, да сподели тук? Simple Smile Ще сме благодарни!   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 743
попълних анкетата, чакаме резултатите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт