с Рамадан карим и приказки от Шехарезада заповядайте при нас -83

  • 25 987
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
ХеЛоУ и от мен и Честита тема,Дтти Загавието е бомбааа!!!  Grinning   bouquet
Копин Добре Дошлаа!
Кате и ние от мойто училище имахме проект наречен Леонардо. Ако не се лъжа,през 2 години имаме такъв. Ама какъв екшън си преживялаа  Peace
Ще гледам сега,събота и неделя да посетя роднини и тн... че да не ме карат през Рамадан по обяд да ходя,и ще има хайдее хапнии,не може така на гости си дошлаа... (ужас  ooooh! )
Шехи Дано да намеря книгата!   bouquet
 Дезърт къдее изчезнаа?  Confused
Наде добре си прекарваш ти!  Simple Smile у съседи на моабет ходишш  Simple Smile
 Hug на всичкии

# 16
  • Мнения: 112
хеи хеи чакаите и аз идвам при съседа Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 206
aaaa sexy ти не си ли на училище, къде така по моабети. Много ми харесаха снимките ти... ще има ли продължение?

# 18
  • Мнения: 112
ами аз не ходя много на лекции ,то няма смисъл така или иначе си купувам учебниците и пак си взимам изпититте.
за продължение незнам,то така от разстояние не става-аз така мисля

# 19
  • Мнения: 3 215
Не става или не искаш  newsm78

# 20
  • Мнения: 48
Здравейте и аз да се разпиша в новата темичка Деси прекрасна е.Вижте какво интересно филмче намерих незнам може и да сте го гледали за една българка приела исляма.http://noorbg-myway.hit.bg/milena%20irshad.html

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 15:16 от reni31

# 21
  • Мнения: 112
става,ама той  си живее и работи в Бейрут,аз съм си в бг,ще видим какво ще стане

# 22
  • Мнения: 569
  Привет и от мен момичета! Честита нова Празнична тема! Благодарско на Деси  bouquet
   Нека наистина е изпълнена с по- добри новини , хубави емоции и позитивни постове!
    Ние сме по- добре- благодаря на момичетата за пожеланията! Heart Eyes
     Следобяд сме пак на преглед- дано вече е здраво гърлото Praynig
      Хубав ден на всички и до после!
     

# 23
  • Мнения: 3 215
Секси, а какво работи?Сори,че питам,но сигурно и други любопитки има  newsm78
Дина, радвам се,че има подобрение!

# 24
  • Мнения: 569
 Ей на това попаднах преди малко в съседната темичка и се отказах да съчувствам на дамата Laughing
 Още една много "видяла; прочела;преживяла ;опознала от първа ръка" арабския свят дама Laughing
 Желая и безпроблемно раждане !
 
Не знам дали имам най-злобната свекърва на света, но със сигурност се нарежда към първите места. Предстои ми съвсем скоро да раждам и все не мога да се оттърва от думите, които тя е казала.

Цял живот е "учила" сина си, че ако имало усложнения при раждането, да изберял живота на детето пред живота на майката; че щяло много лесно да се намери нова майка за детето. Crying or Very sad То сякаш така става - та никоя жена не може да обича моето дето колкото аз ще го обичам. И какво значи нова майка, та майката е една, всяка друга ще е мащеха на детето. Щом ме видяла за пръв път, му казала, че не съм можела да му родя, че съм имала тесен таз. Вместо да е човек и да ми пожелае леко раждане, тя тръгнала такива ужастни неща да говори. И това го казва жена, която никога не е раждала(осиновила е сина си) и има два аборта! Та нали живота на детето бил най-важен, защо е правила аборти тогава? Това си е нейн избор и всяка жена има право на избор, ама това си противоречи с нейните думи, то щом не е на нейн гръб правилата се променят нали, колко удобно само.

Що се отнася до мен, ако й предстоеше раждане, щях да й пожелая леко раждане, това го пожелавам на всяка жена. Не мога даже да си представя как може една "жена" да говори такива неща толкова хладнокръвно. Лекарите ако я чуят, ще й се изсмеят направо - то такъв момент за избор изобщо не съществува, те винаги гледат да спасят майката и никой не би тръгнал да пита кого избирате да живее. Е, в арабския свят, където жената е нищо, може и така да се прави.

Лошото е, че аз нямам вече какво да си кажа с нея и не мисля, че някога ще говоря с нея. Щом е такава "доброжелателка", просто тя не съществува вече за мен.
   

P.S.Ама и на свекърва е "случила" , де-ужас!
Sorry ,че спамя темата Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 215
Е, за свекървата не знам, но пък авторката много злоба е събрала.И явно е голяма познавачка на арабския свят.Да заповяда малко и тук, да ни понаучи,таман преди Рамадана  #Crazy

# 26
  • Мнения: 502
ехееее честита нова темичка! то аз докато седна на компа и цели 2 страници вече. а уж е събота и всички са нанякъде. тука така се заоблачи, че така се успокоявам и залъгвам дето не можах да отида на плаж. то вече избелях и няма тен. но догодина ще се постарая де!
Дина- да оздравява по-бързо малкия сладур, че да се захваща пак с игрите! тука едни вируси има, ужасно е и все треперя от страх...
Наде- ей сега ще ти пиша, но принцеската ми има мобилния номер. бях й го дала отдавна като идвае за един изпит.
Ели/ Шехерезадке- ти няма ли да забегне на някъде да почиваш уикенда?
Кате Марокита- голям екшън си имала. и на мене все така ми се случва като реша нещо да правя все в последния момент се почват едни телефони, едно чудо. направо ужассс..
чао за сега да си почина и аз малко, че досега вилнях с домакинските задължения.

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
къде е арабското, бре?дай темата, 4е следя една друга за едни романи,та там доста бълво4 има за арабското!ох, да видя и по-лошо може да има от моята, но знам ли медал за търпение  дали раздават?
аз ви съветвам, ако не сте изгледали новия филм на адл имам и омар шериф, да го видите! хубаво е да  го изгледате с широко отворени о4и и душа! това е  моето разбиране  за религиите! много силен за мене беше филма! хасан и муркус се казва!

# 28
  • Мнения: 3 215
Този филм не го ли коментирахме в една предишните теми  newsm78 Дайте ми заглавието на английски,за да си го сваля евентуално отнякъде.
За какви романи следиш тема, Марси?Светни ме да и хвърля едно око и аз. Thinking
Ели,може да се каже,че почивам - вкъщи съм си  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 112
работи в офис занимава с някакви финансови работи.на 24 години е.има 1 сестра.бил християнин

Общи условия

Активация на акаунт