с Рамадан карим и приказки от Шехарезада заповядайте при нас -83

  • 25 991
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
оооф като пишат такива глупости! имам чуството ,че все едно за мен се говорят !
И направоооо в сърцето ме бодат #Cussing out  #Cussing out

# 46
  • Мнения: 2 804
Не е връзвайте момичета , тя  е ясна !
Ние да сме добре пък те нека си пишат простотиите .

# 47
  • Мнения: 3 215
Пълно е компетентни комплексари. Всеки сам си знае и сам си решава къде и какво да прави и с кой да бъде...
Разан, престраши се, представи се; виждам те,че четеш редовно  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 169
Naairah, знам мила аз прочетох поста ти там но ти обарна ли внимание че даже и мъж има в кюпа.Много ама много  е грозно, направо съм бясна как може да са толкова слепи тези хора,че ти българите са цъфнали та вързали. Толкова сме по-меркантилни ние бг-те че нямам думи.
Една история ще ви разкажа- та имаме приятелско семейство женени от 10-15 год и детенце имат даже, уж щастливо женени та нещеш ли един ден се оказва че съпруга нестига че любовница има ами и дете има с нея, а той нито беше разведен нито разделен с жена си.Сега вече са разведени доколкото разбрах. Та не знам защо ли някой се опитва правосъдие да раздава и да плюе когато маи маи и ние не бг-те не сме китки!

# 49
  • Мнения: 2 804
  bouquet

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 18:56 от makaui daniela

# 50
  • Мнения: 3 215
Съжалявам,че изобщо, че се зачетохме в онази тема. Съветвам ви да я зарежете. Има хора, които само това чакат - да се заяждат и обиждат.Така си избиват комплексите, милите. А специално за бг-рина най-любимия начин е да плюе по мюсюлманите и различните хора изобщо, така се чувства най-велик....

# 51
  • Мнения: 1
Права си Шехи...ако си в кондиция пусни някой разказ  Grinning
 Hug

# 52
  • Мнения: 3 215
След безкрайната прегръдка се отправихме към вътрешността на комплекса - минава се през вход от арки, след това под открито небе по едно мостче, а от двете страни има езерца и различни птици, после пак арки и се влиза или по-точно излиза (защото е на открито) в централната част.Има сцена, на която всяка вечер се изнасят представления, а наоколо - магазинчета и много кафенета - със столове и масички или с възглавнички на земята. Зад сцената комплексът продължава, има ресторанти, други кафета, друга сцена или по-точно арена,на която се изнасят още представления. Изобщо атмосферата е много приятна, релаксираща или заредена с емоции в зависимост от това къде си. Всичко е много цветно и ефектно заради интересното осветление. През деня е затворено, магията започва с падането на мрака и настъпването на нощта.
Седнали на възглавничките пред сцената си говорехме и гледахме шоуто и сякаш никога не се бяхме разделяли...Имаше много за разказване.Нещата около него се бяха променили - вече не работеше в дюкяна на чичо си, а заедно с приятели бяха отворили агенция за екскурзии. Бяха 6-7 човека - кой от кой по-чаровен и забавен...

Ще продължа след малко..

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 23:12 от Old Sport

# 53
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета, вие защо си мислите,4е 4ета без да се меся! не се ядосвайте, заради хора, които говорят за себе си, но не знаят какво ще им сервират като изненада децата им! ако не са толерантни към избора на никой и отъждествяват исляма само с насилие и тероризм и мислят, 4е само за арабския свят важат слу4аи като посо4ения, жалко за тях! при смесените бракове, както и при обикновените, при определени обстоятелства винаги можеш да си загубиш децата! да не се слу4ва! Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 18 055
А бре хора, вие пак ли се впечатлихте от писанията на някой си... Rolling EyesВсеки е свободен да говори каквото си ще, вие си имате своята собствена истина , своето позитивно отношение към арабите и ислямския свят изобщо и то изградено на базата на преки впечатления...Какво толкова живо ви интересува мнението на някой, абсолютно незапознат с нравите и традициите на Ориента,някой, който анонимно в нет пространството, пишейки глупости, избива собствените си комплекси за малоценност?! newsm78Я оставете тая работа, подобен диспут с комплексари, свикнали принципно  да осъждат различността във всякаквите й форми,никога няма да доведе до консенсус..Само ще си скъсате нервите!  Peace
Виждам, Шехи ни е поднесла поредната приказка, т.е  май само началото й... Mr. GreenВ пъти по-приятно четиво , макар и не толкова шокиращо като книжката на Бети Махмуди и обсъждания от вас форум! Mr. GreenЧакам с нетърпение продължението..
Да ви кажа - много непостоянен човек съм..За н-ти път си промених мнението, но този път окончателно.Утре, вместо да поема с девойките към Варна и оттам към Камчия, ще се отправя  с тяхчак към Синеморец.Моя приятелка имат хотел там и сега, когато напливът е по-малък, ще се видим на спокойствие, моичките ще си играят със сина й, заедно ще ходим на плаж и т.н..А куриозът е, че в София живеят на една пряка от нас, децата учат в едно у-ще и въпреки това успяваме рядко да се засечем..Камо ли да си поговорим..Та така, ще ми липсвате 4-5 дни. CryТам има нет, ама възнамерявам да не засядам много пред компа.. Wink

# 55
  • Мнения: 3 215
Слушайте Теди и Марси!Напълно са прави. Животът винаги е пълен с изненади, въпрос на време е нещата да се обърнат за тези,които имали "генетична непоносимост" към определени хора.Гледайте себе си и собственото си благополучие. Да са живи и здрави останалите. Има кой да ги съди и наказва. Продължавам сега да разказвам..

# 56
  • Мнения: 206
Шехи и аз така мисля, не казвай никога "никога" и не сочи с пръст. Виждала съм такива случаи, плюят разведени жени, а после самите те се развеждат, слагат някого какъв ли не, а после живота ги завърта така, че тях почват да слагат... Плюят някоя държава, а после живота там ги праща по една или друга причина... Когато отричаш нещо, живота ти праща изпитание да се докоснеш до него по някакъв начин и да разбереш колко прибързано си отричал нещо, което не познаваш. Е, има и хора, които така си отиват слепи от този свят...

# 57
  • Мнения: 3 215
Разбираха се без много думи, живееха заедно, бяха като братя. Такова приятелство е много типично за египтяните - ръката си дават за приятел. Не съм го виждала другаде чак до такава степен. Имаха офис в един от хотелите наблизо, а вечер бяха в 1001 нощ, където също имаха щанд.
Та живееха те задружно, с чар и усмивка пленявахе клиентите си и ги водеха из пустинята, гмуркаха се с тях, забавляваха ги.Излишно е да казвам,че голяма част от клиентелата беше от женски пол...
Обитаваха един апартамент в Шарм, в нов квартал, за съжаление в напълно противоположна посока и на доста голямо разстояние от моя хотел. Вечер след работа хващах такси и отивах в 1001 нощ, а след като те свършеха работа се оттегляхме на среднощна вечеря в апартамента им - мнооого вкусна, на земята, разбира се. Въпреки,че имах прекрасна обител в хотела, не можехме да се виждаме там,така че плащахме за апартамент в същата сграда или (тук по-моралните да не четат) се промъквахме в съседния на техния апартамент.Момчето беше изнамерило начин да влизаме през прозореца и ... да излизаме оттам.Абе изобщо калпазанска работа, но пък забавна. (Не ме съдете прекалено строго)
За съжаление не всичко беше розово,даже почти нищо не беше...Беше ноември след атентатите в Ню Йорк, туризмът в Египет бе пострадал сериозно. Имаше туристи,но нищожен брой в сравнение с това време на годината преди.Никога няма да забравя оклюмалите продавачи в магазинчетата в центъра.Бизнесът им едва вървеше,бяха без настроение.Иначе безгрижни и вечно усмихнати,сега седяха смълчани в дюкяните си и проклинаха на ум. Те бяха пострадали от атентатите точно толкова колкто и целия останал свят.Даже не се пазаряха, а това е равносилно на смърт за тях.
В хотела ми положението не беше по-добро. Капацитетът му беше за поне 500 човека, а нямаше повече от 30-40 госта. Познавах ги по име.Бяха предимно швейцарци и немци. Те се наслаждаваха на спокойствието, бяха по-възрастни хора. Италианските туристи, на които в огромна степен се крепи туристическата индустрия в Шарм, бяха изчезнали. Италианците са плашливи, не смееха да рискуват и ходеха да почиват другаде по света.Поне за известно време. И ето,че настъпи обрат - дойдоха руснаците!Както е известно те от нищо не се плашат, калени са.Цените бяха паднали достатъчно,че да предпочетат Шарм пред Хургада.Дотогава Хургада беше руски бастион, от години руските туристи се чувстваха като у дома си там,но като цяло не припарваха в Шарм. Ето, че нещата се промениха. За добро или лошо руските туристи започнаха да нахлуват в Шарм.Продавачите в магазините проговориха руски буквално за една нощ.Винаги са ме изумявали с адаптивността си.Сега повече отвсякога я демонстрираха, бореха се за хляба си!
Лека-полека нещата започнаха да се нормализират.Усмивката започна да се връща на лицата на хората. Беше интересно да се наблюдава промяната.Не съжалявам,че бях там и станах свидетел на процеса.
Интересното беше,че Рамаданът щеше да започне всеки момент - точно както сега. Туристите в хотела предпочитаха да хапват на плажа, и аз бях единственият човек,който обядваше в ресторанта.Лошо няма,но ресторантът побираше към 350 човека...та беше малко странно да хапвам там сама.Особено като разбрах,че готвят специално за мен,а през цялото време постят.Така,че елиминирах обеда за месец.Сърце не ми даваше да ям там,а те да ме обгрижват като някоя принцеса,докато се борят с глада и жаждата. Naughty

Ето това е една трета от въпросния ресторант:

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 21:14 от Old Sport

# 58
  • Мнения: 3 215
О,Наде, тъкмо щях да кажа,че отиде при съседа и забрави да се върнеш  Mr. Green Абсолютно си права. Възмездие винаги има,а най-лошото е,че много често за греховете на родителите си, плащат децата.Да мразиш някой просто, защото е различен, е примитивно.Затова няма защо да се изненадват,ако някой им отвърне със същото...А човек е чужденец и различен почти навсякъде по света.

# 59
  • Мнения: 206
Шехи то съседа остай, с него беше весело, ама като дойде и родата забравих за децата
 #Crazy  #Crazy  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт