Режимът на д-р Ори Хофмеклер 5

  • 17 712
  • 463
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 487
Здравейте момичета къде се губите  newsm78 искам да ви споделя какво реших,ще си направя мой режим на хранене,нещо като смесица от всички диети  Embarassedсутрин ще закусвам овесени ядки с мед,на обяд месо,пилешко с някаква салата за вечеря също,а между храненията някакъв плод,ще продължа с тренировките,онзи ден си взех нов L-карнетин,че ми свърши,ми това е ако мога така да се храня мисля,че ще махна тези 6-7кг.Естествено сладко и тестено  Naughtyще си пиша за резултатите тук,нямате нищо напротив предполагам  BlushТа да кажа започвам от 76кг.  Embarassed Embarassed Embarassed  от утре,заредих си някои неща,като овесени ядки месо,и тн.,на домашните им казах,който иска да яде с мен ако не да казват какво да им готвя  Crossing Armsзащото ми омръзна,мина на някаква диета и те все ще искат нещо което да ме изкуши  ShockedДо после сега ставам да храня дребосъка  Hug

# 406
  • Мнения: 2 149

Привет и от мен Hug
Аелис весело прекарване в Пловдив Wink
 jinjer_78 браво на теб  smile3521Цвети добро решение си взела,само незнам тези овесени ядки са диетични наистина,но са доста калорични.Но пък от друга страна ти тренираш и ти трябва въглехидрат,така че newsm10
Тук застудя вече,днес цял ден не сме излизали,лежим си и си почиваме Wink

# 407
  • Мнения: 487
Добро утро поспаланки заповядайте


                                       

mery_79  и аз се замислих за овесените ядки,но пък аз ги взимам сутрин и то по една чашка,а и друго не ми идва на ум какво мога да закусвам,немога да почна с месо от сутринта,пък плодовете съм си ги оставила за междина закуска  Simple SmileАелис прибрахте ли се как изкарахте в Пловдив?
Аз ще ставам от компа защото малката вече е будна,времето днес ще е хубаво и ще сме на разходка,весел и усмихнат ден момичета   bouquet


# 408
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Flutter!

Цветомира ,прибрахме се, много добре си прекарахме - хапнахме, пийнахме и попяхме Joy.Добре ми звучи това, което си решила да хапваш, да споделиш резултати Wink.

mery_79 , и тук застудя, у нас вече пускаме климатика Crazy.

Прибрахме се кьм 11ч., но веднага изведохме децата и нямах време за компа Heart Eyes. Сега сьс скьпия сме в клуба, ще наглеждам форума оттук Wink.

Чао за сега Hug  bouquet Hug.

# 409
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Пиша ви, докато чакам да стане кафето, ето и за вас Flutter:

                             

Тази сутрин скъпият се събуди с един час по-рано, че е забравил да си коригира времето на мобилния телефон Joy.Днес ще ходим да оглеждаме 3 апартамента  - единият още не знам по кое време, другите два към 4.30-5ч.

Цветомира , как върви, удържаш ли фронта Wink?

mery_79 , колко време ще си в трета фаза?А по време на 4-та абсолютно всичко ли може да се яде?

jinjer_78 , отличничке Wink Hug!

фетица , има ли лунуване скоро?

Jerry F   Hug  bouquet Hug!

Кафето е готово , отивам да го дегустирам Wink.

Чао за сега Hug  bouquet Hug!

# 410
  • Мнения: 286
Мммм хубаво кафенце Аелис ,благодаря,аз още не съм пила но сега ще си направя Peace
Много ме развесели това за отличничката hahahaблагодаря ти Hug
Ние пък се стягаме тази седмица да водим децата до моят роден град Чирпан,че не сме си ходеле 1г и половина и е крайно време да навестим другите баба и дядо и моите приятели и роднини там,и ние се готвим за гости,трапези,разкази и смях,общо взето пиене ядене и спане Joy Party newsm68
Аз от много много време изобщо не се сещам за диети,гладуване,режими,защото така са ме завихрили задълженията и се чувствам добре и във форма най-вече,с новите си елегантни и официални дрехи изглеждам блестящо и това много ме радва,е то винаги има какво още да се желае,не крия че ако се стегна в много тесни дънки ще имам паласка и корем,но пък ще избягвам подобни тоалетчета и готово Wink
Пожелавам успех на всички упорити,постоянни и мотивирани съмишленици и поддръжници на режима,за мен преди беше много приятен,сега ме поде забързаното ежедневие Peace

# 411
  • Мнения: 564
Здрастиии  Hug

Аелис мерси за кефто   bouquet За лунуване-има, има!!! Днес съм на плодове само  Crazy Утре вода и чаец  Party Flutter

Лек ден   bouquet

# 412
  • Мнения: 487
Здравейте момичета,днес цял ден бяхме на вън,за сега си спазвам режима,и ми е добре така,няма да се меря тази седмица чак в неделя,дано има ефект,ставам че съм в залата от 19:15ч.Лека вечер на всички   bouquet

# 413
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе Flutter:

                         


jinjer_78 , радвам се , че се чувстваш добре в кожата си Hug. Пожелавам ти приятно прекарване в Чирпан  bouquet.

фетица , ако правилно съм разбрала, значи лунуваш, ще палцестискам Wink.

Цветомира , след като този начин на хранене ти понася, значи е за теб Heart Eyes.Ще изчакаме една седмица да чуем от теб за резултатите Wink.Ти всяка вечер ли тренираш?

Jerry F,mery_79 - Hug  bouquet Hug!

При мен нищо интересно, вчера пак оглеждахме апартаменти, този път старо строителство, по ни харесаха от новото - едни големи, просторни стаи, хубави тераси Heart Eyes.Сега остава само някой да купи нашия и ние да си харесаме един от вчерашните и сме готови. Много ми хареса един апартамент, в него не живее никой от 15 г., но ме притеснява , че нямаше вода и ток - на въпроса ми защо няма отговорът на брокерката беше "защото никой не живее тук, за това са спряни".Че какъв е проблемът, след като никой не живее, просто не се ползват и няма сметки newsm78.Притеснява ме като ги пуснат да не изскочат разни течове и гърмящи ел. инсталации.Сетих се да ви питам нещо - газификацията изгодна ли е?Гледахме разни апартаменти с възможност за газификация, но не знам дали си струва хамалогията, ако някоя от вас има наблюдения, нека се изкаже, аз в Пловдив бях на ТЕЦ, в Пазарджик се отопляваме с климатици и нямам никакви впечатления от газификацията Rolling Eyes.

На малката й подариха една кукла , от тези парцалените, много е симпатична, нарече я Аничка и сега навсякъде я мъкне със себе си Joy.Друг път като й подарят нещо си играе с него ден- два и го забравя, но тази кукла явно много й харесва.Първият път не разбрах как е кръстила куклата и я нарекох Ани, а тя ми се чумери насреща и вика , че не била Ани, а Аничка, защото е още мъничка Joy.

Ами това е, сега ставам и се заемам с готвене и чистене.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

                           

# 414
  • Мнения: 487
Здравейте момичета Аелис мерси за кафенцето,аз вече пийнах две,мисля да излезем с малката,малко е хладно,но пък цял ден в къщи #Crazy,на тренировки ходя четири пъти в седмицата,в срядя събота и неделя почивам  Grinning,а що се отнася до газификацията ние се отопляваме на газ,моят мъж нали това работи,топличко навсякъде,можеш да си я пуснеш когато поискаш,радиаторите сега не навсякъде работят само в две стаи и е топло,е зимата включвам всички но на по малка степен и температурата е равномерна на всякъде,сега остава да свържем и бойлера на газ,че го купихме,но за него все не остава време.Да ще кажеш ми сметката на края на месеца  newsm78 миналата зима плащахме от 250-300лв. за газ а токът е по малко 20-30лв.естествено зависи и от това как си отоплявате и тн. при всеки е различно,май се поулях в писането  EmbarassedДо после     love001

# 415
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе Wink:

                               

Цветомира , успяхте ли да се поразходите вчера с малката?Аз като взех Катето от градина успях да я поразходя само половин час, че много рано се стъмва Sad.През уикенда ще наваксваме с разходките Heart Eyes.Благодаря ти за информацията относно отоплението с газ Hug.Поздравления за хъса ти относно тренировките - аз като ходех на фитнес успявах най-много два-три пъти в седмицата да посещавам залата Sad.

фетица , как мина лунуването?Има ли минусчета? Heart Eyes.

При мен нищо интересно, вчера цял ден си бях вкъщи, излязох чак като дойде време да прибирам малката от градина.В събота започвам работа, не че не ми се почва, ама така свикнах да си стоя вкъщи Crazy.Хубаво нещо е отпуската , ама и тя като всичко останало си има край Rolling Eyes.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 416
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet

Ние ще правим една конференция другата седмица и сега сме в (трескава)  Joy подготовка.
Като под подготовката основно се касае според шефа ми пазаруване неща за кафе паузите и организиране на коктейла. Що сладки накупихме от Метро (огромни щандове само с това), аз обаче геройски удържах да не хапна нищо сладко 2 дена.
Аелис  ние сме на по-ранна фаза, още нищо не сме оглеждали, само гледам по фирмите. Сега чакаме бащата на мъжа ми да продаде един имот и да се посъберат малко повече парички. Искаме в квартала където живеем, има денонощни магазини, много заведения, има и 2 парка наблизо. А, исках да ти кажа изискванията са ми и без последен етаж, защото парите за отопление скачат двойно ако не и повече.
Цветомира поздравявам те за упоритостта, аз на такива неща съм много несериозна, 2-3 и после се чудя как да се скатая  Joy

фетица, jinjer, mery   bouquet

# 417
  • Мнения: 2 149
Здравейте момичета Hug
Чета ви редовно,но напоследък не пиша,нищо ново при мен.Една щастлива домакиня Wink,грижата за малката ми отнема цялото ежедневие,Като заспи,чета книги,отвреме на време филмче.Разхождаме се,общо взето така ми минава ежедневието.
АЕлис аз съм в 4-та фаза вече,всичко си ям,само си спазвам притеиновият четвъртък Wink Днес ще го пропусна,е ми е гладно,вероятно утре Laughing
Jerry F  браво на теб,устояваш на лакомствата.Аз да си призная си угаждам.Тези дни по именни дни,насам натам все ме черпят,но и аз не отказвам Laughing Добре,че ми е бърз метаболизма.Ако видя,че започвам да затъвам,ще се взема в ръце.Обожавам печени кестени,тук сега им е сезона,не мога да им устоя,а толкова са калорични #Crazy Ще почвам пак гимнастиката.
Взех си електронна цигара,сега си пуша с кафето.По-скоро имитирам пушач,понеже пафкам без никотин.Но определено ми липсваше ритуала Wink
Ми това от мен,ще ви наглеждам Hug

# 418
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе Heart Eyes:

                               

Jerry F , много ще е сладка тази конференция Joy.Успех с подготовката  bouquet.Така , както описваш вашият квартал, е много удобно за живеене, всичко си имате, дано успеете да си намерите нещо подходящо там Hug.За последният етаж съм съгласна с теб, аз и първи много не искам newsm78.Сега живея на първият етаж, който влезе в блока и го интересува нещо или пък търси някой, на нас звъни - когато малката беше бебе , беше страшно изнервящо Crazy.

mery_79 , това , че дните ти си приличат ми е добре познато, но на мен ми е интересно да ти чета постовете, нали сега съм работещо момиче и ми липсва времето, когато си бях вкъщи с децата.Скъпият ми вика да ми направи трето, като толкова ми липсва стоенето вкъщи с бебе в ръце - отговорих му, че вече съм старичка за такива работи Joy.Споделяй какви книги четеш и какви филми гледаш - и аз ги правя тези неща, сега чета "Хрониките на Амбър", и филмчета гледам почти всеки ден Wink.Много хубаво , че вече си в 4-та фаза - най- хубавата в режима на Дюкан Flutter.И аз обичам кестени, но ги варя, нямам представа как се пекат, напиши как го правиш, мога да пробвам Rolling Eyes. За цигарата - аз нали пропуших преди 3 месеца и все се каня да ги отказвам, ама все изниква нещо и отлагам този момент.Търся книгата на Алън Кар "Не пуша вече" , но май не е сканирана и не мога да я открия в нета Sad.

Днес ще пада голямо пране и гладене - нали утре съм на работа, пък работното ми облекло не съм го поглеждала 3 седмици, днес ще се наложи да го погледна Rolling Eyes.Каката е на спортен полуден, малката на градина, скъпият на работа, а аз ще се вихря из апартамента с ютията Joy.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 419
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

На работа съм, за това ви поднасям кафето така късно Flutter:

                                               

Къде се загубихте всички?На работата е лудница, ако мога по-късно ще пиша пак Wink.

Пожелавам ви приятен уикенд Hug  bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт