Режимът на д-р Ори Хофмеклер 5

  • 17 710
  • 463
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 487
Здравййте момичета Аелис какво да пиша като само провали при мен нищо не става и с този режим ще се побъркам много мее срам  Embarassedтолкова съм несериозна само се оплаквам от месец на сам че немога да направя никаква диета,какво ми става незнам на всичкото отгоре съм качила и два кг.  newsm45 smile3514и сиропа почвах пак пия го до към 16ч. и после се наяждам,аз ако карам така ще си върна 15кг. които съм свалила,от както съм родила  smile3511 newsm61 яд мее на мен си,като се наям,вместо да се чуствам добре,аз съм гузна,и все казвам от утре,няма вече,и се получава пак същото.Ако не ходя да тренирам до сега сигурно щях да съм От толкова диети и на никоя да не издържа,това е безобразие,къде ми е волята незнам,може и да се успокоявам с това,че хора,които не са ме виждали,казват"ау колко си отслабнала"и аз затова не си давам зор,но това е грешка.Да не ви занимавам повече,желая ви лек и усмихнат ден,а не като моя  Cry

# 421
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug

Цвети,
опитай да лунуваш, на мен ми действа невероятно, верно, че имам и провали, но като цяло ми действа страхотно, смъкнах бая  Peace  Party

Аз се губя, защото от едно известно време нямам ГРАМ свободна секунда, все бързам на някъде, малкия вечно сополив  Tired Лудница  Crazy

Лека вечер ви желая   bouquet

# 422
  • Мнения: 487
фетицалунуването е като това да съм на сиропа само,като го пия не ям нищо,но и там се провалям,а и не ми е много ясно това лунуване знам,че се пият течности но колко дни чета за тридневки и за 24часа нещо не го разбирам.Като в омагьосан кръг съм  Cryхем правих почивка от диети и резултат никакъв,даже е и по зле  Sad.Ми това лека нощ и спокойни сънища


                                         

# 423
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе :

                                       

фетица , нормално е една работеща майка да няма свободна минута Wink.Ние сме от работа пак на работа, винаги съм казвала, че работещите жени всъщност работят на две места - работното и вкъщи Crazy.Добре , че скъпият помага/ сега е извел децата, за да мога да сготвя и поизчистя/, иначе няма начин да се справя - 24 часа са ми крайно недостатъчни , за да си свърша работата ooooh!.Когато имаш време , пиши Hug. А това за постоянната хрема при децата ми е много познато Sad.

Цветомира, съжалявам , че се чувстваш така обезоръжена Sad. Ти спортуваш активно, който и режим да подхванеш и ще има резултат.На мен също не ми достига воля, крепи ме вечерята и уикендите, когато прегрешавам умишлено.Вярно е, че не свалям, но поддържам това, което свалих.Прочетох интересни неща за диетата GI, даже мислех и тема да пускам, че във форума не е популярна, а ми се видя много разумна. Ще се пребориш с излишните килца, сигурна съм в това, доста по- упорита си от мен Hug.

Вчера първият ми работен ден беше кошмарен - не толкова заради работата, свикнала съм вече, а заради разни други неща.Веднъж на тримесечие дават пари от здравната каса за разпределение между лекари , сестри и санитари , и това тримесечие са дали , но лекарите така са ги разпределили, че за сестрите и санитарите възнагражденията са смешни ooooh!.Става въпрос само за нашето отделение, в другите отделения лекарите не са се отнесли така неуважително и там сестри и санитари са получили каквото трябва.Както и да е, не ми пука за парите, ясно ми е , че с моята професия няма да забогатея, но до вчера храних някакви илюзии, че труда ми се цени.

Оплаках ви се, спирам, че има една приказка "Да ти имам проблемите" и тя май се отнася точно за тази ситуация Joy.

Ставам да готвя, чао за сега.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 424
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
много чистене, много готвене, много парне днес - както винаги в неделя   ooooh!
Аелис до болка познато ми е това за допълнителните пари, нищо ново  #2gunfire Обикновено около Коледа директора дава допълнителни пари и те се разпределят от ръководителя на секцията. И както винаги допълнителни пари взимат ръководителят на секцията и "кравата" му, протежето му. Извинявам се за епитета, но пак се афектирам като се сетя. И на мен не ми е за тези 200 лв., къде с тях и къде без тях. Боли ме, че ти се подиграват и не ти уважават труда, никаква оценка за работата ти. Ами тази година пак ще е така.
Цветомира, не се отчайвай, при мен е имало случай 2 месеца нищо да не сваля, а после изведнъж за няколко дни се получава ефекта от диетите и спортуването
Айде аз да поработя, че във вторник ще изнасям доклад Hug

# 425
  • Мнения: 487
Привет и от мен и аз днес полудях с това хубаво време,чистих прах,че и прозорци бърсах,направо съм гроги.Момичета,благодаря за куража,ще видим от утре какво ще правя как ще се храня или пак ще се тъпча  Embarassed.Лека вечер на всички  Hug Hug Hug

# 426
  • Мнения: 564
Цвети, айде с мен лунувай в четвъртък, почваме в 6.30 сутринта до петък сутрин  Party Много е яко, супер е усещането и винаги има резултат, ако ще и малък да е  Peace А тридневките са да започнеш деня преди фазата и да продължиш и денят след нея  Grinning Аз съм го правила и резултата беше -3.5 кг!!! Ако си навита свиркай  Wink Hug

И аз чистих, прах, гладих днес  Crazy Лудницаааа Неделите далеч не са за почивка за мен вече  Mr. Green

# 427
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер Hug!

Jerry F , в нашата болница не сме видяли пари около Коледа последните 7 години , но така и трябва да е, тъй като получаваме известна сума всяко тримесечие - винаги различна, не е фиксирана, за това се получи и така това тримесечие - знаехме, че няма да получим кой знае какво, но това, което получихме направо ни разби Crazy.Днес добре си поспортувала вкъщи Heart Eyes.

Цветомира , миенето на прозорци винаги ми е било много уморително, не съм го правила повече от 3 месеца Embarassed.Колкото до куража - може да разчиташ на нас  bouquet.

фетица , тази картинка е специално за теб, нали си лунатичка Joy:

                                         

Колкото до неделите - за нас, порасналите момичета , почивен ден няма Heart Eyes.

Аз съм на работа тази вечер, за сега е спокойно, надявам се и така да продължи Crazy.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 428
  • Мнения: 564
Аелис, мерси за луничката  Hug Леко дежурство ти желая, как издържаш да не спиш не знам  Rolling Eyes
Моя мъник заспа и сега започвам да събирам играчки и чинии и после ще полегна и азззз  Flutter

Лека на всички  Hug

# 429
  • Мнения: 487
Добро утро момичета заповядайте

                             



фетица мога и да пробвам,значи от 6:30 в четвъртък до 6:30 в петък само на течности,правилно ли съм разбрала  WinkЗа сега съм на две кафете,и да ви кажа си поръчах карбослим,за убиване на апетита,чакам да ми го доставят,пък да видим дали ще помогне,знам че няма вълшебни хапчета,но дано подейства.Ставам че малката е будна и трябва да я храня.Лек и усмихнат ден
     

# 430
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
Цветомира мерси за кафенцето. Аз септември си купих карбослим и изпих 2 опаковки. Но нещо не се разбрахме с него, не ми подейства, а на всички им действа много добре. Накрая бях и понапълняла ooooh!. Ядосах се и тръгнах да изхвърлям последните 2 блистера, но мъжа ми се възмути да изхвърлям толкова пари и той почна да ги пие. При него има ефект. Пожелавам ти успех с него.
Приятен ден на всички Hug

# 431
  • Мнения: 487
Jerry F дано,че вече само с извинение на израза не съм яла  smile3550  Joy  Joy  Joy

# 432
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Днес имам рожден ден, заповядайте Hug:

                                           

                                           

Цветомира , благодаря ти за кафето Hug.Дано има ефект от карбослим  Heart Eyes.

Jerry F   Hug.

Нямам време да пиша Sad, до сега спах, трябва да отида да взема малката от градина и заедно с нея да се подготвим за гостите. Как ще стане не ми е много ясно Crazy.Поне тортата направих сутринта, та няма да я мисля поне нея Joy.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 433
  • Мнения: 4 406
Аелис, пиша набързо, че тръгваме от работа.
Много целувки, да си много щастлива и обичана. Всичко най-хубаво ти пожелавам !

# 434
  • Мнения: 487
Аелис да си жива и здрава,пожелавам ти,много късмет щастие и семейни радости,всичко което си пожелаеш днес да ти се сбъдне
                       Това е за теб,благодаря за почерпката и весело изкарване
 


                             


                 

Общи условия

Активация на акаунт