Мами, татковци, деца и бебета в Австрия - 21

  • 16 197
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Е хайде да взема да се впиша и аз, че скоро не съм писала  Joy

Ренка, ей така обичам да има мир и любов и мнооого мат`риал за четене!  newsm10
Сега лека полека ми се изясни картинката с грижата за цветята, с разходките на кучета и кумуването, само едно не разбрах, кого  wash ?
Филип е просто като един бонбон на снимката от подписа ти!   love001

Нина,  Naughty, ми ти защо си траеш и не се похвали? Може ли да ти предстои да се "бракуваш" и да не споделиш със старите си дружки!  Crossing Arms

Патенце, и на теб да дърпам ушите  Mr. Green Само така помежду другото ли се споменава за такова повишение! Мъжо ти цял директор станал  Money, а ти си трайкаш!

Криси, да не те разочаровам, но си е до кожа и  ако си  предраположена към образуване на стрии и най-скъпите кремове и мазила не биха ти помогнали  Sad  За съжаление все още не е измислено вълшебно средство за целта  Sad  Иначе съм чувала, но не знам до колко е вярно, че много добре действа гелът, който се използва при ехографските изследвания. Така че, ако има от къде да си го набавиш, нищо не пречи да пробваш.
Аз със нищо не съм се мазала и слава богу нямам стрии! Поне от това чудо се отървах, на мен са ми болка 20-те излишни килограма  Cry Не стига, че съм се превърнала в микс от  Animal Pig и сумоборец, ами ако бях и нацепена, щях да съм чудна просто!  Mr. Green

Хайде пак ще си бия камшика засега!  smile3540



# 91
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Жени, danke sehr! Мдам... И аз мисля, че ми е хубаво момчето   Flutter Какво става с резултатите? Да черпя ли Филип една допълнителна порция мляко вече за успешно разделяне на Тали с бактериите? Много се смях как те е посрещнала в детската.  Joy Joy Joy Сега чакам и на Патенце разказа за дресировката на тамошните възпитателки и след доклада на Нина за Влади, ще си отдъхна, че децата са в добри ръце.
Та по темата за кумуването... Ани, къде си?  search Пред нас двете и пред тримата едногодишни - Влади, Вико и Филип, Нина се врече във вечна вярност, любов и преданост на Ники. Той съответно стори същото.! Размениха си елегантни пръстени и, както каза служителката - за малко бебетата да са повече от възрастните.
Готово! Издадох тайната!   ruporuu
Сега давайте предложения къде да ги пратим на меден месец да помислят за компания на Влади. Че само с Пепи-българчето от детската да не му доскучае да си говори. Друго си е да има кого да си побийва в домашна среда!  Mr. Green
След поредната порция мат`рЯл за четене, изчезвам!  newsm52

# 92
  • Мнения: 153
Ето ме и мен - лека промяна за срещата, очертаваме се доста мами и затова решихме, че е по-добре на поляната пред Ангелибад, което е на 5мин от Васапарка, има и кафе и поляна и река и всичко. Естествено и заграден шпилплац. Така че който може да заповяда  Hug Кой когато дойде, ще ни разпознае lalalala cheers  newsm19 Тоя последния емотикон, в случай че Патенце реши да ни изтанцува нещо
Калиопа, честит нов дом и от мен, честито отбиване и дано да му е весело на детето в градината  Hug
Криси, и според мен е до кожа, с нищо не съм се мазала и нямам стрии Thinking
Рени, като напишеш книга, метни един екземпляр, и аз ще те чета герне  Wink Фипи голям флиртаджия, не те мисля как ще е като порастне ooooh!
Диана, ще ни липсваш утре, но няма да ти пишем черна точка  Peace  Heart Eyesза Габи
Свити, работиш ли вече. Няма ли да дойдете на срещата  Hug
Моят мъж готви често, ама като го прави с кеф и е вкусно, няма да му убивам желанието Я  Crossing Arms
Изчезвам, чао за сега

# 93
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ренка, няма за какво да ми благодариш! То което си е хубаво, хубаво си е!  Heart Eyes
За резултатите още чакам!
За детската, не съм много сигурна дали сме в добри ръце, но времето ще покаже дали ще хвърчат глави!  newsm66

А така, нашта Нина, не стига,  че не споделя такива никак немаловажни събития от живота си със нас, ами на всичкото отгоре, след като вече е "бракувана"  Wink, пак си трае и се ослушва!  Crossing Arms
Сега какво ми остава освен да честитя на младоженците!   married   Горчиво!  newsm24
И както гласи народното пожелание: Таз година булка, догодина люлка!  Mr. Green

Нина, всичко най-хубаво ви пожелавам! Много любов и дълъг и щастлив семеен живот!  luvbed  txtloves    loveuuu

За срещата утре, пак не ни бройте, че имам задачи да върша или по-точно да се карам с някой от МА 10!  Twisted Evil Не ми се иска и Тали да пропуска от градината, та затова живот и здраве ще се видим по- натам! Може да се наложи да ходим и до АКХ, но зависи как ще бъдем с времето.
Повеселете се и вместо нас!

Това мойто дете, уж не искаше да спи, пък сега не ще да става  newsm78 А иска и в парка да ходи, ама може би на нощна разходка, пък аз не съм я разбрала  Joy

Хайде пак изчезвам  afwitch

# 94
  • Мнения: 957
Ама сте писали, писалиии... пък аз ходих да пробивам дупки във Wohnung-a. Не защото съм уомбат, ами защото дадох да ми сложат едно голямо огледало 60х140 в кичозна барокова сребърна рамка и ходих да си го закачам. Ей, казвам ви , умирам от кеф да пробивам с дрелка  Mr. Green

Нинче, знаех, че ще се бракуваш но съм пропуснала кога е станало. Айде пращай Владко на бабата и забягвайте на меден месец. Патенцето казва, че в Хаваи било много хубаво  Laughing
Честито и щастлив семеен живот!
Между другото, няма ли да ни покажеш снимки от събитието?

Рени, от Мател нищо не съм купувала, съответно не мога и да ти помогна. Това име "Мател шопинг" като го прочета и нещо ми се наддига изотвътре  Mr. Green 
Какво е "АнтАлАгентен екземпляр" newsm78


И както гласи народното пожелание: Таз година булка, догодина люлка!  Mr. Green

За срещата утре, пак не ни бройте, че имам задачи да върша или по-точно да се карам с някой от МА 10!  Twisted Evil
Жени те наобратно са я карали "таз година люлка, догодина булка", но няма лошо. Хайде до година втора люлка   Grinning

Не разбрах нещо, Тали е доволна от градината, а ти ще ходиш да биеш МА10 newsm78
Нещо съм изпуснала, но на торбестите им е простено. На тях умът им е в торбичката, хехе Mr. Green

# 95
  • Мнения: 112
Ох,4ета ви и много се кефя..Но  "Мама елааа "  ме преследва и не мога едно смислено изре4ение да издокарам.

Рени мойте по4итания   bouquet Аз съм поредния ти фен.

Торбесто много ми са забавни постовете ти.Ет така ги преживявам rotfImao

Патенцееее  каде   липсва6....Дано поне те видя утрrw.

и 4ЕСТИТО на вси4ки с хубавите новинки!

хайде и аз afwitch по трасето..

# 96
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Торбестото, аз нали те знам, че си фен да отговаряш за Мател и затова...  Mr. Green
Рени, от Мател нищо не съм купувала, съответно не мога и да ти помогна. Това име "Мател шопинг" като го прочета и нещо ми се наддига изотвътре  Mr. Green 
Какво е "АнтАлАгентен екземпляр" newsm78
"АнтАлАгентен" е полуграмотно изписване на думичката "интелигентен".
Аз май разбрах защо Жени ще бие МА10... Един постинг в старата тема ми го подсказа  Mr. Green Ако Тали не беше доволна, обаче, със сигурност щеше да ги взривява. Така поне само бой ще отнесат  Whistling
О, Сара! Благодаря! Ани, и на теб! Вече събрах четирима читатели! Залавям се за книгата!  bowuu

# 97
  • Мнения: 292
Привет и от мен!  bouquet
Жива съм,работя вече 3 дни bowuu ама до кога ще изкарам, ще си види след 3 месеца newsm78
Вие писали, писали.....не мога да ви изчета...На Криси крем против стрии не ти трябва специален, стига да съдържа витамини А и Е всеки един ще ти свърши работа.
Честито на бременните, на новите във форума, на върналите се от почивка "добре дошли",на "първокласниците"в детската градина- успешен социален живот / да станат хора  малките човечета/
И моля старайте се без грешки да пишете, ще ви помогне да си поддържате българския правопис и език и да го предавате на децата си!! Naughty

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 23:17 от susan

# 98
  • Мнения: 81
Fat wombat до тук имаме 16 зъба,кучешките и дадоха много зор и 4те наведнъж избиха.
Жени не се спотайваме бе мила ние сме от скоро тук от понеделник.
Моя мъж обича да готви и го прави  с кеф стига време да има.
На Нинката честито бракосъчетание!Нека къщата ви бъде изпълнена с много любов и щастие!
По темата с правописа,ако на мен би се случило да ми се направи забележка от  Рени или някои друг когото лично познавам от форума  ще подмина без да се обидя,но ако го направи някой когото непознавам почти 100% ще стана докачлива ,сигурно си има обяснение това явление...
  Криси аз се замазвах с Виши нямам ни една стрийка а бях 45 а после станах 65, но не мисля,че крема спасява ,тои просто спомага да не се изсушава кожата, всяка кожа си има своята граница на еластичност и като я подмине се нацепва.Хубавото на Виши е,че като се намажеш не остава мазно и веднага можеш да се облечеш,мен лично страшно ме дразнеха мазните кремове.
 

# 99
  • Мнения: 106
Да се разпиша за кратко , че сън ме гони вече.
Влади днес беше герой - въобще не плакал в градинката (нямаше ме половин час),само казал 2-3 пъти мама,мама.Но леличките ги е страх още от него , трябвало да го учат на ред  Crossing Arms Да видим утре колко време ще ме пуснат в отпуска , че има сумати работи за вършене без Владимир. Иначе учителката му е много мила и определено ми харесва.
Благодаря на всички за пожеланията!   bouquet Ние сме се бракували отдавна,то си беше вече формалност  Wink Незнам колко пъти вадихме документи да свършим тази работа и най-накрая за малко пак да не успеем  ooooh! ,добре , че бяха Ани и Рени да ударят едно рамо (подпис   bouquet ) . Май и заради това не съм споменавала предварително - да не е на уроки  hahaha  Снимки ще сложа в блога - да ни видите с тримата шафери  bowuu
Ааа Susan я хванал бизнесът   typeuu Успех   Hands Thumbsup
При Матела имам 5 % отстъпка  Mr. Green - редовен клиент  newsm47

Патенце ,честито на теб и на мъжа ти ! Много се радвам за вас!

Сигурно съм забравила нещо ,но ще се сетя  hahaha (както днес си мислех , че имаме среща  Joy )

А да, за инфото за нас. То и аз така си мислех , но както решите ,каквото пишете пишете  Wink Ще ви питам после нещо ,ако липсва и ще го кача в блога, т.е ще направя таблица и за всеки по нещо ,кой каквото писал тук.Добре лека вечер
А да, и засега един звяр ми стига, на църковната сватба вече ще си помисля  за  ylinfant

# 100
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

Поднасям ви кафето и изчезвам!  Coffee Coffee Coffee
Да ви е сладко!

До после!

# 101
  • Мнения: 28
Благодаря на всички за пожеланията!ето набьрзо инфото за воонунга,което мога да дам>
2год.тьрсихме жилище приват,без маклер,но трябва луд кьсмет,понеже хубавите се купуват до 3 дни...проблемьт при нас бе,че мьжо го интересува мястото тихо ли е и искаше гора на 5 до 10 мин...,а аз гледах вьтре как е,нови прозорци,тераса,тухлено,среден етаж,малка сграда(за да няма натрупана твьрде много енергия....),на вс отгоре трябваше да е ефтино.а такова само с маклер,но си го намерихме в нета,а не някой да ни е тьрсил.маклерите са специализирани по бецирки или райони,а ние нямахме определен..искахме да е в периферията на виена,за да е чист вьздуха.и така се озовахме в Мйодлинг..за кредита ползвахме финансбератер от АВД,супер човек ,мога да го препорьчам.той се плаща от банката,което пак от нас се взема,но без него нямаше да стане така лесно.какво друго искате да знаете,на линия сьм.днес ме пуснаха 1ч и 30 мин от детската градина...отивам да видя как се е справила мойта бонбонка...лек ден на всички!

# 102
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Аз докато си пия кафенце, да подосаждам в темата!
Калиопа, минавай по-честичко да не те забравяме...  Hug
Щом и Фрау Сюзън се появи, всичко е наред!
Джиджи, споко! Забележки не правя за правописа. Отдавна разбрах, че във форума не мога да чета гладки и безгрешни постинги. Предпочитам да ми е интересно и затова продължавам да чета. Който както иска, най-вече - както може, така да си пише. Но когато пиша в някоя тема, където по стечение на социалния ни живот, сме станали по-близки от обикновени виртуални другарчета, е нормално да чета ВСЧКИ постинги. Не само тези, които са написани грамотно. И не че постингите на Тромбон са ми били много интересни, но щом е дошла и споделя с нас, най-естественото нещо е да не я пренебрегвам, а с каквото мога и, когато мога, да я ориентирам, ако се чувствам по-доброе запозната по поставените въпроси. Моля, да не се бърка МОЛБА ЗА ПО-КОРЕКТНО ИЗПИСВАНЕ НА ЗВУК със ЗАБЕЛЕЛЕЖКА ЗА ПРАВОПИС!
Ще онагледя! За целта взимам едно изречение точно от твоя постинг, понеже
1. Има съвсем малко грешки и ще ми е по-лесно и бързо да редактирам върху твой текст;
2. Сигурна съм, че няма да останеш засегната, понеже се познаваме;
3. Да ме видите колко съм изперкала на тема "правопис", когато става дума за редакция  smile3534
    Та, забележка за правописа, направена от моя старана, би изглеждала така:
По темата с правописа, :/./- (наклонената черта означава "или". Няма начин при такава постройка на изказа правилният пунктоационен знак да бъде ",") ако на мен би се случило да ми се направи забележка от  Рени или някоий друг, когото лично познавам от форума,  ще подмина без да се обидя,но ако го направи някой, когото неІпознавам, почти 100% ще стана докачлива  ,. (аргументите от вметката с малките букви по-горе) сигурно си има обяснение това явление...

Бррррррр... Досадна работа! Нали никой не си мисли, че ще правя такива неща?
Айде, стига за сега! Тръгвам към мястото на срещата!

# 103
  • Мнения: 957
Бе Рени, ти неще се вманиачваш smile3533

# 104
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ренка, с този пост изби рибата направо!  Stuck Out Tongue
Направо си готова даскалица!  Mr. Green

Аз днес каквото и да подхванах,  навсякъде ударих на камък!  Close  Не успях и  да обезглавя никой от МА 10!  Twisted Evil
С две думи, много напъни за нищо!  smile3515

Сюзън, разкажи  нещо повече  за новата  работа!  Не ми звучиш много ентусиазирано!

Уомбат, на Тали и харесва в градината, даже не иска да си ходи, но на мен не ми харесва. Не, че ти не си разбрала, просто аз не съм обяснила досега защо. С две думи, аз имах една представа за това как преминава времето в градината, а реално е съвсем друго, поне в групата на Тали. Ще изчакам до родителската среща дали ще има промяна и тогава вече няма да си мълча!

Стига съм ви отегчавала, ами да взема да ви пожелая лек ден, а на срещащите се днес, весело изкарване!

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 15:27 от Jeni 1

Общи условия

Активация на акаунт