ШЕСТИ клас ще бъдем вече ....

  • 26 054
  • 301
  •   2
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 18 062
Мама Цоцоланка,
На мен не само ми идва да я натупам, ами го и правя понякога EmbarassedНо просто напоследък ми лази по нервите..Толкова се е променила Rolling EyesОт изпълнителното, амбициозно и ученолюбиво дете почти няма и следа.Всичко се получава едва след солидна истерия от нейна страна и множество увещания и опънати нерви от моя..Съзнавам, че вечер като се прибера от работа, самата аз съм кълбо от нерви при перспективата да проверя степента на подготвеност за предстоящия учебен ден на една шестокласничка и две второкласнички, но и самата тя с нищо не ме улеснява. CryЛошото е, че и малките като попивателни копират поведението й ooooh!
Пробвам с разните му там заплахи, но ефектът е краткотраен.Два-три дни и после-старата песен на нов глас..Дано нещата се поуталожат и да се превърне отново в онова изпълнително дете! PraynigНе ме разбирайте погрешно, справя се  отлично със зададеното в у-ще, но го прави, скъсвайки преди това нервите на околните. smile3514А е само на 11 год.,пубертът едва сега я хваща здраво, но кога ли ще я пусне?! Thinking

# 271
И за какво ме нападнахте? Казала съм че искам нещо малко... няма значение вече го написахме.

# 272
  • Мнения: 80
И на мен ми идва да го натупам понякога, ама голям е вече, някак си не му отива да го бия Embarassed. Пък и досега не съм го правила, тепърва няма да започвам. Както казваше един познат "Боя не възпитава, той само изостря вниманието"  Joy Когато съм заплашвала, че ще го набия той отговаря" А, аз издържам като ме накажеш без компютър, та един бой ли няма да издържа"

 Laughing А иначе абсолютно съм съгласна, че и ние сме изнервени и децата прекрасно го усещат. Искат внимание и повече разговори с тях. И търпение, търпение, търпение.     

# 273
  • Мнения: 263
ПИЙТЕ ПО ЕДНО ЗА МОЕ ЗДРАВЕ!  party023  bigdance2 cook

# 274
  • София
  • Мнения: 18 062
Nasty Lady,
Честит празник!Нека здравето, щастието и любовта  бъдат твои неизменни спътници!  bouquet

# 275
  • Мнения: 3 410
Да се запиша и аз при вас, като майка на шестокласничка Hug

# 276
  • Мнения: 2 577
nasty lady, Честит празник. Да си жива и здрава и много обичана! 

mama Tin, добре дошла  Hug

Аз се позагубих малко, бях командирована в София, и другата седмица пак заминавам ...
По-късно ще попрочета какво съм изтървала и тук, че събота и неделя наваксвах едноседмичното си отсъствие от къщи  Tired ...

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Насти лейди - може ли днес да пием по една за вчера  Wink ?
Да си жива и здрава и най-вече спокойна, за да устоиш на тинеджърските номера, които те очакват   bouquet
Привет на новите  Hug
Амелия - как се справят вкъщи без теб цяла седмица newsm78 на мен никога не ми се е налагало толкова дълго отсъствие затова съм любопитна?

# 278
  • Мнения: 320
И аз миналия месец бях една седмица в командировка в Гърция. smile3533От 8 часа на частна детска градина/Гого/.Към 14 часа каката го взимала и го гледала до 18/в сряда и петък е на английски  и Гого си прекарвал целия ден в градината/.Таткото почиствал с прахосмукачка и миел чиниите,а каката оправяла леглата и пазарувала. smile3534
Да се похваля:
Единствена шестица сме по математика от целия клас! smile3521Ама Леда предишния ден до 23 часа  smile3529....

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Да ама Джулка - ти си имаш момиченце да помага, ние к`во да кажем само с мъже около нас  Mr. Green Не , че някой ме е  запращал в командировка...
Честито на Леда за шестицата - заслужила си я е  Peace

Нашите пък вчера бяха в София на екскурзия - участваха като публика в  "Това го знае всяко хлапе"  bowuu Коментара беше : "Ама те не ни даваха да гъкнем, само на едно място стояхме, не можеше да се ходи до тоалетна...и столовете бяха без облегалки... Ааааааа и Део много ги кефел" hahaha Имаме си автографи  bowuu

# 280
  • Мнения: 3 410
Благодаря за милото посрещане Hug
Вие как се справяте с компютрите - моята госпожица миналата година си направи сайт и сега нон-стоп го обновява. Ами не ни остава време да учим Grinning
Наказания не помагат, и с добро не става, вече съм се отчаяла.

# 281
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ооо...мислех,че само у дома е така,пристрастена е към компютъра и с викове,крясъци и заплахи се отлепя неохотно за да си научи.... и пак сяда.Тя не обновява сайт,ами виси в кефчето ли в-бокса,прави клипове,разменят си коментари,такива ми ти работи.И не и се сяда да чете,или като седне,е толкова отегчена,че няма на къде повече.Какво да правя и аз не знам newsm78

# 282
  • Мнения: 419
Аз реших проблема с компютъра - забраних достъпа до него, както и до ТВ-то  Crossing Arms.
Снощи опитах да проверя какво е учила госпожицата, но тя отказа да ми съобщи. Тогава и казах да стане по желание днес, щом на мен не иска да каже, да го сподели с госпожата. Е, не е станала.
Резултатът : всичко и е забрането  Naughty.
Много ме ядоса  #Cussing out не защото не учи, а защото е нагла, и се сопа и отговаря, сякаш съм една от нейните приятелки  ooooh!.
Довечера ще видим кон боб яде ли  Crossing Arms

# 283
  • Smallville
  • Мнения: 994

Резултатът : всичко и е забрането  Naughty.
Много ме ядоса  #Cussing out не защото не учи, а защото е нагла, и се сопа и отговаря, сякаш съм една от нейните приятелки  ooooh!.
Довечера ще видим кон боб яде ли  Crossing Arms

Знаеш ли какво ми отговаря моята,като и забраня всичко,Да,ти само това знаеш,и ми се зъби и ми отговаря,даже не мога да си довърша изречението и тя е изговорила пет пъти повече.Не знам какъв подход вече да приложа,а не искам да ме намрази,както аз мразех баща си на нейните години,щото беше много строг с мен Tired

# 284
  • Мнения: 804
Божееее,значи не е само у нас.
Благодаря ти,Боже.  Praynig
Бях почнала да се плаша вече,честно казано.

Общи условия

Активация на акаунт