ШЕСТИ клас ще бъдем вече ....

  • 26 068
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 082
Алеф,всичко е така,но не мога още от 6 ти клас да давам пари за  уроци.пък и реално почти не остава свободно време за това.и не е само бълг.език.и с математиката също така стоят нещата...

# 256
  • София
  • Мнения: 2 019
Медовинка, честит празник! На рожденика - много здраве и късмет!   bouquet

# 257
  • Мнения: 419
Медовинка,да ти е живо и здраво момчето  bouquet  bouquet
Присъединявам се към честитките  Hug

# 258
  • Мнения: 804
Благодаря ви сърдечно,момичета.
Дай боже всекиму.  Hug Hug

# 259
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте момичета  Hug
Късно виждам, че има такава тема. Ще я изчета обаче от началото.

# 260
  • Мнения: 836
... И наче мога да Ви споделя последна хватка, която действа за да се стегне "доброто" дете и да учи! Grinning
Единственият начин, по който мога да го накарам да седне на бюрото без заплахи от наказания е като преди това съм му отделила достатъчно (за него) внимание и време за общуване.
Имам чувството, че той ме наказва с упорството си заради моето отсъствие от живота му.
Дразни се, когато си говорим двамата и усеща, че мисълта ми се рее другаде. Напоследък често ми казва "Като ти говоря, ме гледай в очите".
Та, мисля, че децата не са виновни. За много от нас е непосилно да бъдем родителите, които би трябвало...

# 261
  • Мнения: 2 082
Цитат
За много от нас е непосилно да бъдем родителите, които би трябвало...
напълно съм съгласна-изнервени,не искащи да изслушваме децата си.вечно бързащи и нервни...

# 262
Здравейте.Само да ви питам децата ви какви епилози писаха на "Косачи", защото дъщеря ми не може да измисли нищо интересно и аз исках да помогна.

# 263
Моля дайте някаква идея за епилога,защото аз нямам много свободно време.  Sad

# 264
  • Мнения: 419
Здравейте.Само да ви питам децата ви какви епилози писаха на "Косачи", защото дъщеря ми не може да измисли нищо интересно и аз исках да помогна.
Дъщеря ми ще го пише като домашна работа за следващия час. Още не е казала дали ще има нужда от помощ, но не смятам да и предложа готово решение, по-скоро ще разсъждаваме върху възможните варианти, които тя предложи.   Твоето момиче нищо ли не може да измисли  Rolling Eyes. Прочетете двете разказа и си мисля, че все нещо ще ви хрумне  Peace.

# 265
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ох и на нас ни беше трудно да си напишем домашната работа върху Косачи. При нас трябваше последното изречение на разказа, да е първо за нашия разказ и да измислим край.
Госпожата както винаги не беше обяснила  как да се направи, в кое време и всички останали необходими неща. Да не говорим, че би трябвало и пример да им даде, ама хайде да не бъдем максималисти.
Написахме го. Добре стана, въпреки, че аз не съм филолог.
Най-лошото в случая е, че даже няма да им ги върне или да им обясни дали са добре, къде бъркат и т.н.....
Събира ги в една папка тези домашни и така потъват. Прави го само, за да може като дойде проверка от МОН да се отчете.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 18:40 от Гери

# 266
Ами всъщност тя имаше една идея, но беше много кратко действието и не можа дори да го завърши. Затова исках някои идеи.

# 267
  • Мнения: 11 607
Незнам дали моя е правил домашно на Косачи.......но днес определено ми идваше да го набия........Цял ден ми лази по нервите.........Вие имате ли подобни мераци????? Кажете ми,че не съм сама......

# 268
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
не си сама и аз на моменти съм така

# 269
  • Мнения: 419
Kalina_Iva , да не би ти да си въпросната шестокласничка  Wink, нещо много настояваш за идеи, пък се и криеш зад анонимността   Thinking.

Мама Цоцоланка, не си сама   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт