ШЕСТИ клас ще бъдем вече ....

  • 26 076
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито на всички в темичката ни   bouquet
Успешна и спорна учебна година, да натрупат знания нашите шестокласници за цял живот  Peace

# 76
  • Smallville
  • Мнения: 994
И от мен успех на всички шестокласници!!!
Днес май навсякъде вали,нека им върви по вода Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 1 941
Успех на всички шестокласници!
Честит Първи Учебен Ден!
На добър час на всички ученици и техните родители! По-малко проблемна да е учебната година във всяко едно отношение!
Това много ми хареса.   bouquet Да, вали... вали...

Ние купихме само едни кецове на черепи Crazy и чанта, която обаче не се носи на гръб ми през рамото диагонално. Не ще раница и това си е. За тетрадките съм решила да взема само голям формат, карирани и с широки редове, и няма да са с много листа, че да не й тежат, пък като ги изпише пак. Книгите общо взето повечето прочете. Сега мъчим "Под игото". Rolling Eyes Туй засега.

# 78
  • Мнения: 2 577
Честит Първи Учебен Ден на всички шестокласници!
УСПЕХ и НА ДОБЪР ЧАС!
  Hug

Вчера до 7 обикаляхме за панталон  ooooh! ама купихме де, че и колан, маратонки, тетрадки и бележник... Добре, че съм му взела доста редутски блузи и тениски, има и още нови..., че вчера нищо не хареса, а имах желания да довършим тоалета /и без това няма да са излишни/. Днес ще се ходи след работа пак за анцунг, тъй като вчера не успяхме да се споразумеем по тази точка от дневния ред.


Иначе преди малко ми се обади - прибрал се с 10учебника и той, много е доволен от програмата, имали по-малко часове от мин.година. За сега ще е с 2 нови госпожи - по География и по Природа
Класната им казала с тетрадките да не бързат - да мине всяка и да си каже какво ще иска   

# 79
  • София
  • Мнения: 2 019
Честит първи учебен ден и от нас!
Успешна година и отлични резултати!
Ние вече започваме трета седмица.

# 80
  • Мнения: 320
Честита нова учебна година на всички дечица!  bouquet
Ние имаме две нови госпожи-по география и музика...
В нова класна стая са,но и трябва малко ремонт... Wink

# 81
  • Мнения: 2 282
Честит ви първи учебен ден и на слука на учениците!
Извинете за намесата в темата ви, искам да ви попитам - има ли тук родител с дете в СОУ "Гео Милев" - Варна? Искам да прехвърля дъщеря си там и търся информация за Русинка Гавраилова, от началния курс. Много моля, ако някой има лични впечатления, да ми пише! Всъщност, и за някоя от другите учителки, които водят сега 2ри клас, също бих се радвала...

# 82
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Успех на всички шестокласници!!
Имаме си нова класна, точно тази, за която мечтаеше дъщеря ми Grinning

# 83
  • Мнения: 419
Честит Първи Учебен Ден на всички шестокласници!
УСПЕХ и НА ДОБЪР ЧАС!
  Hug
Присъединявам се към честитките и пожеланията  Peace.
Днес получихме учебниците срещу подпис на родител. Тъй като шестокласничката спи, ще ги разгледаме по-късно. Купихме само няколко тетрадки, останалото ще бъде след родителската среща.

# 84
  • Мнения: 80
Моето дете още не се е прибрало.  #Cussing outЧухме се само по телефона. Открили учебната година и следобед тръгнали на училище. 

# 85
  • Мнения: 701
Успех през новата учебна година на всички ученици! Нека се учат добре, защото - КОЙТО СЕ УЧИ, ТОЙ ЩЕ СПОЛУЧИ!!!

Донесе пълна чанта с учебници, не съм ги разглеждала още.  Мисля, че преди бях чувала, че в шести клас ще е по-леко, околкото в пети. Дано е така.

Сега пишем читателски дневник, защото май през лятото нямаше кой да се сети. Както винаги в последния момент, но моята дъщеря не иска да разочарова госпожата си по литратура, защото е много добра. Тъй че по-добре късно, отколкото по-късно.

# 86
  • Мнения: 419
Донесе пълна чанта с учебници, не съм ги разглеждала още.  Мисля, че преди бях чувала, че в шести клас ще е по-леко, околкото в пети. Дано е така.
Погледнах ги отгоре отгоре  ooooh!. Първо ми попадна изобразителното изкуство (изд.Просвета)  #Crazy което е написано на развален патагонски  #Crazy. Ще цитирам:

стр.14, урокът е "Нефигурални цветни композиции по асоциация от абстрактни живописни творби".

Нефигуралното (абстрактното) изкуство няма за цел да подржава на реално съществуващи обекти, но много често в основата му са различни видове асоциации, свързани с конкретни впечатления от дейстителността. В нефигуралните живописни композиции художниците използват елементи с разнообразна форма, цвят, линия, обем и текстура, които създават усещане за различни природни явления и материи: въздух, огън, вода, пясък, прах. Нефигуралните композиции предоставят богати възможности за създаване на разнообразни структури и  повърхнини. Те подсилват визуалната експресия на абстрактната живопис.
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 87
  • Мнения: 2 708
Якооооооооооооооо,

Танцуваща, нямам думи. И върви после разяснявай, обяснявай....... понеже ние много скучаем родителите и се чудим как да си запълваме времето, та да обясняваме тези , според мен смешни изречения за деца на тази възраст.
Нямам нищо против да обогатяват речника си, да се учат на изказ, да познават термини, ама това някак си ми идва в повече.

Толкова и ще го отворят този учебник.

 Laughing Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 2 577
ауууу, ми то голяма работа, лелеееее   Rolling Eyes
ние сме на Анубис май, ще проверя тяхното представяне на проблема довечера, че ми стана интересно  Rolling Eyes

Иначе той моя много е заблуден значи. Вчера по телефона ми докладва, че има двама нови преподавателя, а аз като тръгнах да пиша бележника се оказаха 5 и то по БЕЛ, Анг.ез, ЧП, ИТ, ГИ Mr. Green

jaklins , къде ходите да плувате? как е?
be.free - какво направихте вие ? ...

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 15:10 от Amelia

# 89
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен
Честита и успешна учебна година на всички шестокласници и техните родители!

Общи условия

Активация на акаунт