Сватбен подарък???

  • 4 700
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Вижда се. Peace
Ако са религиозни е много хубав подарък.
И да не са религиозни пак е хубав подарък... Grinning Mr. Green Grinning

# 16
  • Мнения: 473
Супер подарък сте избрали. На мен страшно много ми хареса.

# 17
  • Мнения: 2 388
Вижда се. Peace
Ако са религиозни е много хубав подарък.

Съгласна съм. Peace

# 18
  • Мнения: 246
Много е хубава newsm10 newsm47

# 19
  • Мнения: 280
Добре де...дайте и други предложения за подарък все пак... Praynig
Ние следващата събота сме на сватба също и съм в безизходица какво да изберем.Младоженците нямали нужда от нищо,а не искам да даваме пари,искам нещо хубаво да им вземем.   bouquet

# 20
  • Мнения: 292
Добре де...дайте и други предложения за подарък все пак... Praynig
Ние следващата събота сме на сватба също и съм в безизходица какво да изберем.Младоженците нямали нужда от нищо,а не искам да даваме пари,искам нещо хубаво да им вземем.   bouquet
и аз така Peace
Казаха ми,че всичко ще им трябва но не знаели още какъв цвят ще е всичко.
Аз също не искам да давам пари ,те се изхарчват и толкова/пък и те си имат Wink/.
и аз  чакам предложения  bouquet

# 21
  • Мнения: 264
Ние съвсем скоро бяхме на сватба и им подарихме една седмица в Гърция newsm53
Много се зарадваха на подаръка и днес в 07 часа отпътуваха newsm08
Надявам се да си изкарат една незабравима почивка
  grinning039

# 22
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Юбилейна монета /сребърна или златна/ от БНБ, има страхотни, аз бих оценила такъв подарък. Имаме такава подарък от Свеки за една годишнина.

# 23
  • Мнения: 2 471
Ние съвсем скоро бяхме на сватба и им подарихме една седмица в Гърция newsm53
Много се зарадваха на подаръка и днес в 07 часа отпътуваха newsm08
Надявам се да си изкарат една незабравима почивка
  grinning039

Ето това е супер подарък, браво.

# 24
  • Мнения: 280
Ние съвсем скоро бяхме на сватба и им подарихме една седмица в Гърция newsm53
Много се зарадваха на подаръка и днес в 07 часа отпътуваха newsm08
Надявам се да си изкарат една незабравима почивка
  grinning039

Ето това е супер подарък, браво.

Ще ми се да можехме да си позволим такъв подарък,но уви... newsm11
Ще трябва да се мисли нещо друго.Спряла съм се на сатенени чаршафи или на комплект хубави чинии,за сега  Peace

# 25
  • Мнения: 2 471
froda купи им нещо със символ в него.ПОсуда и спално бельо е най масовия подарък. Да не говорим, че сатена е много неудобен и само ще си стои в някой шкаф комплекта.

# 26
  • Мнения: 264
froda купи им нещо със символ в него.ПОсуда и спално бельо е най масовия подарък. Да не говорим, че сатена е много неудобен и само ще си стои в някой шкаф комплекта.

Аз също съм против сатена, много е неудобен newsm34

# 27
  • Мнения: 2 471
Символичният речник може би ще ви помогне да изберете най-подходящия сватбен подарък:

 

Пеперуда – според древната индийска легенда пеперудите предават на небето желанията. Затова картината с нарисувани пеперуди, статуетката, изобразяваща пеперуда, и т.н. са пожелание към младите всички техни желания да се сбъднат.
Чаша – пожелание за изобилие и богатство.
Вода – източник на живот, чистота, святост. Изберете за сватбен подарък картини с водни пейзажи, мини фонтани, аквариуми или водни кътове, за да си останат отношенията им винаги чисти и светли.
Огън – олицетворение на домашното огнище и уют. С тази насоченост може да се изберат за сватбен подарък оригинални свещи в поставки, лампиони и светилници, камини, оригинални ароматерапевтични лампи и др.
Слънце – символ на живота, пробуждането и радостта. Подарете на младите традиционни или настенни чинии с авторска декорация, чаши или друг вид кръгли предмети, оцветени в жълт или оранжев цвят.
Лебед – олицетворява младостта, красотата и женствеността. За сватбени подаръци са подходящи статуетки – лебеди, картини, изобразяващи лебеди, и др.п.

# 28
  • Мнения: 434
Незнам колко сте близки с младоженците,но ние като ходим по събития изискващи подарък,винаги питаме какъв да е.Аз също казвам какво искам за подарък,разбира се като се съобразявам с финансовите средства на отсрещната страна.Скоро бяхме на сватба и дадохме парички.И за да не е само един плик им уших едни сватбени ръце.Хем спомен,хем с парите ще си посрещнат някоя нужда

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ние подарихме СПА-уикенд.
Може да бъде сведен само до масаж за двама или терепия за двамата. Повечето спа-центрове предлагат подобни пакети.

Общи условия

Активация на акаунт