Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 487
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Хващала съм баща ми. Shocked Което е равносилно да изневерят на мен.
Наистина ли въпросното предаване ще бъде нагласено?

# 16
  • Мнения: 13 512
Не, стана съвсем случайно, никакви такттики не съм прилагала, дори не съм си го и помисляла. Натресох се в заведение, в което бих се заклела, че той не би отишъл. Тръгнах да сядам на една маса, приятели ме завлякоха в другия край. И направо се озовахме лице в лице Shocked Сега много ми е смешно като се сетя, но тогава беше шок!

Е да де, ама как разбра че за изневяра иде реч? Те мъжете са племе хлъзгаво, все някак можеше да се измъкне newsm78
E kak! Tq beshe sednala w nego i neshto mu govoreshe uj, no vsyshtnost  go celuvashe po uhoto!

# 17
  • Мнения: 4 435
Наистина ли въпросното предаване ще бъде нагласено?



Да,в Кино И ТВ има тема,можеш да хвърлиш няколко погледа. Crossing Arms

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Хващала съм баща ми. Shocked Което е равносилно да изневерят на мен.
Наистина ли въпросното предаване ще бъде нагласено?

Това е ужасно

# 19
  • Мнения: 830
Дано стоят далеч от мен Joy Не съм хващала не са ме и хващали ама за всяко нещо си има първи път....от това се опасявам Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 620
Eеееее много късно вкарват формат като "Cheaters" тука. Crazy
На въпроса - хванаха ме да ConfusedМа като съм непрофесионалист в тая област - така е. Whistling

# 21
  • Мнения: 830
Eеееее много късно вкарват формат като "Cheaters" тука. Crazy
На въпроса - хванаха ме да ConfusedМа като съм непрофесионалист в тая област - така е. Whistling
не може да си професионалист във всичко, вожното е да си достатъчно добър аматьор Mr. Green Hug

# 22
Според мен няма човек който да не си го е помислял, но всичко е конкретно и строго индивидуално.... Не съм изневерявала, сигурна съм, че и на мен не са ми кръшкали, звучи самонадеяно, но е така. И аз мисля, че винаги може да се случи да срещнеш някой по-добър, по-красив, по-......... Но кой е застрахован, опитвам се да спазвам правилото "дръж се с околните така както би искал да се държат с теб", а като прибавим към това уважението и любовта мисля, че няма какво повече да се добави....

Това разбира се не означава че осъждам тези,които го правят, въпрос на разбирания.   newsm12

# 23
  • Мнения: 152
Хващали са ме забит до кокал. Казвам - не е това което си мислиш и така....Все още живеем щастливо. Не се впрягайте толкова.
агхахахахахахахахахаха  Joy това винаги ме спасява и мен! После й обяснявам колко е глупава... и как аз всъщност за доброто на семейството го правя! Е, 11 години щом сме заедно - значи е ефективно!
Веднъж даже не ме хвана... та се наложи сам да се похваля!

# 24
  • Мнения: 194
Нали знаете, че има едно правило:

Дай да не се дебнеме, щото ще се хванеме Twisted Evil

Инъче, не сме се хващали в изневяра. Е, аз и не съм му изневерявала до този момент де Sunglasses

А пък за разните му микрофони, тонколони и ала бала..... Sick намам думи. Под достойнството ми е и достатъчно уважавам себе си, за да тръгна да следя мъжът си.

То, ако има нещо, рано или късно излиза. Излезе ли пък, не прощавам Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 3 423
Ние пък не си изневеряваме.

# 26
А, като стана въпрос за камери и микрофони, ние ги ползваме за друго... Но това май е друга тема.  Embarassed

# 27
  • Мнения: 4 120
Хващала съм, мен не са ме хващали. Дори и когато се усъмнят в мен така извъртам нещата, че получавам извинение накрая.
 Не съм използвала специални методи- само архивите в телефона му и изпратените писма в пощата му. Към днешна дата вече не търся,знам че винаги ще се намери за какво да се хвана, а понякога нещата не са такива каквито изглеждат.

# 28
  • Мнения: 843
Хващали са ме забит до кокал. Казвам - не е това което си мислиш и така....Все още живеем щастливо. Не се впрягайте толкова.
агхахахахахахахахахаха  Joy това винаги ме спасява и мен! После й обяснявам колко е глупава... и как аз всъщност за доброто на семейството го правя! Е, 11 години щом сме заедно - значи е ефективно!
Веднъж даже не ме хвана... та се наложи сам да се похваля!

   Като във филма " Ало, ало"    -  Репликата на Рьоне: " А-а-ама  , че си глупава Едит!! Не е това ,което си мислиш" Laughing
   култова реплика...
      По темата.   Не дебна, не ме дебнат,  защото може и да се хванем, въпреки , че никой от нас не изневерява, все пак.

# 29
  • Мнения: 128
Хващала съм в изневяра! Интуицията ми помогна - дебнех всяка стъпка и се оказах права. Простих! По простата причина, че осъзнах причината да го направи и аз смата имах вина за това. Мен не са ме хващали /все още  Mr. Green/.

Общи условия

Активация на акаунт