88ма немска тема на горските феи и техните джуджета

  • 18 066
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Немция
  • Мнения: 6 884
Благодаря за милите думи! На всички очакващи своите дечица леко раждане и здрави бебета! Веч, усещам по думите ти как ти е писнало вече от бременността ти....
Една радостна еуфория ме е споходила в момента- планувам близките седмици да видя бебчето+майка му ! Да видим дали ще стане, както аз съм го намислила...

Дианджели, използвайте все така максимално бабата- сега ви се е паднало да го ударите на купон!

# 16
  • Мнения: 3 521
.bibitka., честито! Да ти е жива и здрава племеничката и много да я глезиш.

Петка, трупам точки. Като ми цъкне някой новак на профила и като види напускани 101 теми и ще си глътне езика пред мое величество...без да знае, че са отчетни Mr. Green

Деси, Симоната беше точно с такова възпаление преди година-година и нещо. Ей видях се в приключение - нито говори, нито яде, нито пие...Бързо оправяне и ако някой те ядосва сега е момента да го наплюеш Wink.

Днес ми е първи ден на чистак-бърсак ново работно място. Не е зле да ви кажа, но ми е и доста странно, почти като първа вечер с нов любовник... Thinking

# 17
  • Мнения: 707
Запис в новата тема  Sunglasses.

Бибитка, честита племенница! Жива, здрава и послушна   bouquet!

Днес две добре облечени жени ме заговориха на улицата на италиански. Понеже ги гледах умно ме попитаха на немски дали съм италианка. По тоя повод се чудех дали да съм поласкана или да се обидя  Mr. Green.
Вас спират ли ви така непознати?

# 18
  • Немция
  • Мнения: 6 884
.bibitka., честито! Да ти е жива и здрава племеничката и много да я глезиш.
Тъй верно ! Слушам и изпълнявам!
М/у другото честито ти работно място- малко ядове и готини колеги!

Таня, и мен са ме спирали по улицата с налучкване на националност според лицето ми. Изкараха ме веднъж хърватка- явно си имам южнославянска физиономийка.
Иначе по акцент съм била според незапознати французойка, австрийка и полякиня... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1
Опала, и аз в новата тема ! Бибитке, да ти е честита малката племенница:)   bouquet Да цока здраво, да расте спокойна и послушна и да радва мама и тати(и леля де )  bouquet
Подучух, че на някой го е сполетял нещо гадно с мехури в устата. На мен ми се случи подобно изживяване преди около 3 години,но не в устата , а във влагалището. Моят гинеколог заключи, че било херпес и ме предопреди да внимавам с оралната любов,щото този вид се предавал и като лабиален. Общо взето си мина от само себе си, ама и сега като се връщам назад, не съм много сигурна дали е било херпес. Извинявайте,ако съм внесла смут по темата, но симптомите ми напомнят на моя проблем. Дано да не е това.

# 20
  • Мнения: 3 521
Мен редвно ме пращат в Мексико. Явно покривам франконската представа за някоя Мария Хуанита Корасон. Особено след Майорка, защото дребното покрай детската дискотека обикаляше и крещеше на всеки срещнат "Вео вео. Ке вес. ХолЯЯЯ"  Crazy
Два-три пъти и разни унгарци са започвали да ми шляпат на маджарски.

Гледат ли ви се снимки?
Плеймобил парк от събота - за тези, които пропуснах Нюрнбергската сгледа.
Blumenfest в Röthenbach - от вчера

# 21
  • Мнения: 1
Еха, Сърфи, малката сърфка е голям бонбон, най-ме радва там дето сте я снимали във фонтана как си шляпа. Има страшно лукав поглед , сигурно ви вади душата с памук, ама това е сладкото да имаш дете. Кога ли и мойта ще порасне?
Снимките са страшни, супер спомен за цялото семейство. Сподели къде ги направихте Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 521
Дима - тук Wink .
Това е увеселителен парк на Плеймобил - преди няколко месеца имахме и мини-форумска среща там - Чико, Риен, Гея и нашата чета. Навий твоето другарче да направите някоя уикенд-разходка до него. Струва си 100%, а и от Мюнхен изобщо не е далече. Sunglasses

# 23
  • Мнения: 11 315
Имате много поздрави от Мистик! Още води пунически войни с Франс Телеком. Ало имат, обаче нет - нъцки.
Уж до 3 дни щели да ги включат...  ooooh!
Оплакнете малко очи от кръщенето

# 24
  • Мнения: 3 521
Вечке, много готини снимки, ама бебето що не го нащрака повече Laughing?

# 25
  • Мнения: 11 315
Вечке, много готини снимки, ама бебето що не го нащрака повече Laughing?
Щото майка му има още 4 сестри, плюс баба и прабаба, ах и още 2-3 лели, които се изредиха да го подмятат от ръка на ръка през цялото време и няма един кадър за свяст - поне такъв, дето в моите очи става за показване.
Да не говорим, че го разнасяха точно като чувал с картофи и понеже майката е пушачка, през час го тъпчеха с АМ.  ooooh! Каките по ставаха за снимане, въпреки че по едно време взеха да играят футбол боси по рокли  Crazy

# 26
  • Мнения: 336
Извинявам се предварително, че ви притеснявам, ако сметнете, че ставам досадна не ми отговаряйте, но ще съм ви безкрайно благодарна ако ми кажете какво означава neume punemaq. Благодаря предварително  Hug.

# 27
  • Мнения: 7 605
Извинявам се предварително, че ви притеснявам, ако сметнете, че ставам досадна не ми отговаряйте, но ще съм ви безкрайно благодарна ако ми кажете какво означава neume punemaq. Благодаря предварително  Hug.

Това не е немски  Naughty

# 28
  • Мнения: 336
Ок благодаря, дано все пак открия на какъв език е  Embarassed.

# 29
  • Мнения: 1 242
Извинявам се предварително, че ви притеснявам, ако сметнете, че ставам досадна не ми отговаряйте, но ще съм ви безкрайно благодарна ако ми кажете какво означава neume punemaq. Благодаря предварително  Hug.

Neume се нарича знакът на грегорианското изписване на ноти. (Т.е не: до, ре, ми, фа, сол...,  а ни, па, ву, га ди, ке и т.н)
За втората част на израза не мога да дам мнение. Wink

Добра вечер, дами!

Общи условия

Активация на акаунт