Какво става с Бербатов има ли някой точна информация???

  • 3 537
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
http://www.sport1bg.net/sport1/node/107664


Започна се.....Жалко наистина! А това е само началото...

# 46
  • Мнения: 1 312
Малко встрани от темата, обаче не мога да не отбележа,че майката на Бербатов изглежда невероятно.
И на мен ми направи впечатление Peace

Никога не съм харесвала Бербатов като мъж...,не ми е тръпка,не ми е секси.
Обаче не мога да не призная,че има страхотно позитивно излъчване,една по детски чиста наивност и искреност.
Страшно приятен човек,който сякаш парите и славата не са опорочили.
Почувствах се горда след новината.
И щастлива заради него.
Колко от нас могат да кажат,че са постигнали мечтата си на тези години?!
Желая му много късмет  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 891
До сега, в България имаше глори хънтъри предимно от мъжки пол. Сега, обаче ще стане страшно  Laughing

уф влизам с кеф да честитя, да се изкефя максимално и пак чета типично "български" мкоментари, на мого  можещи и много разбиращи............


Понеже мисля, че е насочено и към мен, ако не само към мен, искам да ти кажа, че аз има право на любимите си отбори и състезатели и Бербатов не е от тях. Това не е поздравителни подфорум или пък такава тема, че да се сипят само хвалебствия. Не смятам да се обяснявам повече. Точка!

# 48
  • Мнения: 4 195
jj okocha не не е насочено към теб, но както и да е.Точка Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 827
Понеже мисля, че е насочено и към мен, ако не само към мен, искам да ти кажа, че аз има право на любимите си отбори и състезатели и Бербатов не е от тях. Това не е поздравителни подфорум или пък такава тема, че да се сипят само хвалебствия. Не смятам да се обяснявам повече. Точка!
и за вас има  нещо из другите клубове :  Grinning
Breaking news
40 МЛН Е ВЛИЗАТ НА ГЕРЕНА!

Гонзо премина успешно медицинските прегледи в Борисов и вече е играч на БАТЕ.

В интервю за вестник "Трактора ме гази" Гонзо заявява, че е сбъднал една от мечтите си с този трансфер.

На автогарата в Борисов стотици трактористи чакаха Гонзо, като бяха блокирани основните булеварди на града.

По местна ТВ Гонзо обеща, че ще вкара 2 гола на Бернабеу и щипна по дупето млада цицореста репортерка

# 50
  • Мнения: 332
По местна ТВ Гонзо обеща, че ще вкара 2 гола на Бернабеу и щипна по дупето млада цицореста репортерка[/b]
Незнам защо, но веднага си представих една сцена от филма "Бай Ганьо"  hahaha

# 51
  • Мнения: 3 827
Кой каза Бай Ганьо - идолът на Нова България ? Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 7 098
Малко встрани от темата, обаче не мога да не отбележа,че майката на Бербатов изглежда невероятно.

Да, и на мен това ми направи впечатление като гледах репортажа. Не знам на колко години е тази жена, но ми висна чеенето. Като набори са двамата  Simple Smile

# 53
Вчера майка му обикаляше , като луда по града с колата , даже и промишлената зона на Благоевград!

# 54
  • Мнения: 20
Aз лично много се радвам за трансфера на Бербатов. Това е голям успех за цялата ни страна, но ето че отново има хора, които завиждат и плюят. Кога за последно се е говорило в цял свят за България и то за нещо позитивно, а не за престъпления и скандали. Мисля, че трябва да сме много горди, че бългърин играе в един от най-големите отбори в света.

# 55
  • Мнения: 3 827
ти пък , жените тук са големи патриотки иначе , много обичат всичко българско и родно , на думи , обаче успехът на Бербо здраво им присяда ,   Wink

това е един от най-скъпите трансфери в историята на футбола  изобщо , в клуба в света с най-много фенове изобщо ..ама на ..гроздето е кисело ...

Успех на Бербо !

# 56
  • Мнения: 4 195
естествено
Манчестър даде толкова пари за да му съсипе кариерата, това е великата конспирация на световния футбол - българин да не пробие никъде Confused
само дето, докато спят в кръчмите на София и страната, малко футболисти ще могат да пробият. И ако ще и на Марс да ги пратят да играят, пак няма да са добри футболисти. Нямаме школа, футболистите нямат дисциплина, всичко е въпрос на пари и мафия, как искате да изкараме добри футболисти. Само невероятни таланти като Бербатов могат да пробият, въпреки Пирин, въпреки ЦСКА, въпреки всичко - проби.
Кофти е, че на 100 футболиста имащи шанс, само един го реализира Confused

# 57
  • Мнения: 2 891
jj okocha не не е насочено към теб, но както и да е.Точка Mr. Green

Жалко. Точка  Laughing

Ана Каренина, ако предсказанието ти за шеметната кариера на ГонзО се сбъдне, ще бъда най-най-щастливата  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт