Кърмещи мами и менструация - кога?

  • 2 320
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 747
3,5 месеца след раждането.Колко добре си бях без тази екстра...

# 16
  • Мнения: 249
Дойде ми 4,5 след раждането, но следващия месец пропусна... Сега този ще видим! - датата приближава...

# 17
  • Мнения: 2 959
И аз съм от забравените. Не знам дали да се радвам или не.

# 18
  • Мнения: 4 242
след 3-я месец

# 19
  • Мнения: 7 430
Още липсва  Whistling Party

# 20
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Я да използвам темата и да питам: като ви дойде цикъла първия път след раждането после редовен ли си е всеки месец или ту го има ту го нямя заради кърменето?

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дребната е почти на 7 месеца (без 5 дни) - лелята я няма Grinning
И мисля,че още доста време ще е така - беба все още суче като новородено през около 2ч,особено пък в тези жеги и нощем интервала ни е толкова Rolling Eyes

# 22
# 23
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Още я няма!!! Имаше едно леко кървене за един ден преди 20 дни и си помислих, че раят свърши, ама не  Wink

# 24
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Лелеле аз ли съм най-големият карък, единствената след 1ви месец...... хора, я си признаваяте #Crazy

# 25
  • Мнения: 3 550
Още я няма!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 381
Момата е на 10м. и още я няма.

# 27
  • Мнения: 3 042
Ами на 10-11 месец след раждането, ами се искаше още да си карам без нея. Не ми повлия на кърменето, преди месец-два чак се отбихме, т.е. 6-7 месеца след възстановяването на цикъла.

# 28
  • Мнения: 854
Ами на мен ми дойде на 35-я ден, тъкмо ми свършиха лохиите. После 2 месеца имах едно леееко зацапване на гащите за по 2 дни и после 2 месеца нищо. Миналият месец си ми дойде като хората, ама ще видим този. Изобщо не знам какъв отговор да дам Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
На мен ми дойде 10 дена след като ми спряха лохиите! Дара сега е на 4 месеца и го чакам за 4-ти път! Аз от куцото ударих кьоравото! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт