Не желае да пие вода!

  • 1 937
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мойте не лизнаха вода до 6 мес. Сега пият по много малко. Нищо няма да му стане не бой се. Никой няма да се остави да умре от жажда. Но ти все пак не спирай да му предлагаш по няколко пъти на ден и през ноща ако се буди. Защото иначе няма как да разбереш като почне да пие.
А пък мъжът ми не е пил вода от години и пак е жив, така че няма страшно  Joy

# 31
  • Мнения: 4 447
Принципно сок се дава след една година.

И щом пие АМ мисля, че няма от какво да
се притесняваш.  Peace

# 32
  • Мнения: 764
Моят син и досега не пие чиста вода. Разреждам сокове с много вода и така номерът минава.

# 33
  • София
  • Мнения: 415
Ние и сега не пием вода. Не ми се иска да давам сокчета и други подсладени неща, ама май ще се наложи......

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Има толкова много теми за водата.......
Явно детето няма нужда. Единственото което може да направиш е да предлагаш по-често. Ще пропие Wink

# 35
  • Мнения: 1 763
И моето дете не пие вода. Лятото пиеше от време на време по 20-50мл, но напоследък пак я отказа. Сокчета не давам, яде пасирани плодове. Опитах да му дам чай на ХИПП, но и него не иска. Явно няма нужда детето.

# 36
  • Мнения: 17
А какви точно чайчета предлагате на бебоците? Аз имам същия проблем, ако се излъже случайно изпива макс. 30 мл.

# 37
  • Мнения: 17
Моят син пропи вода на 9месеца, когато дойде горещото лято. Чай и сок не иска въобще. В момента изпива около 500мл. мляко и 30-40мл. вода на ден. Съветвам те винаги да предлагаш вода, пък ако не иска, значи няма нужда.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 106
Въобще не се шашкай - има деца, които до 1 год въобще не са пили вода! Обратно на твоя случай, дъщеря ми изпива на ден близо 300-400 мл чай на Хип, в чудо съм се видяла - предпочита чая пред млякото. Като види шишето с водата - направо се разтреперва и си го държи самичка, докато си пие  Peace

# 39
  • Мнения: 502
Моето дете до 7 м. не искаше да пие вода и педиатърката каза, че няма проблеми. То си набавя течности от млякото.

# 40
  • Мнения: 745
Детето ми пропи вода някъде към 10-11 си месец.До тогава не искаше да я близне,дори и сокове не желаеше да пие.Единствено млякото си пиеше и може би от там си набавяше необходомите течности.Не се притеснявай,това е много често срещано.

Общи условия

Активация на акаунт