www.t-a-o.com - Момичета, ето още един страхотен френски сайт за детски дрешки

  • 56 926
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Съгласна съм с теб относно качество и дизайн.А относно кода може да се използва само веднъж.Миналата поръчка го използвах,а сега не ми даде намалението -5.Толкова се зарибих с тези дрехи,че нямам търпение някой да поръчва или да се съберем за обща.Когато и да отворя все набелязвам по нещо.Simple Smile Laughing

# 676
  • Мнения: 14
И такаааа, момичета, поядосана Crossing Arms че не можах да намаля поръчката и аз като вас току що направих пробно ''пълнене'' на кошницата, даже пробвах и кода ENFANT5!
ИЗОБЩО не ми намаля доставката, и даде, че  кода е невалиден! Доставка- 18.00Евро и това е... Сега ще пробвам да върна сайта обратно на френски и да видим какво ще стане(не че се оправям толкова с френския, ама нали съм упорита Mr. Green)
Не за друго, ама заради принципа искам да разгадая що така ме дискриминират Laughing Mr. Green
Според мен офертите на френския за каквито и да е доставки изобщо не важат за английския. Ще докладвам.
И така. Всичко е разгадано:
Поръчах чрез френския, и не само, че ми намали доставката моментално на 14.50, но и поръчката допълнително с още 5!
 Shocked
Ако искате да действа намаление не поръчвайте като мен( Sick) от английския, а си поръчайте от френския!
Щото аз си имам ееееей такава обица на ухото и сега ми е неудобно от другите мами Embarassed
 Hug
Благодаря на sage, че ме амбицира да се разровя и да знам! Изобщо не предполагах, че има разлика между двата сайта, просто си мислех, че е преведен на английски за удобство(което ме зарадва, но не за дълго явно Rolling Eyes)

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 20:32 от Fitzgerald

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 872
Благодаря на всички мами за публикуваните снимки PeaceИ аз тази сутрин не се стърпях и спретнах една поръчка.Първо ми намали доставката на 14.50 евро, а после с код още 5 евро.Така доставката ми излезе 6 евро. Много съм доволна и чакам нещата с нетърпение. И един въпрос в пощата ли ще дойдат нещата или по куриер? Peace

# 678
  • Мнения: 356
И аз да благодаря на Мама на Андрея , яе благодарение на нея се сдобихме с прекрасни дрехи.

# 679
  • Мнения: 14
Благодаря на всички мами за публикуваните снимки PeaceИ аз тази сутрин не се стърпях и спретнах една поръчка.Първо ми намали доставката на 14.50 евро, а после с код още 5 евро.Така доставката ми излезе 6 евро. Много съм доволна и чакам нещата с нетърпение. И един въпрос в пощата ли ще дойдат нещата или по куриер? Peace
Поща Peace

# 680
  • Мнения: 81
Прегледах темата доста назад и видях, че следващото намаление се очаква да започне края на юни и да продължи до средата на юли.
Намаленията им са по едно и също време всяка година.
След това пак в края на септември и началото на октомври.

# 681
  • Мнения: 81
Въпросче към мамите, които са пускали поръчка - с каква карта плащате? Трябва ли да е кредитна?
Моята е виза електрон на Прокредитбанк , но не е кредитна.

Сърбят ме ръцете да пусна и аз една поръчка. Харесах си неща от лятната колекция, които знам че  ще се изчерпят до следващите намаления. Който иска да се включи, да ми пише на лични, за да разделим доставката.
Доставката ми излиза 6 евро. Това е валидно само за днес - намаленията  и отстъпките от доставката са само за днес.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 872
Вчера пуснах поръчка с кредитна на ОББ Peace

# 683
  • Мнения: 1 084
Аз плащам с дебитна Visa Electron на Райфайзен.   Simple Smile

# 684
  • Мнения: 14
Аз с Виза Електрон на Уникредит Булбанк. Peace

# 685
  • Мнения: 81
Вчера пуснах поръчка!
Днес реших да проверя дали ще ми приеме  кoда ENFANT5 още един път. Освен, че го прие ми изписа доставка 7.50Е (за артикули над 60 евро) и ми приспадна и 5 евро от сметката. Така доставката излиза 2.50Е!
Направо ми се струва невероятно! Защо ли е така?

# 686
  • Мнения: 81
Хайде пак!
Ако се съберем с поръчка над 60 евро, доставката става 2.50евро. И като си я разделим, става без пари!
Който иска - направо линкове на лични!

# 687
  • Мнения: 14
Само така, Hary , няма да се откажем докато не изкупим сайта! Joy Joy Hug Hug
Между другото кога ще пускаш? Горе-долу?

# 688
  • Мнения: 81
Ще пусна поръчка веднага като съберем артикули за 60евро! Толкова ми трябват , за да излезе доставката 2.50евро.
Не знам докога доставката ще е толкова ниска newsm78! А и нещата които аз искам са намалени и свършват за отрицателно време!

# 689
  • Мнения: 81
Само така, Hary , няма да се откажем докато не изкупим сайта! Joy Joy Hug Hug
Аз даже съм "скромна" в поръчването Blush Embarassed!
Ако имах момиченце направо не ми се мисли! Такива красоти има!

Общи условия

Активация на акаунт