Сред цветя и тревички МАРТенчета вече тичат самички!

  • 10 673
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 8 318
Данинка, Честит рожден ден на прекрасната ти дъщеря.
Да е жива и здрава и животът и бъде една сбъдната приказка.





Честит рожден ден,МианаНиа.
Желая ти много радост,успехи,любов,пари и много приятели.




... ще изплагиатствам малко  Embarassed

Мила, дано бързо се възстанови Мила, а за Калина не  се притеснявай нали са още с гумени глави ... (ама в момента на падането забравяме това Simple Smile ... последния път Ели като падна така си удари челото че се получи една цицина с формата на целия и палец допрян на челото и щях да падна след нея като видях какво и се е надигнало)...
За забавленията в къщи Ели харесва конструкторите на батко си, да рови в рани чанти

# 226
  • Мнения: 492
Моето диване пък не иска да гледа нищо. Точно 30 секунди си задържа вниманието и дупето на едно място. Но аз се радвам - по-добре за сега да не гледа, че като ги знам после няма да можем да ги откъснем  Crazy
Последния хит на Калина е една мозайка, останала от кака й. По един час играе сама с нея.

# 227
  • Мнения: 386

Честит рожден ден на Краси! Да расте здрава, весела и лъчезарна като мама!
Данинка, весел пазник Hug


И ние сме по цял ден навън и вътре май не се занимавам с Цвети /само подреждам след нея Mr. Green/. Докато сме в нас тя се занимава сама, като гледа Baby TV, разнася играчки-предимно колите на брат си, много си играе с не се сърди човечето, катери се насам натам и като и писне -хайде навън Laughing. Но идва есен и не знам как ще я караме ooooh!

П.П.: Мила, то и ние не стоим на едно място докато гледаме, или тича около масата или се качва върху нея и танцува Wink

# 228
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ние "гледаме" Бебе Айнщайн, ама незнаете как. Въпросът е да върви като фон, нон стоп. Понякога я гледам се е заиграла и го спра, защото ми надува главата и до 30 секунди зарязва това, което прави, застава пред монитора и започва да вика - дьеко, дьеко. Тук там иска някой определен момент от епизода да й пусна и това е. Рядко стои повече от три минути да го гледа, но трябва да е пуснато.

# 229
  • Мнения: 492
Ние "гледаме" Бебе Айнщайн, ама незнаете как. Въпросът е да върви като фон, нон стоп. Понякога я гледам се е заиграла и го спра, защото ми надува главата и до 30 секунди зарязва това, което прави, застава пред монитора и започва да вика - дьеко, дьеко. Тук там иска някой определен момент от епизода да й пусна и това е. Рядко стои повече от три минути да го гледа, но трябва да е пуснато.
...
П.П.: Мила, то и ние не стоим на едно място докато гледаме, или тича около масата или се качва върху нея и танцува Wink

Ясно, значи всички гледат по еднакъв начин  Laughing

# 230
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАКА КРАСИ,СЛАДКАТА ДЪЩЕРИЧКА НА ДАНИ  bouquet
ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ ДА ВИ ДАРЯВА Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА МИАНА НИА Hug
МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ  bouquet

# 231
  • Мнения: 413
Чудесна тема сте захванали Peaceза игрите с децата.Ами аз като се замисля съм играла на влакче само с Габи и на гоненица и криеница.

# 232
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Одеве купих на Андрея една дъска от китайски магазин. От тези, които са с магнитна писалка и после се трие с едно такова отдолу дето се дърпа - голямо обяснение дръпнах  Blush. Влезнах да търся черна дъска да й купя, но й купих тоз боклук за 2 лева, обаче едвам я съгласихме да се къпем, после да спим - искаше да пише детето или по-скоро да трие написаното от нея  Mr. Green

П.п. Ето за какво става въпрос .

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 22:26 от mango

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Манго, аз отдавна си мислех за някаква подобна дъска, но все не мога да видя по магазините. Я кажи от къде я взе?

Ние днес оставихме Рали на баба за няколко часа и ходихме с колата да купуваме строителни материали (вече задобрявам Laughing). Като отидохме да я взимаме и като ме видя си скъса малкото да тича и да се радва и да вика "Мама, мама!" Ако не беше свекървата там, сигурно щях да се разплача от умиление. Не знам вашите деца как са, но Рали е малко дръпната, не е много по целувките, гушканията и проявите на емоции. А тази вечер направо ме изненада Simple Smile
Та такива ми ти неволи Simple Smile

Благодаря на всички за идеите за игри   Hug   bouquet
Лили, разгледах линковете и ми дойдоха няколко идеи, но за повечето е още мъничка. Одеве изрязвахме буквички от списания и вестници да пишем Ралица Simple Smile Имаме една книжка с азбуката и животните със съответната буква. А-то вече си го познава като го види. А като повтаря буквите след мен и е много сладка - "А, Бе, Ве". Все още са й трудни С, Ш, Щ, Ч, Я...обикновено ги заменя с К или Т (тай е чай) и така...

Ето тук има интересни неща: http://www.hitentertainment.com/artattack/menu_artattacks.html

# 234
  • Мнения: 1 467
Здравейте, момичета!
Чета ви, но все нямам време, ей ме на да драсна два реда.
Радвам се, че Мила се е оправила и вече си е вкъщи!

Емма играе най-вече навън с децата. Баба й я извежда по два пъти на ден, и аз от петък застъпвам на смяна Grinning
Въртележки, бутала и така нататък. На криеница също обича, яхва ме на конче и ме язди доста често  Party
Много обича да й се прави театър с различни гласове и така нататък.
А книгите също са голям хит - иска да знае всички думи.

Разглеждах снимките ви от лятото, много са хубави, аз също сложих две, три снимки. Жалко, че лятото си отива...

Лека нощ от нас!



# 235
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Лубрикант, от магазин за 1 лв ги взех. По-точно от един слещу 1ви блок в Тракия на спирката.

И Андрея много обича книгите. Вече познава всички животни (почти), някой ги и назовава - панна (панда), оеол (орел), кит, пот (октопод), коала, деин (делфин), гаван (гарван), пума, иба (риба), монк (маймунка), мъчи се също на думи като жираф, щраус ...

# 236
  • Мнения: 492
Добро утро!
Хайде на съботното кафе:


lubricant, сайта изглежда много интересен. Когато имам време, ще го поразровя.

Реших да пробвам Калина с Бебе Айнщайн. Кажете от къде да го/ги сваля.

Хубав и спокоен ден на всички  Hug

# 237
# 238
  • Мнения: 492
Благодаря  Hug

# 239
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте, няма да пиша колко ми липсва Гого, но днес за успокоение му накупих разни тоалети. Да видим кога ще ги носи!!!
Иначе е добре, така ми казват. Днес ми говори по телефона- ало, ало, много ми стана мъчно и малко си поплаках.

Нали отбих на сила, за сега с гърдите нямам проблем, цедя само ако има напрежение и то мъничко!
Честито на рожденниците!!

Общи условия

Активация на акаунт