Сред цветя и тревички МАРТенчета вече тичат самички!

  • 10 677
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 299
Честит празник на всички рожденнички ( на патерици)!  bouquet

ДениHug!

Манго, днес проверих в два магазина за по 1 лев и нямаше Sad. И на мен ми се струва, че Наско ще се занимава.

Ние цяла седмица имаме гости - един идва, тръгва си, после друг... ooooh!. Няма да ви казвам в тази Огромна гарсионера какъв купон ми е на мене Tired.

# 241
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Вили, аз от този, от който я купих т.н. Магическа дъска имаше поне три вида. Иначе видях в интернет на Чико, сигурно ще е много по-качествена, но е за скромните 29 левчета, а и като я гледам е колкото джобно тефтерче  Naughty. А нашата е само 2 лв, по-големи имаше на 4, както и по-малки.

# 242
  • Мнения: 2 122
Ние пък купихме днес на Стефи такава кола
 
толкова много й се спеше на обед, но час се занимава с нея- голяма радост, още не й се е нарадвала
добре, че ме светна Стефи /билбо бо/, че това сега е хита сред тяхната възраст и ние веднага да не изтървем да й осигурим ново забавление  Mr. Green
такава дъска и аз ще потърся, Васе мерси за добрата идея
аз да си призная наскоро не съм купувала нищо на Стефи, интересното е обаче, че тя продължава да си играе с бебешорските си играчки, даже повече от преди
наскоро си откри шезлонга и й е голям кеф да си пусне вибрацията и да се люлее в него- става и сяда рязко и той известно време се люлее и после пак  Mr. Green

# 243
  • Мнения: 93
Честито на всички рожденници! Само хубави неща да им се случват и да са много щастливи!   bouquet

От тези дъски видях в Джъмбо. Мога да видя как са цените и размерите и който иска ще му купя и  изпратя!  Peace

# 244
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние купихме по- голяма кола от на Стефи още преди месеци. Тук пък голям хит видях- не съм виждала, затова коментирам:
Двегодишни деца са на колелета на 2 гуми, но самите колелета нямат пидали и децата ги карат с крака като Флинстоун!! Много ми хареса! Хем са големи, хем пък не са като батковците, защото карат с крака.

# 245
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
На Андрея за РД, вуйчо й й купи това . С него се занимава. Иначе приятелчето й има като това, показано от Мини, ами почти не се качва. Единствено интересно е да се вдига и сваля капака (седалката) и вътер да се мушкат разни работи.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Манго, ти що не се обаждаш, че идваш в Тракия, а?! И това много ми хареса, което си показала. Него пък от къде?

# 247
  • Мнения: 250
Мини много сте сладки на аватара.На Тишо за нова година му купихме такова каквото си показала само че не е кола,а самолет.Ами Тишо много му се радва,постоянно го буташе,искаше да го возим.Сега като не се задържаме много в къщи почти не обръща внимание на играчките,но зимата пак.
Такава дъска за рисуване също отдавна имаме,но не му беше чак толкова интересна.Може би след време.Сега предпочита с химикал направо да драска.
Напоследък голямо забавление за Тихомир е да ми помага.Страшно доволен е като му поставя някоя задачка и той я изпълни успешно.Сам си казва браво после.Вади дрехите от пералнята,после ми ги подава да ги простирам,торбата с боклука носи до вратата да я изхвърляме(стига да може да я носи),хвърля си дрехите в коша за пране,слага разни неща на масата за вечеря и др.

# 248
  • Сливен
  • Мнения: 894
здраст и от нас Simple Smile
в нас е малка лудница- правим ремонт на терасата,и достъпа на Мони за шетане е ограничен,а и лошото време ни спира в къщи и съм Crazy
на всичкото това и зайчето ми от снощи е с температура Sadотдавам го на левия горен кучешки зъб,защото няма симптоми на настинка,а и ми отказа да яде(при нея така се получава при избиването на дадено зъбче)
такава количка,каквато Мини е показала имаме и е голямо забавление за малката-и в нас и навън си джътка с нея Laughing
а дъските са много хубави,но много бързо пада магнитчето на химикала Crossing Arms
и аз си ги пазарувам по две левчета,че не ме е яд ако има авария по тях Simple Smile
Мони вече има скок от количката по глава ooooh!
уж беше вързана с коланите,ама диваненцето се измъкна от тях стана и със скок се приземи по глава на асвалта Sadи резултата е една голяма цицина и малко пообелена глава
цял ден не знаех къде се намирам след това,а тя като я сложих в количката пак се измъкна,застана права на нея и започна да я бие и да й се кара че я е съборила Joy
направо ви казвам моето дете не било виновно,че паднало-тя количката я съборила Crazy
такива са новините от нас за последните 2-3 дни
честити нови играчки на всички дечица Hug
пожелавам им много да се забавляват с тях,а майките им малко да поотпочинат Wink
п.п. Мини,много сладък аватар Heart Eyes

# 249
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Манго, ти що не се обаждаш, че идваш в Тракия, а?! И това много ми хареса, което си показала. Него пък от къде?


То моето ако е ходене в Тракия. На връщане от Бриколажа минахме покрай 13-и блок, мъжа ми да си пусне Еврофутбола. Та аз го накарах да ме остави на ъгъла срещу 1-ви блок да поблея в магазина за 1 лв. Това е  Mr. Green
Иначе "колелото" е от Мадъркеър в Англия  Rolling Eyes. Тук в софийския незнам дали ще го има.

# 250
  • Мнения: 93
Момичета, къде се губите?  newsm78
Някой беше питал за Гери! Тя е на море за 10 дни!  Peace

# 251
  • Мнения: 2 122
е, бива ли такива работи  Crossing Arms
половината тук да имате такива колички и да не сте споделили да се облекчим и ние
все още има интерес към нея, както баща й се шегува- на дъщеря ти й е залепнало едно камионче на дупето  hahaha

# 252
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета
 iva i moni, големи сте каскадьори.
 Манго, и аз съм си мислила за такава дъска за рисуване, обаче не сме купили. Засега рисуваме с пастели на блокче или с цветни тебешири на парка. Манго, направо се възхитих на уменията на Андрея. Браво на нея, да Ви е жива и здрава.
 За колелетата и камиончетата - тук също са много известни. Обаче ние нямаме, имаме само колело с педали, което му е голямо на Гено.
 Да Ви се оплача моите юнаци все още са сополиви  Cry По цял ден отпушвам нослета и се разправям с подсмърчащи хлапета. Иначе сме добре. При нас времето се захлади и започна да се стъмнява по-рано, затова не стоим толкова дълго навън. Дребното се научи да седи в кенгуру и така го разнасям, докато търча след Гено в парка.
 

# 253
  • Мнения: 219
Здравейте момичета,
помните ли ни още двете с Емили, че  от толкова време не съм писала. Ние бяхме няколко месеца при мъжа ми в Кипър- там изкарахме почти цялото лято и сега отново сме  във Варна.
   Искам за честитя втората рожба на Таня Генова, както и бъдещото бебче на МИни. Hug

 Аз вече имам едно много приказливо момиченце, което не говори единствено докато спи. Сега вече знам какво иска да хапва, кога е жадна, спи ли й се  и т.н, не ми се налага да гадая както преди. Свикна да е навън по цял ден и сега непрекъснато ми носи обувките и повтаря- "Мамо моля вън". Не си играе с никакви играчки, освен празните шишета от лекарства на дядо й, стотинки и обикновени торбички, които пълни с какви ли не предмети и разнася навсякъде. Ако нещо изчезне се проверява първо в нейната чанта.
това е сега от нас, скоро отново ще бъда на линия

# 254
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Последните две страници пиша през постинг  Embarassed. Ето и задокументирано, част от  животните, които знае Андрея. Не беше в особено настроение за приказване, затова на някои си мълчеше. Но сега като гледа клипа на компютъра и вика - иба, иба (риба), кит

http://andreyapenkovska.multiply.com/video/item/28/MOV_1y_5m_8d.MPG

Общи условия

Активация на акаунт