Сред цветя и тревички МАРТенчета вече тичат самички!

  • 10 674
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 386
е, бива ли такива работи  Crossing Arms
половината тук да имате такива колички и да не сте споделили да се облекчим и ние
все още има интерес към нея, както баща й се шегува- на дъщеря ти й е залепнало едно камионче на дупето  hahaha


 A, Mини то ние нали си имаме батко и основно с коли си играем. Такава кола я разтриваме вече половин година. Даже се притеснявам, че малко не обръща внимание на куклите, а все на бати с играчките играе Wink. Магнитната дъска, нещо не ни е интересна, но фулмастри и пастели се разнасят по цял ден. Чудя се кога ли ще орисува стените newsm78

mango, браво на Андрея Peace
Таня, бързо оздравяване на момчетата ти Hug

# 256
  • Мнения: 2 122
Браво на Андрея, много богат речник.
Ние днес казахме "куче", ама все още думите когато си ни харесва тогава ги споделя.  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 93
Манго, тая Андрея ми скри шапката!  Shocked Нашата нищичко почти не казва!  ooooh!
Бебеемили, как ще сме ви забравили! Благородно ти завиждам, че вече знаеш кога какво иска твоята хубавица. Вече казах, че при нас положението е  Crazy
Танче, бързо оздравяване на мъжете!  Hug

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 23:41 от VJG

# 258
  • Мнения: 1 420
Манго, страхотна е Андрея! Леле, леле направо се шашнахме с мъжът ми тук гледахме клипчето  Grinning Да ви е жива и здрава малката бърборанка  Heart Eyes
Кари постоянно говори някакви неща, но наистина не можем да се разберем с нея. Тя ми говори бъля бъля нещо си и ме гледа, а аз като не я разбирам  ooooh! Разбира идеално като и говорим и на български, и на английски. Казва някой английски думички и някой неща на български, но главно не говори толкова като Андрея.

И аз щях да моля за линка на Бебе Айнщайн  Hug Ние сме фенове на Телетъбис, но може пък и това да ни хареса  Grinning

Ние всички кихаме и се сополивим вкъщи. Кари продължава с кашлицата и утре ще се гледаме с нея вкъщи и ще се опитам да й взема час за лекар.

БебеЕмили и Моргаз, разбира се, че се радваме да ви видим пак  Hug Пишете по-често  Wink

Лека и мека!

# 259
  • Мнения: 413
Хайде и ние да се разпишем със сополи от вчера Rolling EyesТази рязка промяна на времето не ни се отрази добре.
bebeemily ,Здравей Hug

# 260
  • Мнения: 386
Добро утро!
Пак се събраха много болнички, дано се разминат само със хрема и бързо се оправят Praynig
Цвети се суполиви от миналата неделя, но протича сравнително рядко, по малко и са прозрачни и воднисти. Аз още се ослушвам и не предприемам нищо Embarassed, дано отминат от самосебе си.



Честит първи учебен ден на каките и батковците ни! Да са много здрави ученолюбиви през новата учебна година!

# 261
  • София
  • Мнения: 8 318

 A, Mини, то ние нали си имаме батко и основно с коли си играем. Такава кола я разтриваме вече половин година. Даже се притеснявам, че малко не обръща внимание на куклите, а все на бати с играчките играе Wink. Магнитната дъска, нещо не ни е интересна, но фулмастри и пастели се разнасят по цял ден. Чудя се кога ли ще орисува стените newsm78

....
това е мой отговор Simple Smile ... ние имаме и конче(от Мити за вътре) и кола(за навън), но от големите (джиповете на Чиполино - от 6 м.)


от днес сме на ясла Cry... изобщо не разбрах какво се случи,... всики ревяха


# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Някой знае ли дали в България има аналог на гръцкото Nestle Neslac? Това е нещо като кондензирано мляко, което се разрежда с вода, в метални кутии? Майка ми ми носи от Гърция и малката много го харесва, но нещо не мога да намеря дали и тук има, че провизиите бързо свършват Simple Smile Ето как изглежда:

Има 1+ и 2+

# 263
  • Мнения: 492
Честит първи учебен ден на всички ученици !!! включително и на малките ученици в яслата  Wink Нека са много здрави и дано им върви по вода !!!


Очаквам емоционалните разкази на всички, чиито деца днес са първолачета  Hug

На всички болни и сополиви желая бързо оздравяване!

lubricant, не знам нищо по въпроса, но ми стана интересно и ще следя темата, а ти ако научиш нещо - свиркай  Simple Smile

bebeemily, радвам се да ви видя и да разбера, че сте добре. А на малката приказливка изпращам много виртуални целувки.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 09:58 от mila_pa

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Ех, че забравих учениците  ooooh!
Пожелавам на всички много веселби в училище, много желание да научат всичко за света и много шестици естествено Simple Smile

Лили, питах и в гръцката тема, ако отговорят ще пиша  Peace

# 265
  • Мнения: 250
Здравейте и честит първи учебен ден.  bouquet
Днес е и нашия първи яслен ден.Влезе с рев Тишо,а след около час ще ходя да го взема.Дано да не е плакал през цялото време.Дано и не се разболеем,че като чета как след първите 2-3 дни се разболяват мъниците направо се ужасявам.
Бързо оздравяване на болничките.
Привет на bebeemily.
Браво на приказливката Андрея.

После ще дам отчет как се чувства малкия ученик.

# 266
  • Мнения: 250
Ето и малко пресни снимки.Едната е от тази сутрин-малкия ученик е готов за първия си учебен ден.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269000&pid=7620833

# 267
  • Мнения: 386
lubricant, в Бг. Нестле имат официален внос само на NESTLÉ Junior, ето:http://nestle.bg/page.asp?id=101&pid=4. Може някоя друга фирма да внася от гърция и този вид, ще попитам като ходя в складовете на едро Знам че има фирми, които внасят по-различен асортимент от различни марки които не се внасят от официалния представител. Ти взимала ли си от junior-ра, това по-различно ли е от него на вкус?

# 268
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честит първи учебен ден

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 349
ala-bala не съм взимала, но то не е ли като АМ или е като прясно мляко? Може би трябва да взема да го пробваме...

Общи условия

Активация на акаунт