Как да подсиля имунитета на детето за яслата?

  • 11 889
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, има разлика между Samento и Котешки нокът.
Гери е права, на пазара има доста такива продукти, но тези от Лечител са автентичните.
Мисълта ми беше дали може да се приема от толкова малки деца превантивно.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 10:45 от Cigarette

# 16
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Моята хомеопатка го изписа на Любо и смятам че му се отрази много добре-за Саментото става въпрос де.То е американско производство и съдържа билката котешки нокът.На пазара има много продукти,които съдържат тази билка,но не е ясно с каква точно концентрация е докъто Саментото се продава в аптеки Лечител и това донякъде гарантира съдържанието.Има го на капки и таблетки-малкия пи капките 1месец след което почивка.

geri, как даваш Саменто на детето ( в смисъл  по колко капки колко пъти на ден) ?

# 17
  • Мнения: 425
Общото е че И ЛИКУИД ФОР КИДС СЪДЪРЖА КОТЕШКИ НОКЪТ !

И от трите не видя #Crazyх ефект  newsm78

# 18
  • Мнения: 109

Проверих какво пише на опаковката на Саменто-Котешки нокът,20% етанол,минерална и изворна вода PeaceТака че не мога да открия разликите освен че Саментото е рядка разновидност на Котешкия нокът в която няма ТОА.quote author=angeliciva link=topic=327617.msg8707811#msg8707811 date=1222331369]
Моята хомеопатка го изписа на Любо и смятам че му се отрази много добре-за Саментото става въпрос де.То е американско производство и съдържа билката котешки нокът.На пазара има много продукти,които съдържат тази билка,но не е ясно с каква точно концентрация е докъто Саментото се продава в аптеки Лечител и това донякъде гарантира съдържанието.Има го на капки и таблетки-малкия пи капките 1месец след което почивка.

geri, как даваш Саменто на детето ( в смисъл  по колко капки колко пъти на ден) ?
[/quote]

По 4 капки сутрин на гладно разтворени в лъжичка мин.вода по възможност половин час преди хранене.Ако го усетиш че се разболява увеличаваш 3 пъти на ден Peace

# 19
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
geri, благодаря  за отговора.
Аз давах капки = на годините ( за 2 годишно - 2 капки) ,но имах усещането ,че трябва да са повече.
Между другото - за дете на 1г 10 месеца - има ли проблем да ги взема или е рано ?

# 20
  • Мнения: 2 761
Проверих какво пише на опаковката на Саменто-Котешки нокът,20% етанол,минерална и изворна вода

Етанола не е за деца.

# 21
  • Мнения: 3 695
...

Етанола не е за деца.
По принцип - да, но го има в разните имуностимуланти и сиропи за деца.
И в клеевата тинктура също.

# 22
  • Мнения: 2 761
Това,4е го има,не озна4ава,4е трябва да се дава оба4е.То и други работи има по разните сиропи...аспартам например.

# 23
  • Мнения: 3 695
Това,4е го има,не озна4ава,4е трябва да се дава оба4е.То и други работи има по разните сиропи...аспартам например.
Съгласна съм с теб.  Peace
Аз лично обаче реших да давам клеева тинктура на детето, въпреки етанола, дано повече помагам, отколкото вредя на детето.  Confused

# 24
  • Мнения: 109
Проверих какво пише на опаковката на Саменто-Котешки нокът,20% етанол,минерална и изворна вода

Етанола не е за деца.

Моля те не си мисли че всички фармацевти,биолози и лекари които разработват тези продукти живеят с единствената цел да навредят на децата ни.Концентрацията е безобидно нищожна,за да навреди PeaceВсе едно като правиш разтривка или компрес с ракия да си мислиш че ще навредиш-абсурд.


angeliciva не е проблем да даваш на тази възраст Peace

# 25
  • Мнения: 2 761
Моля те не си мисли че всички фармацевти,биолози и лекари които разработват тези продукти живеят с единствената цел да навредят на децата ни.Концентрацията е безобидно нищожна,за да навреди PeaceВсе едно като правиш разтривка или компрес с ракия да си мислиш че ще навредиш-абсурд.

Моля те,недей да мисли6 аз какво мисля.
За загрявка при разтривка не е нужно да се използва то4но ракия.

# 26
  • Мнения: 109
Omega усещам,че нещо си се впрегнала от поста ми,но това е съвсем вярно.Ракията се е използвала от нашия народ от памтивека и като лечебен продукт,но ми прави впечатление че все повече майки си мислят,че като прочетат няколко статии по даден въпрос и са в пълната си компетенция на разбирачи.А "втиляването" на тема да пазим детето от всичко придобива застрашителни размери благодарение на точно такива самоуки майки.

В крайна сметка всеки има глава на раменете си и да прави каквото ще Peace

# 27
  • Мнения: 2 761
В крайна сметка всеки има глава на раменете си и да прави каквото ще Peace

 newsm10

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз давам цитросепт и съм много доволна, но съм чувала за котешкият нокът, че също е много добър за имунната система.

# 29
  • София
  • Мнения: 565
AD Liquid for kids е изцяло натурален билков продукт и съм доволна от него. Hug

Общи условия

Активация на акаунт